Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 6 June 2020
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba pracować w branży budowlanej, by posiadać wiedzę o tym, że podczas gdy będzie chciało się zacząć jakąś inwestycję to w pierwszej kolejności należy się skoncentrować na tym, aby sporządzić dokumentację, dokładnie w celu zainaugurowania zleceń z zakresu budownictwa. Ten krok jest najzwyczajniej potrzebny do rozpoczynania budowy. Każdy inwestor powinien w takim razie zatrudniać pracowników, którzy zajmą się dla niego projektem określonych papierów. Ich zbiór jest rezultatem z kolei przepisów prawa budowlanego. To, jakie dokumenty należy zebrać uzależnione jest od rodzaju budowli która ma powstać.

System porotherm dryfix wspaniały do budowy budynków

 • Posted on: 24 May 2020
 • By: addmean
budowa tarasu
Author: Zehnder
Source: Zehnder
To, ile czasu minie od rozpoczęcia budowy do szczęśliwego zasiedlenia domu zależy w dużej mierze od tworzyw, z których zdecydujemy się budować. Dzięki murowaniu w systemie porotherm dryfix można zaoszczędzić nawet kilka tygodni pracy. Ceramika budowlana to surowiec, który był wykorzystywany prawie od samego początku istnienia dziedzictwa kulturowego.

Oszczędzajmy energię przez sprawunek lamp stojących led

 • Posted on: 19 May 2020
 • By: addmean
Author: Lars
Urządzając pomieszczenie pragniemy, żeby wszystko wspaniale się w nim wpisywało, tak by dało się widzieć, że całość wykończenia była rzeczywiście dobrze przemyślana. Na szczęście lampy stojące led wspaniale sprawdzą się w każdym pokoju, a to dlatego że są one eleganckie i wykończone w tak wspaniały sposób, że praktycznie nie będą rzucały się w oczy. Co więcej są one w stanie podarować nam sporo światła, pomimo że czasami są rzeczywiście małe.

Jak można prędko znaleźć mieszkanie w Drawsku Pomorskim?

 • Posted on: 18 May 2020
 • By: addmean
nieruchomości drawsko
Author: Eric Rayner
Source: http://www.flickr.com
Drawsko Pomorskie to jedna z prężnie rozwijających się miejscowości na polskim wybrzeżu. Nic zatem dziwnego, że zainteresowanie nowymi nieruchomościami w tym regionie będzie rzeczywiście dość spore. Jak odszukać nieruchomość w Drawsku Pomorskim? Gdzie się wybrać, by otrzymać potrzebne na ten temat informacje?

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 15 May 2020
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym zazwyczaj spotykamy się, gdy planujemy zbudować dom. Bez projektu budynku domowego prace budowlane nie będzie bowiem możliwa.

Planując budowę domu jednorodzinnego lub murowanego garażu z pewnością musimy odwiedzić biuro projektowe. Cieszące się popularnością biuro projektowe jest organizacją, która nie ma prawa funkcjonować bez konkretnych fachowców.

Jakie lampy zewnętrzne opłaci się obecnie wybierać do swojego domu

 • Posted on: 14 May 2020
 • By: addmean
ogród
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie obecnie wspaniałego lokum to kwestia, jaka zaprząta sporo, zwłaszcza młodych osób. Piękny dom bywa teraz uznawany za synonim luksusu i wygody. Zazwyczaj nie jest jednak prosto wybrać odpowiedni styl budownictwa, a również rozstrzygnąć jakie sprawy dobrze mogą poświadczyć o prestiżu właścicieli podanego domu. Trzeba obecnie pamiętać, że przesadzony pośpiech nie okazuje się nigdy najlepszym doradcą w tych wyborach.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca współcześnie wie, że pojazd – choć strategiczny w trakcie podróży – to nie wszystko. Szczególnie kluczowe jest także należyte miejsce, jakie chroni go przed złymi warunkami pogodowymi oraz postronnymi osobami, czyli znakomity garaż. Jednak czasem dokładne wybranie garażu nie jest prostym zadaniem ze względu na ich unikatową różnorodność.

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed czynnikami atmosferycznymi czyli plusy i minusy garaży ze stali.

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Samochody, które stoją pod zadaszeniem będą dużo mniej narażone na korozję, mają lepszy lakier, a zimą nie ma z nimi problemów ze śniegiem. Z tego też powodu najlepszą możliwą opcją jest chowanie auta w garażu. Mieszkańcy budynków jednorodzinnych oraz bloków mają możliwości nieco mniejsze, albo będą mogli zakupić miejsce parkingowe w podziemnym garażu, o ile oczywiście w ich budynku taki się znajduje, albo garaż wolnostojący, których jednak zbyt dużo nie jest.

Budujesz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście omawiamy dachówki ceramiczne

 • Posted on: 13 May 2020
 • By: addmean
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się ukryć, że dachówka ceramiczna od mnóstwa lat jest niemalże najbardziej typowym sposobem na wykończenie dachu. Wprawdzie kilka lat wcześniej taka dachówka wypadła z mody i została zastąpiona innymi metodami pokrycia dachów, jednak jeśli właśnie stawiasz nowy dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich narzędzi użyć do wykonania dachu, wtedy na pewno powinieneś zaciekawić się dużymi zaletami dachówki ceramicznej.
Tags: 

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 8 May 2020
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W niegdysiejszych czasach obywatele mieli spore kłopoty aby zrobić zakupy z rzeczami codziennego użytku. W sklepach brakowało kluczowych artykułów nie wspominając już o produktach uznawanych za luksusowe. W obecnych czasach o wiele prościej jest zrobić nawet codzienne zakupy przez wzgląd na sporą dostępność do samych sklepów jak i towarów, które się w nich mieszczą.

Jakie plusy ma centralny odkurzacz? Co dzięki takiemu urządzeniu zyskujemy? Czy opłaci się go zamontować w domu?

 • Posted on: 6 May 2020
 • By: addmean
odkurzanie
Author: Travis Wise
Source: http://www.flickr.com
Z pewnością wiele osób nie przepada za tym gdy w domu panuje nieporządek. Każdy dlatego stara się jak może by przestrzeń wokoło utrzymać w pożądanym ładzie. O czym warto pomyśleć aby ułatwić sobie takie zadanie? Jaka rzecz może tutaj pomóc? Chodzi o centralne odkurzacze, które w naszych domach nadal niestety nie są zbyt popularne. Wiele osób też w ogóle o tego typu urządzeniu nigdy nie słyszało. Bez wątpienia o takim systemie dobrze jest pomyśleć już na etapie budowy domu. Dlaczego? Gdyż mimo że tego typu urządzenie to dodatkowe koszty, to jednak i tak wzrasta przez to wartość nieruchomości.

Jakiego rodzaju możliwości obecnie istnieją, gdy mowa o dostępności do różnych maszyn? Czy kupno jest jedyną możliwością?

 • Posted on: 5 May 2020
 • By: addmean
budowa, sprzęt budowlany
Author: Kris Duda
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj bardzo łatwo jest wykonać różne potrzebne czynności remontowe nawet osobiście. Jeżeli ktoś posiada wiedzę oraz da radę sam zrobić różnego rodzaju czynności wiążące się z remontem, to nie posiadanie odpowiednich narzędzi nie powinien być tutaj problemem.

Pages