Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Profesjonalne i dobre ogrodzenia budowlane funkcjonalnie zabezpieczające teren

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
ogrodzenia budowlane
Author: Karim D. Ghantous
Source: http://www.flickr.com
Ogrodzenia budowlane spełniają niesłychanie istotną rolę, albowiem ich kluczowym celem jest funkcjonalne i dobre zabezpieczanie danego terenu. Jak sama nazwa wskazuje z ogrodzeniami budowlanymi spotkamy się na ogół przy placach budowy. Mają one sprawnie ochraniać przed dojściem osób nieupoważnionych na plac budowy. Na budowie można spotkać się z wieloma znacznymi niebezpieczeństwami i zagrożeniami, w związku z tym pracownicy budowy muszą zachowywać wyjątkową ostrożność, oraz także zawsze nosić odpowiednią odzież ochronną, taką jak kaski albo odblaskowe kamizelki.

Geodeta brzeg poznał deweloperów

 • Posted on: 12 September 2021
 • By: addmean
Przyrządy do geodezji
Author: NOAA's National Ocean Service
Source: http://www.flickr.com
Musimy poznać konkretne odległości
Nie ma znaczenia, czy nabywamy działkę pod budowę własnego domku, czy pragniemy na niej budować sklep, a może zbudować jezdnię. Wciąż muszą być wykonane prędzej mierzenia, tak żebyśmy mieli gwarancję, że działka przedstawia prawidłowe wymiary, że nie będziemy zajmować powierzchni z kolejnej działki oraz że wszystko będzie się działo odpowiednio z prawem oraz zaleceniami zawartymi w umowie.

Rewelacyjne oferty na wyciągniecie ręki

 • Posted on: 11 September 2021
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Patrząc na niezwykle polecane pustaki ceramiczne, do pełnej dyspozycji klientów jest bardzo duża baza możliwości. Opcji godnych wyboru naszych konsumentów nieprzerwanie przybywa, dlatego warto wybierać te dla siebie szczególnie korzystne. Ogromna baza ofert okazuje się dla wielu strzałem w dziesiątkę. Bezgraniczne możliwości wyboru, świetnie przemyślane zestawy oraz imponująca dostępność poszczególnych rodzajów cegieł to nasz znak rozpoznawczy.

W jaki sposób urządzić miejsce naokoło domu?

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Dom z ogrodem jest pragnieniem wielu osób. Kiedy już jednak zrealizowaliśmy te plany, niejednokrotnie nie wiemy w jaki sposób zagospodarować przestrzeń wokół domu. Warto sięgnąć do szeroko dostępnych inspiracji, dzięki którym możemy znaleźć pomysł idealny dla nas. Jeżeli jednak nie czujemy, że projektowanie terenu jest dla nas, warto zostawić to zadanie fachowcom. Jak można zagospodarować teren wokół domu?

W jaki sposób wybrać odpowiednie ogrodzenie dla swojej działki, które zagwarantuje jej mieszkańcom prywatność?

 • Posted on: 10 September 2021
 • By: addmean
Brama Vario
Author: Legi
Source: Legi
Ogrodzenie ma istotne znaczenie, gdyż ochrania posesję przed niepożądanymi gośćmi i stanowi barierę dla świata zewnętrznego. Jest także wizytówką każdego domu, z tego powodu warto zatroszczyć się o to, by ogrodzenie cechowało się wysoką jakością i było atrakcyjne wizualnie. Jakim sposobem wybrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie?

Klinkier ceramiczny to zapewnienie odporności i rzetelności. Czy wiesz dlaczego? Poznaj jego atrybuty

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
cegła
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Klinkier ceramiczny to tworzywa ceramiczne o czerepie spieczonym, bez atrybutów jednakże zeszkliwienia powierzchni. Otrzymuje się je przez wypalanie glin wapienno-magnazjeowych, wapienno-żelazistych czy żelasistych. Temperatura tego spalania waha się od 1000 do tysiąc trzysta stopni Celsjusza. Klinkier wykorzystuje się przeważnie w produkcji cegieł, płytek i dachówek. Każdy z wyrobów klinkierowych jest mrozoodporny i nasiąkliwości do 6 procent.

