Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kamery sportowe cieszą się dużo większym zainteresowaniem

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Kamery sportowe odporne są na przeróżne uszkodzenia. Wielu sportowców kocha przechwalać się własnymi wynikami, szczególnie kiedy wiążą się one z jakimiś trudnymi sytuacjami. Dlatego właśnie coraz częściej na rowerowe wyprawy po górach, albo skoki spadochronowe brane są kamery sportowe.
kamerki
Author: Vernon Chan
Source: http://www.flickr.com
Dzięki solidnemu mocowaniu mamy gwarancję, że nie odhaczą się one w czasie robienia figur, a odpowiednia obudowa jest odporna na zarysowania oraz pęknięcia, więc nawet w sytuacji upadku mamy szansę być spokojni o to, że nic jej się nie stanie. Dodatkowo takie kamery mają szansę zostać przyczepione do kasku, więc ciągle będziemy posiadali puste ręce, a co się z tym wiąże, nic nie będzie nam zawadzało w wykonywaniu skoków, czy w jeździe na nartach (kamery dla sportowców ekstremalnych). Wszystko co będzie zarejestrowane przez taką kamerę może stać się świetną pamiątką na spore lata.

Znacznie więcej ludzi docenia możliwości Dji Phantom

Pojawiają się sytuacje gdy chcemy nagrać film z jakiegoś wydarzenia, ale jest na nim tak dużo osób, że nie mamy jak dostać się między nich, żeby robić najlepsze ujęcia. Poza tym z ziemi nie jesteśmy w stanie pokazać, jak wiele osób przyszło w konkretne miejsce, co może oddziaływać na atmosferę jaką uzyskamy na zdjęciach.


nagrywanie z powietrza
Author: Arne Krueger
Source: http://www.flickr.com
Przez to coraz więcej ludzi zauważa możliwości jakie proponuje im Dji Phantom, a więc nieduży helikopter, który za pomocą zdalnego sterowania ma szansę zrobić świetne ujęcia z lotu ptaka (nowoczesne rozwiązanie- dji phantom). Co istotne to fakt, że tak zrobione zdjęcia, jak i film mają szansę być zrobione w najwyższej jakości, z wyróżnieniem każdego z szczegółów. Co więcej osoba sterująca tym urządzeniem posiada podgląd na całą sytuację, więc może samodzielnie decydować co zasługuje na nagranie, a co nie. Warto tutaj powiedzieć, że tego rodzaju sprzęty pomagają dojść tam, gdzie normalnie fotograf dotrzeć nie może, a co się z tym wiąże, dzięki temu zdjęcia mogą zostać zrobione w wyższej jakości i z znaczniejszą dokładnością.

Warto spojrzeć na nowe sprzęty

Nowe sprzęty rejestrujące, pomagają nam uwiecznić chwile, które jeszcze do niedawna okazywały się niemożliwe do uwiecznienia, a co się z tym łączy, pozwalają nam posiadać niesamowitą pamiątkę, zwłaszcza kiedy dane sytuacje dotyczą nas osobiście. Dlatego właśnie trzeba się dowiedzieć jakie kamery i szanse są nam teraz proponowane, tak by mieć szansę wybrać to, co najlepiej będzie spełniało nasze wymagania.