Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nawierzchnie, które warto dobierać, gdyż są ekologiczne i funkcjonalne.

  • Posted on: 28 February 2019
  • By: addmean
W chwili obecnej zazwyczaj zakłada się nawierzchnie, jakie opłaca się dobierać, ponieważ są ekologiczne a także użyteczne. Coraz bardziej tym samym odchodzi się od klasycznych asfaltów. Dzięki temu też da się spodziewać, że dany teren będzie się korzystniej prezentować i wszystkim będzie się pozytywnie przebywać na takim terenie.


Droga żwirowa
Author: Eden, Janine and Jim
Source: http://www.flickr.com
Wśród chętnie wybieranych nawierzchni przystosowanych pod różne zastosowania podaje się nawierzchnie ze żwiru. Każda nawierzchnia żwirowa ma naturalny wygląd, wobec czego perfekcyjnie skomponuje się w otoczeniu roślinnych akcentów. Będzie to najczęściej dobierany rodzaj powierzchni, o jej wykonanie jest proste, a do tego niezbyt kosztowne. Powierzchnie ze żwiru idealnie nadają się do robienia ścieżek, placów a także podjazdów. Zwykle stosuje się je również w ogródkach. Oczywiście, żeby nawierzchnie takie były użyteczne - trzeba je zamontować dokładnie w taki sposób, jak jest to zatwierdzone. Nie powinno być mowy o pominięciu czegokolwiek. Oczywiście, podczas gdy chodzi o obiekty prywatne to będzie brać się pod wzgląd inne wyznaczniki niż w przypadku terenów użytku publicznego.

Jeśli bowiem chodzi o nawierzchnie - najniższa cena na nawierzchnia przepuszczalna - interchemol.com.pl/produkty/nawierzchnie-poliuretanowe/na-boiska-wielofunkcyjne - parkowe to stosuje się bardziej wygodne oraz proekologiczne koncepcje, szczególnie na terenie dużych miast. Przykładową z często używanych w takim celu nawierzchni jest nawierzchnia mineralna, gdyż to ona stosowana jest w wypadku: alejek parkowych, ścieżek spacerowych, alei na placach zabaw, bądź alei dla osób jeżdżących na rowerach (więcej szczegółów).https://www.zstgroup.pl/ - https://www.zstgroup.pl/ -


Będzie nadawać się wobec tego głównie wszędzie, gdzie szczególnie ceni się ekologiczne rozwiązania. I to naprawdę doskonała alternatywa dla betonowych lub asfaltowych nawierzchni. Dobrze będzie podkreślić, że każda tego rodzaju nawierzchnia też bardzo świetnie się prezentuje. Wybierając taką nawierzchnię również należy dopilnować, czy wszystkie jej etapy montowania zostaną dopilnowane, gdyż nie wolno niczego przeoczyć.

Określone powierzchnie, jakie dobrze będzie wybierać należy brać pod uwagę zarówno, jeśli chodzi o prywatne obszary, ale i miejsca użytkowania publicznego. Uwzględnianie ich w projekcie określonych miejsc jak najlepiej będzie świadczyć o osobach odpowiedzialnych za wygląd wybranej powierzchni. Na terenie obiektów publicznych teraz natomiast akcentuje się to bardziej. Więcej na stronie