Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nowiutkie lokale we Wrocławiu oraz dofinansowanie MDM

  • Posted on: 26 September 2020
  • By: addmean
Wrocław to miasto, jakie rozwija się prężnie i żywiołowo. Bezustannie powstają tu nowiutkie nieruchomości bytowe, które ochoczo są nabywane poprzez mieszkańców, i także osoby, jakie przeprowadzają się do Wrocławia.Budynek
Author: Elendol
Source: http://www.flickr.com
Wrocław nowe mieszkania proponuje na dużą skalę, częstokroć powstają tu nowoczesne osiedla z wieloma blokami mieszkalnymi. We Wrocławiu odszukamy kawalerki, i także mieszkania 2 czy też 3 pokojowe, do wyboru posiadamy także bardziej stylowe lokale, to znaczy apartamenty. Wartości mieszkań we Wrocławiu są niezwykle zróżnicowane, zależą od wielu różnych czynników, takich jak na przykład wielkość lokalu czy lokalizacja - tutaj.

Przypadł Ci do gustu nasz artykuł? Więc czytaj to przenośnik kubełkowy, na co masz chęć na kolejnej stronie, którą z pasją dla Ciebie przygotowaliśmy.

Co więcej mieszkania, które mają balkon czy też loggię także zdołają być droższe od tych bez. To samo dotyczy mieszkań z komórkami lokatorskimi, tarasem bądź parkingiem.


Jeżeli zamierzamy kupno mieszkania, z pewnością winniśmy sprawdzić, czy zdołamy skorzystać z programu MDM, czyli Mieszkania dla Młodych. Jednostki, które mogą wziąć udział w tym planie, powinny spełniać pewne wymagania, takie jak na przykład: wiek poniżej 35 lat lub zakup lokalu na rynku pierwotnym. Co więcej nie można być właścicielem innego lokalu, domu albo mieszkania.

Wejdź na ten link oraz zobacz więcej szczegółowych wiadomości odnoszących się do prezentowanego tu tekstu. Na pewno jest on niezwykle emocjonujący.

Dofinansowanie i kredyt mdm Wrocław oferuje zarówno małżeństwom, jak również osobom samotnym, tak więc pod tym względem nie ma żadnych przeciwwskazań do starania się o dofinansowanie. Żeby dostać dofinansowanie wkładu swojego, powinniśmy też wziąć kredyt w walucie polskiej chociaż na 15 lat, a jego wartość musi być równa minimum 50% wartości mieszkania. Dofinansowanie wolno otrzymać także przy budowie domu, niemniej nie może on mieć więcej niż 100 metrów kwadratowych. W razie mieszkań, metraż nie zdoła przekraczać 75 metrów kwadratowych. Program MDM oferuje dopłaty o przeróżnej wysokości, przykładowo jednostki samotne czy też małżeństwa bezdzietne mogą pozyskać 10% darowizn do wkładu swojego, a małżeństwa z jednym dzieckiem - 15%.