Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Ogrodzenie będzie podstawą bezpieczeństwa , a także akcentuje charakter domu - już dzisiaj wybierz odpowiedni wzór dla siebie

 • Posted on: 25 November 2022
 • By: addmean
dom - kadr
Author: Christoph Freitag
Source: http://www.flickr.com
Prawdopodobnie każdy zdaje sobie sprawę z tego, iż ogrodzenie przed miejscem zamieszkania to ogromnie istotna kwestia i nie możemy jej zbyć. Wielu ludziom zdaje się, że jest to zbędne (jeżeli rzecz jasna nie mają psa) i marnuje się na to tylko pieniądze, których wiadomo w trakcie budowy domu ciągle ubywa. Nie możemy banalizować tej kwestii, albowiem ogrodzenie działki jest wyjątkowo istotne.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 13 November 2022
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca w dwudziestym pierwszym wieku wie, że samochód – choć strategiczny w trakcie przemieszczania się – to nie wszystko. Szczególnie ważne jest także odpowiednie miejsce, jakie ochrania go przed nieodpowiednimi warunkami atmosferycznymi oraz postronnymi osobami, czyli znakomity garaż. Jednakże niekiedy precyzyjne wybranie garażu nie jest prostym zadaniem ze względu na ich unikalną różnorodność.

Wyjątkowość ofert z branży brukarskiej Lublin

 • Posted on: 11 November 2022
 • By: addmean
Ogrodzenie kratowe VEGA B
Author: Wiśniowski
Source: Wiśniowski
Podejmując decyzję o wyborze pewnej firmy, której zleca się wykonanie kostki brukowej na pewnym obszarze, wskazane jest dokładne zaznajomienie się z bazą ofert oraz możliwościami. Eksperci świadczą złożone usługi brukarskie, biorąc pod uwagę brukarstwo Lublin wyraźnie wysuwa się na prowadzenie na tle innych miast Polski. Kompleksowe świadczenia są dla klientów wybierających ogrodzenia gwarancją profesjonalizmu firmy i wskazują na to, że dba ona w stu procentach o swoich klientów.

Najlepsze bramy garażowe

 • Posted on: 7 October 2022
 • By: addmean
ogrodzenie domu
Author: All images by outreachr.com
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo swojego samochodu to dla wielu ludzi absolutna podstawa. Jak jednak potrzeba zadbać o to, aby zapewnić samochodowi niezwykłe bezpieczeństwo? Zwykła stara brama garażowa może tu zwyczajowo nie wystarczyć. Bramy Hormann Warszawa mogą być znakomitą alternatywa dla prostackich systemów zabezpieczeń stosowanych zwykle w garażach. Aby jak najtrafniej wybrać chociażby sprecyzowany model drzwi garażowych trzeba czasu oraz cierpliwości.

Mocne oraz solidne bramy przesuwne od wyróżnianej marki Betafence

 • Posted on: 6 October 2022
 • By: addmean
Brama Vario
Author: Legi
Source: Legi
Bramy przesuwne są w dzisiejszych czasach używane zarówno na posesjach osobistych, jak także w wielu różnorodnych branżach oraz w przemyśle. Bramy przesuwne cechują się niezwykłą funkcjonalnością, są przydatne i użyteczne, coraz częściej wykorzystuje się je między innymi jako bramy wjazdowe. Cechuje je nadzwyczajna jakość, niezmienność oraz solidność, w takie bramy bezsprzecznie należałoby zainwestować. Są one też pierwszorzędnym zabezpieczeniem dla wszelkiej posesji, a jak wiadomo dla wielu osób bezpieczeństwo jest kwestią kluczową.

Jeżeli posiadamy akwarium

 • Posted on: 6 October 2022
 • By: addmean
piasek budowlany
Author: U.S. Army Corps of Engineers
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mieliśmy po kilka lat większość z nas chciała dostać jakieś zwierzę. Maluchy upodobały sobie psy, bo one są takie świetnie i w ogóle wszystko , co z nimi związane jest super. Oczywiście rodzice wiedząc jak dużą odpowiedzialnością są psy raczej nie kupują dzieciom psiaka, bo rozumie się samo przez się, że to oni musieliby się nim zajmować. Z tego powodu w ramach jakiegoś kompromisu rodzice kupują dzieciom rybki.

Na co wypada zwrócić uwagę w czasie wyboru drzwi wewnętrznych oraz zewnętrznych

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
drzwi
Author: Alexandra E Rust
Source: http://www.flickr.com
Drzwi wykonują w naszym domu i mieszkaniu ogromnie ważną rolę, dlatego w czasie ich zakupu na pewno bierzemy pod uwagę mnogość rozlicznych rzeczy. Wybierając drzwi wewnętrzne, bezspornie pragniemy by pasowały one do aranżacji mieszkania, więc zapewne zwracamy uwagę na ich styl, design i wykonanie.

