Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Projekty domów typu szeregowych i wielorodzinnych - a wiec, gdzie szukać gotowych projektów budynków

  • Posted on: 21 February 2021
  • By: addmean
Chciałbyś zbudować domek dla samego siebie i własnej rodziny? A może wybudować calutki kompleks domków dla wielu rodzin, którymi to będziesz zarządzać? Jeżeli tak, to potrzebujesz dobrego projektu.


Jednak skąd taki wziąć? Dobrym wyjściem zawsze jest architekt, który uwzględni twoje własne pomysły na budowę. Co uczynić jednakże, kiedy pomysłu nie mamy żadnego, a jednak bardzo mocno pragniemy mieć wspomniane domki? Już odpowiadamy na to konkretne pytanie!


Domki letniskowe
Author: Sarah & Austin Houghton-Bird
Source: http://www.flickr.com
Wyjściem z wymienionej we wstępie sytuacji są bez wątpienia stronki, gdzie projekty domów szeregowych, czy też projekty domów wielorodzinnych, istnieją na porządku dziennym. "Biura projektów", ponieważ w taki sposób bywają nazywane owe stronki, to niezależne firmy, które to wystawiają osobiste projekty domostw w sieci, dzięki czemu mamy możliwość się z nimi zaznajomić, poznać ich kwoty, wymiary - ogólny obraz (diego rivera obrazy) w postaci 3D.

Zainteresował Cię nasz temat? Jeżeli tak, to przejdź do następnego artykułu i czytaj dalej budowa domu mazowieckie o tym, co niezwykle Cię ciekawi.

Co oczywiste, każdy z rodzai domów wygląda w inny sposób, i inaczej kosztuje. Jeśli chodzi o projekty domów szeregowych, to cena za tego typu projekty rozpoczyna się średnio od okolicy dwóch tysiaków złotówek oraz metrażu około stu metrów kwadratowych + garaż około 15 metrów kwadratowych.


fotka - miasto
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi zaś o projekty domów wielorodzinnych, to wykosztujemy się za nie znacznie bardziej dużo, albowiem minimalna cena utrzymuje się w obszarze siedmiu tysięcy, kończąc nawet na 30 tysiakach, jeżeli nie bardzie dużo.


Najbardziej niski pułap jeśli chodzi o ich powierzchni wynosi w okolicy 400 metrów kwadratowych, mając możliwość sięgać nawet wyżej aniżeli dwa tysiaki metrów kwadratowych. Warto zapamiętać, przy kupnie projektu o tej rzeczy zgodności z normami przeznaczonymi na konkretny rok!