Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Stabilizacja gruntów za pomocą zróżnicowanych rozwiązań geotechnicznych

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
inwestycja
Author: Jackie Bese
Source: http://www.flickr.com
Dobre ustabilizowanie gruntu, na jakim znajdywać się będzie nowa konstrukcja to priorytet przed zaczęciem jakichkolwiek prac. Różnorodne lokalizacje wymuszają stosowania innych technik oraz specjalnych materiałów.

Korzystne ceny i gwarantowana jakość – drabiny, wciągarki i ogrodzenia panelowe

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
ogrodzenie panelowe
Najwyższej jakości ogrodzenia panelowe, jakie proponuje wielu polskich sklepów, istnieje szansa kupienia w całości ze wszystkimi potrzebnymi dodatkami. Automatyka do bram oraz specjalne furtki, tak konieczne przy instalacji bram takich jak ogrodzenia panelowe. Produkujący nowoczesne ogrodzenia do ogrodu mogą zaproponować korzystne promocje nie tylko dla stałych klientów. Sprzedawanie i montaż idzie często w parze, więc dostawa ogrodzeń do zamawiającego jest bezpłatne.

W jaki sposób wybrać odpowiednie ogrodzenie dla swojej działki, które zagwarantuje jej mieszkańcom prywatność?

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
Brama Vario
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie ma istotne znaczenie, jako że ochrania posesję przed nieproszonymi gośćmi i stanowi barierę dla świata zewnętrznego. Jest także wizytówką każdego domu, więc warto zadbać o to, by ogrodzenie wyróżniało się zadowalającą jakością oraz było atrakcyjne wizualnie. W jaki sposób wybrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie?

Jak zrobić remont pomieszczenia i przy tym nie oszaleć

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
Surowe ściany pokoju
Author: Marc Willmore
Source: http://www.flickr.com
Remont – słowo to kojarzy się jednym z dużą radością zmiany znudzonego wnętrza, głową pełną pomysłów i wymyślonych aranżacji podczas gdy reszcie z bieganiem po marketach budowlanych, bolącą głową od mnogości materiałów oraz pracami wlokącymi się w ślimaczym tempie. Każdy przeżywa go inaczej.

Już dzisiaj postaw na ogrodzenie oraz elewację z płytek klinkierowych, a na pewno będziesz zachwycony!

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Finalizowałeś budowę domu? Pragniesz natychmiast wziąć się za jego wykończenie? Sprawdź, które ogrodzenia oraz elewacje będą najodpowiedniejsze do Twojego budynku!

Aktualnie prawdziwym hitem są ogrodzenia klinkierowe, jakie mają szereg plusów.

Jakie są rodzaje ogrodzeń i bram używane dziś w tradycyjnym jednorodzinnym budownictwie

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
bramy garażowe
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Po zbudowani swojego nowego domu powinno się pomyśleć o ogrodzeniu, w naszym kraju jest to obyczaj z wielu powodów powszechnie stosowany. Dobrze dobrane i zrobione ogrodzenie nie tylko zagwarantuje bezpieczeństwo i odseparuje od wścibskich sąsiadów, ale również stanowić może element ozdobny. Ogrodzenie w naszych czasach pełni także inne funkcje, na przykład takie jak ochrona przed hałasami, powinno być więc odpowiednio trwałe i solidnie zrobione, ale również zwyczajnie ładne.

Wykończenia wnętrz Wrocław oferuje na odpowiednim poziomie

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
klik
Author: Arto Brick
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli budujemy dom, powinniśmy rozmyślać o wielu sprawach, dlatego tak ważne jest to, by poświęcić na to jak najwięcej czasu. Dlatego również uważnie musimy się przyjrzeć przeróżnym ewentualnością, bo jedynie wtedy będziemy mieli pewność, że efekt końcowy będzie taki jakbyśmy pragnęli.


Czy wiemy w jakiej cenie ogrodzenia Wrocław nam zaoferuje?