Ułóż polbruk fachowo

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
kostka brukowa
Author: Perdita
Source: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/
W naszych czasach jest mnóstwo możliwości kiedy chodzi przykładowo o wykonanie podjazdu przed domem lub kiedy chcemy zrobić coś na podobę tarasu z tyłu domu w ogródku. Najsensowniejsze okazuje się ułożenie polbruku. Polbruk jest naprawdę niesamowicie przydatnym materiałem, który jest często wykorzystywany w wielu sytuacjach.

Poczytaj rady budowlane odnośnie remontu elewacji, a będziesz wiedział wszystko w tym temacie!

 • Posted on: 8 September 2021
 • By: addmean
elewacja bloku
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Dostałeś w spadku mieszkanie po staruszkach, a może chcesz nabyć stary dom do odnowy? W tej chwili zdecydowanie więcej ludzi stawia na takie rozwiązanie, ponieważ jest dużo bardziej rentowne.

Sporządzanie dokumentów przed inaugurowaniem projektów z zakresu budownictwa

 • Posted on: 7 September 2021
 • By: addmean
dużo dokumentów
Author: Clarence Risher
Source: http://www.flickr.com
Nie trzeba pracować w branży budowlanej, aby mieć pojęcie o tym, że jeśli będzie chciało się rozpoczynać jakąkolwiek budowę to najpierw trzeba się koncentrować na tym, aby wykonać dokumentację, dokładnie w celu rozpoczęcia zleceń budowlanych. Taki krok jest najzwyczajniej niezbędny do rozpoczęcia prac budowlanych. Każdy inwestor musi wobec tego zatrudniać ekspertów, którzy będą zajmować się dla niego projektem wyznaczonych dokumentów. Ich spis jest rezultatem z kolei unormowań prawa budowlanego. To, jakiego typu papiery trzeba zebrać będzie zależeć od typu budowli która ma zostać wybudowana.

Remonty i przebudowa

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Budownictwo jest dziedziną, która zmieniała się na przestrzeni wieków. Zmiany te uzależnione były głównie od rodzajów| produktów budowlanych, jakie występowały w danym okresie. Te z kolei ewoluowały w znaczny sposób, zwłaszcza materiały, stosowane do wykańczania. Dotyczy to także części typowo konstrukcyjnych, a więc tych, jakich zadaniem jest wspierać całą powstałą budowlę.

Jak kupić mieszkanie, czyli praca biura nieruchomości - czy opłaca się z rad agentów skorzystać?

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Teraz coraz więcej osób decyduje się na kupno własnego mieszkania. Na ogół decydują się oni na rynek wtórny – mieszkania na nim są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć naprawdę dużej wpadki, a jednocześnie istotnie przyspieszyć całą procedurę, dobrze jest zdecydować się na biuro nieruchomości.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Kiedy chcemy kupić mieszkanie, to powinniśmy sprawdzić jak najwięcej ofert. Jeśli zaznaczymy, w jakim mieście chcemy mieszkać, to musimy się zastanowić nad wyborem danej dzielnicy, a wtenczas może się okazać, że im więcej takich propozycji zobaczymy, tym łatwiej będzie nam poznać, która propozycja ostatecznie będzie w stanie spełnić nasze wymagania.

Typy bram do garażu - jak wybrać najbardziej odpowiednią?

 • Posted on: 4 September 2021
 • By: addmean
brama
Author: Normstahl
Source: www.normstahl.pl
W czasie budowy mieszkania nie należy pomijać pomieszczenia, w którym będzie zaparkowany nasz samochód. Wcześniejsze zaprojektowanie garażu, pozwoli nam uniknąć niepożądanych sytuacji, jakimi może być np. nieszablonowy wymiar bramy garażowej, który niestety jest związany z nadprogramowymi kosztami. Jeżeli już podczas projektowania budynku mieszkalnego zajmiemy się tym, zapewni nam to prawdziwy komfort.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 3 September 2021
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeśli chciałbyś wybudować garaż, masz do wyboru parę najbardziej popularnych surowców, z których może być on zrobiony. Najbardziej popularnym i jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli tzw. "blaszak".

Pages