Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Animonda będzie najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

  • Posted on: 8 June 2021
  • By: addmean
Przyjęcie do domu zwierzęcia to marzenie wielu z nas. Niestety przyjęcie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale również i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Pragnąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przeanalizować sprawę kilka razy nim zdecydujemy się zaprosić małego mieszkańca pod swój dach.

Author: Lindsay Attaway
Source: http://www.flickr.com
Zwierzę nie jest zabawką, wbrew temu, iż szczenięta czy kocięta mogą je przypominać. Zdrowy pies potrafi dożyć nawet dwudziestu lat. Poza masą radości wynikającą z obecności miauczącego lokatora należy pamiętać o opiece przez długie lata jak i skompletowaniu właściwej wyprawki.

Jeśli dokładnie chcesz zgłębić dane na przedstawiany temat, to koniecznie zajrzyj na proponowany tekst. W tamtym miejscu znajdują się przykuwające wzrok wiadomości, które zostaną Ci w głowie na długo.

Niezwykle ważne jest żeby kot miał kąt wyłącznie dla siebie, w związku z czym poleca się zorganizować mu wygodne legowisko. Jeśli decydujemy się zaadoptować kota nie zapominajmy o kupnie transportera, w którym będziemy mogli przewozić go na kontrolne przeglądy w przychodni weterynaryjnej. Poza kuwetą, zestawem miseczek i piłeczek warto pamiętać też o drapaku, co pozwoli odwrócić uwagę kocich pazurów od naszych ulubionych mebli.Pies na rękach chłopca
Author: sxc.hu
Source: sxc.hu
Decydując się na psa (sprawdź ofertę na transportery dla psów) trzeba przemyśleć czy mamy dla niego właściwe warunki. Miniaturowe mieszkanie w głośnym mieście i praca, która powoduje, że całymi dniami nikogo nie ma w domu to zdecydowanie złe warunki dla psa, który odwrotnie niż kot gorzej znosi samotność oraz dodatkowo nie umie załatwiać swoich potrzeb do kuwety. Gdy finalnie zdecydujemy się na przyjęcie pod swój dach zwierzaka należy dołożyć wszelkich starań by zapewnić mu wszystko to, czego potrzebuje do harmonijnego rozwoju. Wbrew powszechnej opinii kategorycznie zabrania się karmić kota mlekiem oraz nabiałem, ponieważ jest to dla niego szkodliwe. Kiedy nie mamy czasu przyrządzać mięsnych posiłków dla zwierzęcia można wypróbować różnego rodzaju gotowe karmy takie jak Orijen albo Animonda - . Dzięki wysokiej zawartości mięsa stanowią smaczną i wartościową alternatywę dla wszystkich zwierząt bez względu na wiek. Szeroki wybór saszetek i puszek daje szansę by odpowiednio zbilansować menu naszego czworonoga, umożliwiając mu cieszyć się wigorem przez całe życie.