Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak niezwykle istotny jest cel w życiu. Niekiedy to jedynie dla niego jeszcze mocniej się staramy

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Idealnie jest mieć cel w życiu, żyć po coś, cieszyć się różnymi rzeczami i dążyć do rozkwitu swojego charakteru Też czujesz podobnie czy jest Ci to obce? Jeśli to czujesz, na pewno cenisz ten przyjemny stan. Jeśli nie doświadczasz tego to nic nie stoi na przeszkodzie, byś zaczął żyć w ten sposób. Co jest potrzebne? Tak naprawdę jednocześnie mało i dużo, bo jak zmierzyć i zważyć wiarę w siebie? To niemożliwe do zrealizowania. Warto jednak trudzić się, by to odnaleźć u siebie.
własnoręcznie robione kolczyki
Author: Strangell
Source: http://www.flickr.com
No tak, ktoś zada pytanie, ale jak to zrobić? Nie ma jednoznacznych testów, a jeśli są nawet, to na pewno nie są zbyt miarodajne. Pojęcie „wiary we własne ja” jest bardzo abstrakcyjne, a jak to z wiarą jest – nie powinniśmy jej odbierać logicznie, lecz duchowo. W tym przypadku należy wspomnieć o intuicji. Jak to jest, ze niektórzy czują jej siłę i mogą korzystać z niej, a drudzy mają z tym problem? To właśnie najbardziej zajmująca kwestia tego wywodu. Myślę, że za takimi pojęciami, za tą problematyką skrywają się pewne reguły, które przewodzą każdemu życiu.

Przede wszystkim, to jak jesteśmy zdolni zagospodarować swoje życie. Są przecież pewni ludzie, którzy mają jakieś interesujące zainteresowanie, które trzyma ich przy życiu, co więcej umożliwia ciekawsze spędzanie swojego życia, jeszcze bardziej bogato. Taka osoba ma priorytet, do którego dąży, przejrzyście określone punkty, niczym miasta na mapie, do których warto pojechać. Z hobby jest tak, że stawia przed nami różne wyzwania, które należy osiągać po kolei, możemyrobić to we własnym czasie, odpowiednim dla nas. Nie pracujemy pod presją, no chyba, ze sami sobie taką narzucimy, robimy to dla siebie, jak na przykład zbieranie kolejek, jak tutaj - świetne akcesoria do kolejek.Hobby najczęściej nie przynosi pieniędzy, a pomimo tego jest nieodzowne, żeby życie było znacznie bardziej interesujące. Przykładowo hodowanie ryb (to się przy tym przydaje: akcesoria do filtrów akwariowych na To właśnie ten czynnik bez gotówki ma ogromne znaczenie dla prawdziwego rozwoju naszego hobby. Choć do uprawiania hobby są niezbędne pieniądze, to jednak za żadne pieniądze nikt by swojego hobby nie sprzedał. To coś więcej aniżeli pieniądze i inne kwestie. To jest stan umysłu, który z całym natężeniem powinniśmy pielęgnować i czuć, że to co robimy jest dla nas bardzo ważne.