Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Lato to ulubiona przez większość rodaków pora roku - jednak malutki jej mankament to komary i inne latające paskudztwa

  • Posted on: 5 February 2021
  • By: addmean
Kochamy gorące i jasne pory roku. Wakacje są zatem wytęsknionym okresem w roku - nie tylko przez dzieci, które chodzą na lekcje, ale także przez dorosłych.


Zazwyczaj latem jedziemy na wczasy, cieszymy się promieniami słońca i wysokimi temperaturami.


archicom.pl
Author: daryl_mitchell
Source: http://www.flickr.com


Cegła we wnętrzu – magia szorstkiej aranżacji
Author: Franc Gardiner
Source: Franc Gardiner


Biznesmen
Author: Andres Rodriguez
Source: http://www.flickr.com


Nie jesteśmy zmuszeni nakładać wielu warstw ubrań. Ludzie wydają się być bardziej przyjaźni i częściej sobie pomagają. Wówczas za oknami ślicznie ćwierkają ptaki oraz kwitną kwiaty.

Jeżeli zaciekawił Cię nasz tekst, to wejdź na adres tego serwisu (ecconstruction.pl/brukarstwo/) i tam wyszukasz znacznie więcej rzetelnych wiadomości.

Możemy cały czas mieć uchylone okno, by słyszeć i czuć urok natury. Jedyny problem to małe latające żyjątka. Większość z nich bywa szalenie denerwująca - przykładowo komary boleśnie nas gryzą, a muchy rozsiewają bakterie i ciągle fruwają po całym pokoju. Dlatego należy nabyć lampy owadobójcze. Są one bardzo ciche i efektywne. Działają na prąd, wobec czego nie musimy ich stale ładować. Istnieją takie lampy owadobójcze, które są na tyle niewielkie, że mamy możliwość je zabrać ze sobą nawet na wczasy. Dzięki takiemu urządzeniu będziemy mogli w końcu zapomnieć o uciążliwym przyklejaniu w każdym oknie moskitiery. Także wychodzenie na balkon (sprawdź systemu balkonowe) i zostawienie otwartych drzwi tarasowych nie będzie już sprawiało kłopotu. Większość lamp posiada dziś niezwykle miły dla oka design, zatem nie musimy ich nigdzie chować.
Zwykle jedna lampa może objąć zasięgiem działania średniej wielkości dom. Trzeba oczywiście co jakiś czas wymieniać w niej świetlówki, ale jest to niezwykle proste i nie wymaga żadnego specjalnego przygotowania.