Zakup drzwi jest istotną kwestią, nie zaniedbaj żadnego detalu, który ma znaczenie dla komfortu oraz bezpieczeństwa

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
drzwi wewnętrzne
Author: INVADO
Source: INVADO
Drzwi zaliczane są do głównych przedmiotów, jakie kupuje się do nowego mieszkania. Potrzebne są zarówno porządne drzwi zewnętrzne, jak i skrzydła drzwiowe prowadzące do kolejnych pomieszczeń. Wyborowi drzwi należy poświęcić troszeczkę więcej uwagi, bo od nabytego wzoru zależeć będzie komfort ich używania, odczucia estetyczne, jak też zabezpieczenie mieszkania.

Typy bram do garażu - jak wybrać najbardziej odpowiednią?

 • Posted on: 5 October 2022
 • By: addmean
brama
Author: Normstahl
Source: www.normstahl.pl
W czasie budowy mieszkania nie można zapominać pomieszczenia, w którym będzie zaparkowany nasz samochód. Odpowiednio wczesne zaprojektowanie garażu, sprawi, że unikniemy niechcianych sytuacji, jakimi będzie np. nieszablonowy wymiar bramy garażowej, który niestety jest związany z nadprogramowymi kosztami. Jeżeli już podczas projektowania domu zaplanujemy to, przyniesie nam to realny komfort.

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi mają w ofercie firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

 • Posted on: 24 August 2022
 • By: addmean
Ogród
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Zieleń naokoło zakładu czy domu to znakomity pomysł, jeśli chcemy codziennie mieć pozytywny nastrój. Przebywanie w plenerze w środku miasto nie jest możliwe, więc dobrze jest choć zagospodarować teren oraz zatroszczyć się o ładny trawnik, a także posadzenie roślin, by cieszyć się chociaż taką zielenią. Jednakże samo zagospodarowanie terenu nie starczy, należy jeszcze odpowiednio zadbać o roślinność, by ogród ładnie prezentował się przez cały rok.

W jaki sposób wybrać odpowiednie ogrodzenie dla swojej działki, które zagwarantuje jej mieszkańcom prywatność?

 • Posted on: 20 August 2022
 • By: addmean
Brama Vario
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie ma podstawowe znaczenie, ponieważ ochrania posesję przed niepożądanymi gośćmi i stanowi barierę dla świata zewnętrznego. Jest także wizytówką każdego domu, dlatego warto zatroszczyć się o to, by ogrodzenie odznaczało się wysoką jakością i było atrakcyjne wizualnie. Jakim sposobem wybrać najbardziej stosowne rozwiązanie?

Garaże blaszane jako tańsza alternatywa budowy garażu murowanego dla samochodu.

 • Posted on: 20 August 2022
 • By: addmean
garage
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach można zauważyć wzrastajace zainteresowanie garażami blaszanymi. Te stosunkowo lekkie konstrukcje to znakomity sposób na zabezpieczenie samochodu. Zakup garażu blaszanego jest mniej kosztowne aniżeli budowa tradycyjnego, murowanego garażu o takich samych wymiarach. Poza tym, postawienie garażu blaszanego nie jest obłożone tyloma regulacjami prawnymi, a niektóre tego rodzaju konstrukcje możemy wykonać bez pozwolenia na budowę. Jedną z podstawowych pozytywów jakie posiadają garaże blaszane jest mały koszt zakupu.

Styl skandynawski w Twoim domu

 • Posted on: 10 August 2022
 • By: addmean
Skandynawia we wnętrzu
Author: Pracownia Anny Koszeli
Source: Pracownia Anny Koszeli
Projektanci wnętrz bardzo często inspirują się motywami skandynawskimi, tworząc swoje aranżacje. Ten surowy styl nie pasuje do każdego mieszkania. Możemy czerpać z różnych pomysłów, dekorując cztery kąty, więc jeśli koniecznie chcemy postawić prosty stolik do salonu, to możemy to zrobić. Trzeba tylko wiedzieć, jakie dodatki do niego dobrać.

W jakim miejscu najkorzystniej zamieszkać? Gdzie oferowane są dobrze wyposażone, komfortowe mieszkania?

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
kostka budowlana
Author: Comune Parma
Source: http://www.flickr.com
Gdzie najlepiej zamieszkać - to pytanie zadaje sobie wiele osób. Bo że trzeba gdzieś mieszkać to oczywista sprawa, lecz jak zamieszkać,żeby poczuć, że się wybrało bardzo dobrze i nie chciałoby się tego miejsca wymienić na nic innego? Najkorzystniej mieszkać w dużym mieście, jakie bez przerwy się rozwija oraz zapewnia naprawdę wiele możliwości.


Tym miejscem jest Wrocław, który jest dzisiaj w czołówce najbardziej prężnie rozwijających się polskich miast.

Atuty konstrukcji stalowych

 • Posted on: 5 August 2022
 • By: addmean
budowa
Author: David Amsler
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach jednostki budowlane używają różnego typu materiałów, dzięki czemu mogą kreować tak konstrukcje innowacyjne, jak także tradycyjne. Ostatnio coraz częściej u biznesmenów jak też prywatnych osób pojawia się pytanie: czy hala magazynowa albo garaż samochodowy koniecznie muszą być murowane?

Pages