Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Książki to najprawdziwsza przyjemność. Jeśli jeszcze nie zdajesz sobie z tego sprawy, być może powinieneś odkryć jaką maja wartość

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Przyjemności jest wielemożemy mieć jednak pewnośćkażdy z nas pragnąłby ich jak najwięcejTo co może być uznane za najlepsze na świecie to właśnie te najdrobniejsze, małe przyjemności? Ciężko znaleźć odpowiedź, choć na pewno nie warto myśleć nad tym zbyt długo jeśli lubisz jeść, nie robisz tego tylko, bo musisz, ale lubisz delektować się smakiem? Na tym właśnie polega doświadczanie przyjemności. Lubisz słuchać muzyki, bo to dla Ciebie przyjemne.
księgarnia
Author: morebyless
Source: http://www.flickr.com
Tak jest również w przypadku wielu innych kwestii. Dla znacznej liczby osób bardzo przyjemne jest czytanie książek nawet jeśli inni nie widzą w tym nic przyjemnego. Czytanie książek to po prostu chwila relaksu, kilka chwil, żeby odpłynąć i znaleźć się w innym świecieKtoś kiedyś pięknie o tym powiedział, że czytając nową książkę to jakbyś otwierali wrota do innego świata. Jeśli lubimy poznawać inne światy, lubimy czy wręcz pragniemy przenosić się do innych krainto czytanie książek na pewno nam to umożliwi- .

Wystarczy dać sobie chwilę na taki relaks, wymaga to od nas jedynie znalezienia odpowiedniej chwili na czytanie. Większość ludzi robi to wieczorem, po przyjściu z pracy lub przed snem. Wielu robi to z rana, tuz przed pracąTo zależy jakimi jesteśmy ludźmi, w jaki sposób radzimy sobie z obowiązkami i innymi powinnościami. Najlepszym jednak czasem na czytanie jest wieczórlecz należy pamiętać że czytanie tuż przed snem może szybko nas pogrążyć we śnieNajlepiej jeśli po przyjściu z pracy zjemy obiad, napijemy się dobrej kawy lub herbaty i dopiero wtedy zatoniemy w lekturzeKsiążka to sposób praktycznie na wszystko: na zabicie nudy, na zyskaniu nowej wiedzy, na odnalezienie odpowiedzi na nurtujące nas pytania- Alicja w krainie czarów. Mówiąc o książce mamy zazwyczaj na myśli tę papierową, nie należy jednak zapominać lub demonizować książek elektronicznych.


Regał z książkami
Author: Sarah Sammis
Source: http://www.flickr.com
Oddawajmy się pasji czytelniczej tak, jak nam pasuje. Wiele osób robi tak, że ma w domu spora bibliotekęale gdy jedzie na wakacje zabiera czytnik do czytania e-booków. Jest to dość praktyczne podejście, w e-booku zmieścimy wiele książek, których raczej naraz nie zmieścilibyśmy do walizkiByłoby to nie tylko niewykonalne ale również niewykonalne.