Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Prąd na sali na wesele - na co zwracać największą uwagę i o co dokładnie pytać przy wyborze sali?

  • Posted on: 11 August 2020
  • By: addmean
Wybieranie wymarzonej sali na wesele na pewno nie jest prosty - zwykle zajmuje nam to naprawdę sporo czasu, a w końcu i tak nie potrafimy się zdecydować.


Zespół Mieszkaniowy Salwator City wyróżniony w konkursie Baumit Fasada Roku 2009
Author: Baumit
Source: Baumit


Jeśli już się za to zabieracie, wtedy musicie dodatkowo pamiętać o dużej ilości kwestii, o które powinniście zapytać managera konkretnej sali.

Otwórz ten link kamera termowizyjna! Tam znajdziesz ciekawe informacje na ten temat, opisane w naszymtekście.

Teraz weźmiemy na tapetę kwestię prądu - zwykle nie poświęcamy temu zbyt wiele uwagi, bowiem wydaje nam się, iż jest to kwestia oczywista, jednak zawsze na pewno warto doprecyzować pewne rzeczy przed podpisaniem umowy.


dom - krajobraz
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


Co w przypadku braku prądu?


Wyobraź sobie, że w czasie Twojego wesela nagle zabraknie prądu - co w takiej sytuacji? Zazwyczaj powoduje to ogromne komplikacje - nie ma światła na sali, DJ nie może korzystać ze swego sprzętu, a równocześnie goście przestają się świetnie bawić. Tego rodzaju scenariusz brzmi jak wyjątkowa katastrofa, zatem niewątpliwie warto decydować się na miejsca, które mają dodatkowo swój generator prądu.http://www.aleklima.pl/klimatyzatory/klimatyzatory-daikin (nasza strona)Jeżeli takie urządzenie znajduje się w Waszym wymarzonym miejscu, wówczas niewątpliwie będziecie mogli spać spokojnie - wówczas będziecie mieć praktycznie pewność, że nawet w przypadku nieprzewidzianych wypadków generator prądu po prostu zostanie włączony, a Wy będziecie mogli dalej się świetnie bawić.


Palety
Author: U.S. Fish and Wildlife Service Northeast Region
Source: http://www.flickr.com


Dodatkowe opłaty
Podpisując umowę, zawsze musicie bez wątpliwości doprecyzować kwestię dodatkowych opłat.


Niektóre miejsca bowiem pobierają opłatę na przykład a to, że do Waszej dyspozycji będzie agregat mobilny, nawet jeśli nie zostanie on użyty w tracie imprezy. Dodatkowe płatności mogą także obejmować dla przykładu opłaty licznikowe za wykorzystany prąd czy gaz w czasie wesela.