Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Gry online – dlaczego tak wiele osób lubi w nie grać? Sprawdź ich atuty

  • Posted on: 9 September 2020
  • By: addmean
Gry planszowe straciły na swojej popularności, w momencie, gdy udostępniono gry online. To obecnie jeden z najchętniej wykorzystywanych sposobów na znakomitą rozrywkę nie tylko dla młodych ludzi. Grają tak samo nastolatki, jak też osoby dorosłe, które starają się znaleźć choć odrobinę czasu na ulubioną grę i oderwać się od codziennych obowiązków. Tak wiele ludzi je uwielbia, a do tego odznaczają się niezaprzeczalnymi atutami. Jakimi?
komputer
Author: Highways Agency
Source: http://www.flickr.com
Nade wszystko – łatwością dostępu. Nie trzeba nic instalować, wystarczy komputer przyłączony do sieci i już można grać. Gry nie wymagają właściwie żadnych kompetencji, aby je uruchomić, toteż da radę sobie z nimi nawet kilkulatek, który chce ścigać się autami albo mała księżniczka kochająca przebieranki.

Dzięki temu najmłodsi mogą oswajać się ze sprzętem. Błyskawicznie nauczą się go obsługiwać. Co więcej, co jest korzystne i dla osób dorosłych, i dla dzieciaków, gry online rozwijają naszą spostrzegawczość, zwłaszcza w grach zręcznościowych. Nieustannie należy coś przeskakiwać, gdzieś się dostać, przed czymś się schować, dzięki temu nasza koncentracja także osiąga szczyty swojej możliwości.

Gry komputerowe
Author: dfactory
Source: http://www.flickr.com
Gry logiczne oraz gry strategiczne z kolei to najlepszy sposób na naukę logicznego myślenia i cierpliwości, gdyż czasami na rezultaty swoich działań trzeba trochę zaczekać – np. budując od podstaw miasta. Mają sprzyjający wpływ na wyobraźnię oraz pozwalają na kontakty z ludźmi z każdego zakątka świata – dlatego jednocześnie szybciej uczymy się języków obcych, gdyż zapragniemy porozmawiać z naszym internetowym towarzyszem z gry, by dowiedzieć się, kim jest w rzeczywistości.Na koniec trzeba zaznaczyć, że gry online uczą współzawodnictwa - co przyda nam się w pracy. Pokazują, jak okazywać radość z sukcesu, ale również oswajają z porażką i uzmysławiają, iż z przegraną również musimy się pogodzić oraz przyjąć ją z pokorą, aby stawać się coraz lepszym.
Jednak pamiętajmy, że nie warto każdej wolnej chwili spędzać w sieci. Pójdźmy na spacer, zagrajmy w nogę z kumplami, wybierzmy się z koleżankami na kawę, a przekonamy się, iż czas spędzany w realnej rzeczywistości jest tak samo przyjemny. Inaczej szybko wpadniemy w nałóg oraz zaniedbamy bliskich, co niewątpliwie negatywnie odbije się na naszych relacjach rodzinnych.