Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Rynek pierwotny a poszukiwanie mieszkania lub domu we Wrocławiu

  • Posted on: 11 December 2020
  • By: addmean
Kupno własnościowego mieszkania bądź domu to bardzo znaczący moment w życiu każdej osoby. Wybierają nieruchomość myślimy o komforcie życia, bezpieczeństwie naszej rodziny. Propozycje z rynku pierwotnego różnią się pod względem lokalizacji, estetyki wykończenia i oczywiście ceny. Co proponują deweloperzy we Wrocławiu?


mieszkanie
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com
Gdy obiektem naszym poszukiwań jest rynek pierwotny Wrocław na pewno sprosta oczekiwaniom zarówno osób młodych, które chcą kupić swoje pierwsze, małe mieszkanie, jak i poszukiwaczy apartamentów, ale też tych, którzy polują na nowy dom w okolicach granicy miasta. Deweloperzy obecnie koncentrują się na następujących lokalizacjach - Śródmieście, , Fabryczna, Psie Pole, ale też inne.

Wciąż masz znaczne problemy z odnalezieniem dobrej oferty? Nie martw się - sprawdź te propozycje (https://dkrm.com.pl/), one z pewnością Cię nie zawiodą.

Dla poszukujących kawalerki doskonałym rozwiązaniem będę nieruchomości z wygodnym dojazdem do centrum, bo te na pewno mogą posłużyć jako inwestycja pod wynajem, kiedy nawet w późniejszym okresie zdecydujemy się zamienić aktualne mieszkanko na większe - -> link. Z kolei dla par planujących wspólną przyszłość oraz rodzin z z maluchami idealną opcją są wspomniane atrakcyjne okolice - od Parku Południowego, w kierunku Bielan. Decydując się na rynek pierwotny we Wrocław trzeba liczyć się z cenami od 4,5 do 7 tysięcy zł za m2. Do tego musimy też doliczyć kilkanaście tysięcy zł jeżeli planujemy posiadać miejsce postojowe w garażu podziemnym.


Jeśli interesując nas nowe domy (nowe domy wilkszyn) na sprzedaż Wrocław zapewnia dwie możliwości - nieruchomości wolnostojące w osiedlu domków jednorodzinnych, jak i domy w zabudowie szeregowej. Drugie z wymienionych są najczęściej mniejsze, ale także nierzadko w pakiecie są ogródki oraz garaże. Dobrym rozwiązaniem może być zakup domku szeregowego, lecz w położeniu skrajnym. Wówczas w dobrej cenie można liczyć na więcej przestrzeni oraz intymności. Atutem takich nieruchomości często jest otoczenie zieleni. Dodatkowo wrocławskie osiedla domków oferują dobrą dostępność usług, nie brakuje także żłobków w niedalekiej odległości. Nowe domy na sprzedaż Wrocław oferuje najczęściej z metrażem 70 -150 m2. Ceny kształtują się w granicach 400 - 600 tysięcy zł za tego rodzaju nieruchomość (sprawdź pełną propozycję pod adresem).