Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

O jakich rzeczach należy pomyśleć, żeby można było myśleć o zakupie swojego własnego lokalu mieszkalnego.

  • Posted on: 4 September 2020
  • By: addmean
Swoje własne mieszkanie to marzenie wielu młodych rodzin, które muszą mieszkać wspólnie ze swoimi rodzicami czy teściami. Oczywiście te marzenia są do zrealizowania, lecz wiąże się to z koniecznością znalezienia sposobu na sfinansowanie ich kupna.


budynek mieszkaniowy
Author: Peter aka anemoneprojectors
Source: http://www.flickr.com


Cały czas u nas najpopularniejsze są hipoteczne kredyty, tak naprawdę przy ich pomocy kupuje się zdecydowaną zdecydowaną większość mieszkań. Żeby dostać taki kredyt mieszkaniowy Wrocław, trzeba się pochwalić bankowi osiąganymi dochodami. Najlepiej, jeśli osoba starająca się o kredyt ma bezterminową umowę o pracę i oczywiście odpowiednią kwotę na tej umowie, wówczas nie powinno być problemów z przyznaniem kredytu.

Czy uważasz, że w sieci jest za mało wartych zarekomendowania materiałów? Jeżeli chcesz odszukać naprawdę użyteczny portal, to zalecam ten link.

Bank może jednak wziąć pod uwagę wiele innych rzeczy, na przykład sprawdza też dokładnie historię poprzednich zobowiązań i ich spłat - więcej o kredytach mieszkaniowych we Wrocławiu.


W ostatnim czasie banki znacznie zaostrzyły zasady finansowania zakupu nieruchomości, na przykład aktualnie konieczny jest wkład własny w wymaganej przepisami wysokości. Z tego też powodu jak się bierze kredyt, to i tak trzeba mieć sporą kwotę na to, żeby opłacić wymagany wkład, a także wszystkie konieczne opłaty które się wiążą z transakcją.

Czy wiesz, że więcej znajdziesz w linku (https://ecconstruction.pl/brukarstwo/)? To naturalnie pokrewna tematyka, więc bez wątpienia także żywo Cię zaciekawi.

Jeśli sprawę finansów ktoś będzie już miał załatwioną, to pozostaje mu wyszukać odpowiedni lokal, który spełni wszystkie jego oczekiwania - tu.
Można przeglądać w tym celu oferty deweloperów Wrocław, pośród jakich na pewno znajdzie się jakieś warte zainteresowania lokale. Można też nawiązać współpracę z jakimś pośrednikiem nieruchomości, który na pewno pomoże w znalezieniu odpowiedniego mieszkania.