Zazwyczaj żeby czuć się bezpiecznie we własnym domku, chcemy się odgrodzić od wszystkiego co nas otacza.

W jaki sposób urządzić miejsce naokoło domu?

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Domek z ogródkiem jest marzeniem wielu ludzi. Kiedy już jednak zrealizowaliśmy te plany, często nie wiemy jak urządzić teren naokoło domu. Warto spojrzeć do szeroko udostępnianych inspiracji, dzięki którym możemy odnaleźć pomysł idealny dla nas. Jeżeli jednak nie czujemy, że aranżacja terenu jest dla nas, warto powierzyć to zadanie specjalistom. W jaki sposób można zagospodarować teren wokół domu?

Do najbardziej neutralnych estetycznie zagrodzeń przynależy ogrodzenie siatkowe

 • Posted on: 10 June 2022
 • By: addmean
siatka
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Jednym z finalnych etapów budowy domu jest stworzenie ogrodzenia całkowitej posesji. Jest to naturalnie potrzebne, aby móc się czuć w pełni bezpiecznie rozpoczynając życie w nowiutkim domu. Gdy chodzi o typy płotów, wskazane jest aby spostrzec, że w marketach jest ich całe mnóstwo. Jednakże istotne jest odpowiednie dostosowanie go do fasady domu oraz naszych preferencji.

Budujesz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście omawiamy dachówki ceramiczne

 • Posted on: 9 June 2022
 • By: addmean
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od licznych lat jest niemalże najbardziej klasycznym sposobem na wykończenie dachu. Wprawdzie kilka lat wcześniej taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi sposobami pokrycia dachów, jednakże jeśli właśnie budujesz swój dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyć do pokrycia dachu, wtedy kategorycznie powinieneś zaciekawić się dużymi zaletami dachówki ceramicznej.
Tags: 

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 8 June 2022
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo niezwykle chętnie wykorzystuje zewnętrzne oświetlenie. Potrafi ono nie tylko dodawać wdzięku nowo postawionej budowli, lecz również spełniać dużo zadań użytkowych. Nic zatem dziwnego, że wszelkiego rodzaju lampki i pozostałe, bardziej skomplikowane instalacje oświetleniowe są coraz chętniej preferowane nie tylko przez posiadaczy obiektów publicznych, lecz również i zwykłych mieszkań jednorodzinnych.

Planujesz zbudować wybudować oczyszczalnie ścieków? Sprawdź czy warto w to inwestować?

 • Posted on: 6 June 2022
 • By: addmean
przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Wybudowanie przydomowej oczyszczalni ścieków to bardzo dobra alternatywa dla szamba. Taka oczyszczalnia jest wygodna i niezbyt droga w eksploatacji, ekologiczna oraz bezpieczna. Pamiętaj jednakowoż o paru kwestiach, które są konieczne, jeżeli planujesz rozpocząć budowę. Choć oczyszczalnie przydomowe są idealną alternatywą dla szamba, to jednakowoż korzyści ekonomiczne powinniśmy rozpatrywać w dłuższym okresie. Wybudowanie szamba kosztuje trochę mniej niż montaż oczyszczalni, ale jego eksploatacja jest bardziej droga niż utrzymanie indywidualnej oczyszczalni.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na polskim rynku opcje zabawek czy akcesoriów dla maluszków mogą przyprawić o zawrót głowy. Innowacyjny domek ogrodowy dla dzieci z długotrwałą gwarancją zalicza się do doskonałych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, głównie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

Deweloper Siechnice ma dla nas niesamowitą ofertę

 • Posted on: 4 June 2022
 • By: addmean
Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Na rynku zjawia się znacznie więcej domów oraz są one proponowane przez przeróżne zakłady budowlane, więc ich wizerunek dość mocno może się odróżniać. Przez to musimy poszukać takiej propozycji, które najlepiej będzie do nas dobrane i będą nam sprawiały sporo satysfakcji.

Pages