Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jakie są najlepsze upominki dla dzieci, czyli z jakich powodów gry planszowe od lat cieszą się taką popularnością.

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Zakup prezentu nie należy nigdy do łatwych działań. Głównie dlatego, że przyszły obdarowany przeważnie nie poda gotowej listy życzeń. No, pewnym odstępstwem są listy pisane przez dzieci do Świętego Mikołaja, jednakże i ten wspaniały czas, gdy wiadomo bezbłędnie co cieszy malucha, szybko przeminie. Potem jest już znacznie trudniej. A okazji do dawania prezentów jest przecież wiele.
Urodziny, gwiazdka, kolejne rocznice, czasami imieniny w firmie i cała masa okazji po drodze, od zaręczyn, poprzez komunie i wesela, na kawalerskich skończywszy. No i naturalnie podarunki kupowane bez jakiejkolwiek okazji, czyli całkiem spontaniczne lub dla zaakcentowania ważności danej osoby. Za każdym razem zaczyna się więc dylemat, co kupić, aby chociaż odrobinę zahaczyć o gust danej osoby i żeby nie strzelić głupstwa, zwłaszcza w przypadku prezentów na bardziej oficjalnych imprezach.granie
Author: Gabriele B.
Source: http://www.flickr.com
W przypadku dorosłego wybór bywa łatwiejszy, bowiem znając tą osobę da się wydedukować, jaki gatunek podarunku mógłby sprawić jej radość. Można zapytać najbliższych albo wprost zadać pytanie, co chce dostać - może film, zabawka, książka, gra komputerowa - ? Nieco gorzej jest, kiedy prezent trzeba kupić dziecku, do tego niezbyt bliskiemu, przykładowo wysyłania pociechy na urodziny kolegi z klasy. Wydawać by się mogło, że przy tak szerokiej ofercie nie ma problemu z wybraniem odpowiedniego produktu. To jednak tylko złudzenie. Wachlarz produktów przeznaczonych ogólnie dla dzieci oraz młodzieży jest bowiem mocno podzielony na działy związane z rozwojem, płcią oraz przede wszystkim zainteresowaniami pociechy. Nie można przecież podarować lalki z dużą ilością ruchomych detali małej dziewczynce, gdyż mogłaby je zniszczyć, szybko zgubić albo wręcz połknąć.

gry
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Większy chłopiec skomentuje ironicznie wszelkiego typu plastikowe modele narzędzi budowlanych czy elektrycznych, ponieważ obszar jego zainteresowań zdążył się już zapewne zawęzić do kilku konkretnych albo wręcz jednego ukochanego bohatera gry komputerowej lub filmu - The Evil Within. Wtedy zbawienne stają się gry planszowe, z których większość nie posiada szczególnie zaznaczonych szczegółów związanych z bohaterami. Gry na prezent mogą być więc rozwiązaniem najlepszym.