Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Co można robić w podczas urlopu?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Wolny czas po pracy czy szkole warto wykorzystać na rozwój własnych zainteresowań oraz pasji. Obecnie w erze elektronicznych sprzętów duża liczba młodzieży praktycznie poza ekranem tableta czy smarftona nic więcej nie widzi.

gra na gitarze
Author: Neil Williamson
Source: http://www.flickr.com


Każdy wolny moment spędzają oni na grach albo przeglądaniu stron internetowych, niekiedy zaniedbując przy okazji swoje obowiązki domowe i szkolne. A przecież w życiu tak dużo można robić, że naprawdę szkoda tracić go na patrzenie się w ekrany. Jeśli jakąś osobę będzie interesować muzyka, to spróbować może swoich sił w śpiewaniu i graniu na instrumentach. Nie należy koniecznie się nastawiać na to, że będzie można zostać wirtuozem czy gitarzystą kapeli rockowej.

Droga na szczyty jest ciężka i będzie wymagać wielu wyrzeczeń i dużego wysiłku. Lecz tak po zwyczajnie nauczyć się można dla osobistej satysfakcji grać na jakimś instrumencie, i przykładowo na jakimś ognisku i wspólnych spotkaniach skorzystać z tych umiejętności do dobrej zabawy. Z pewnością większość takich spotkań przebiegać będzie w miłym klimacie, jeżeli będzie wzbogacone o wspólny śpiew z gitarą.Kolejną bardzo popularną drogą, na jakiej ktoś może chcieć realizować swoją pasję, jest sztuka malowania i rysowania. Dzisiaj nie będzie najmniejszego problemu z zakupem wszystkiego, co będzie do tego potrzebne. Farby, papier, płótna i inne przedmioty są powszechnie dostępne w niejednym sklepie, i tak naprawdę nie kosztują dużych kwot. Oprócz tego należy podkreślić, że sporo w naszych zainteresowaniach pomóc może sieć internetowa, i nawet jeśli ktoś nie będzie miał okazji na uczęszczanie uczęszczania na lekcje rysunku, to wykorzystując sieć może sporo wiadomości na ten temat wyszukać. Internet przydaje się również przy wielu innych zainteresowaniach. Miłośnicy sprzętu wojskowego na pewno mają już wszystkie wydrukowane poradniki militarystyczne, ale poza tym mogą łatwo i prosto nawiązać kontakty z innymi miłośnikami tego typu przedmiotów, wymieniać się poradami i opiniami i poszukiwać interesujących przedmiotów do swoich kolekcji militariów. Również osoby interesujące się najnowszymi trendami w świecie mody zapewne także będą interesować moda i uroda poradniki, z nich będą się mogli dowiedzieć o najnowszych trendach ze świata mody.