Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czy marzenie z dzieciństwa, jakie dzisiaj są tak łatwe do spełnienia, będzie tak samo upragnione przez dzieci współcześnie żyjące

  • Posted on: 14 November 2020
  • By: addmean
Któż, jako dzieciak nie chciał mieć dobrej piłki. Czy to chłopak czy dziewczyna, każdy co najmniej raz w życiu marzył o solidnej gale, albo cudownie lekkiej a jednocześnie doskonale sprężystej piłce do siaty, nawet jeśli miała by to być siatkówka plażowa.
Piłkarz
Author: Phil Warren
Source: http://www.flickr.com
W tamtych czasach posiadacz skórzanej piłki nożnej mógł nazywać się szczęściarzem, natomiast piłkę do koszykówki często zastępowały piłki zupełnie innego rodzaju. Jeżeli było już czym zagrać w daną grę, piłka była wręcz zajeżdżana przez posiadacza, gdyż o następną było bardzo trudno. Ogólnie rzecz ujmując, sportowy sprzęt, który miały do użytku dawniejsze pokolenia dzieci, bardzo różnił się od dzisiejszego. Dobre produkty były zarezerwowane dla sportowców zrzeszonych w klubach sportowych, natomiast amatorzy mieli korzystać z tego, co zwykle oferował sklep sportowy.

Współcześnie wybór sprzętu sportowego pozwoli trafić gust nawet najwybredniejszych amatorów najróżniejszych sportów, zaliczając do tego nawet
Author: Army Medicine
Source: http://www.flickr.com
takie mało popularne w Polsce dziedziny, jak na przykład krykiet czy szybownictwo. Chociażby jeden sklep sportowy działa w nawet bardzo małych miasteczkach, natomiast w wielkich miastach intensywnie konkurują między sobą duże sieci, które oferują szeroki asortyment sprzętu sportowego o dość zróżnicowanych parametrach. Dzięki temu zarówno amatorzy, jak i profesjonaliści mogą znaleźć cały potrzebny sprzęt dopasowany do swoich potrzeb oraz możliwości portfela.Jak na ironię, problemem może się teraz stać coraz większe omijanie aktywności sportowej przez sporą grupę nastolatków. Ich uprawianie sportu niestety najczęściej sprowadza się do machania ręką przed ekranem plazmy lub intensywnych ćwiczeń palców rąk na myszce. O daleko idących tragicznych konsekwencjach takiego postępowania wspominać nie trzeba, bowiem jest to temat szeroko przerabiany w mediach. Niestety duża część rodziców swoim postępowaniem również nie zachęca do aktywności dzieci, całe dnie spędzając przed komputerem czy telewizorem.