Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Sondowanie cpt najczęściej jest konieczne

 • Posted on: 14 January 2022
 • By: addmean
gruntowe pompy ciepła
Author: Dave Pape
Source: http://www.flickr.com
Wciąż powinniśmy wykonać sondowanie cpt

Nim weźmiemy się za budowę, ciągle najpierw musimy jak najdokładniejrozpoznać grunt, na którym chcemy budować, tak by nie było żadnych niespodzianek. Powinniśmy zaznaczyć, z jakiego przedmiotu złożone są konkretne warstwy, czy pojawiają się jakieś przejścia o których nie posiadamy wiedzy, czy od czasu do czasu po podjechaniu ciężkiego sprzętu to wszystko nam się nie osunie.

Obsługa ogrodnicza terenów zielonych – jakie usługi mają w ofercie firmy ogrodnicze, by zadbać o twój ogród?

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
Ogród
Author: Ulbrecht Hopper
Source: http://www.flickr.com
Zieleń wokół zakładu czy domu to świetny pomysł, jeśli chcemy każdego dnia mieć pozytywny nastrój. Przebywanie na łonie przyrody w środku miasto nie jest możliwe, toteż warto jest chociaż zagospodarować przestrzeń oraz zadbać o ładny trawnik, jak również posadzenie roślin, by cieszyć się chociaż taką zielenią. Jednakże samo zagospodarowanie terenu nie jest wystarczające, należy jeszcze właściwie zatroszczyć się o roślinność, aby ogród przyjemnie prezentował się przez cały rok.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym najczęściej stykamy się, kiedy mamy w planach zbudować dom. Bez projektu budynku domowego jego budowa nie są możliwe.

Planując budowę domu rodzinnego albo murowanego garażu bez wątpienia musimy wziąć pod uwagę biuro projektowe. Cieszące się popularnością biuro projektowe jest organizacją, jaka nie ma prawa działać bez odpowiednich specjalistów.

Ogrodzenie jest uzupełnieniem estetycznej i wypielęgnowanej posesji, więc nie może być ono przypadkowe

 • Posted on: 5 January 2022
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: ht BeverlyLR
Source: http://www.sxc.hu
Wielu ludzi stara się, aby zarówno dom, jak i jego otoczenie przedstawiały się naprawdę doskonale. Z tego powodu istotne jest nie tylko wykończenie budynku głównego, lecz także zatroszczenie się o teren wokół niego i ogrodzenie otaczające posesję. W niektórych sytuacjach ogrodzenia stanowią wspaniałe dzieła sztuki i z daleka przyciągają spojrzenia przechodniów.

Nowe mieszkania Wrocław Zakrzów nam proponuje

 • Posted on: 28 December 2021
 • By: addmean
Hol z meblami
Author: Chris Waits
Source: http://www.flickr.com
Jeśli chcemy zakupić dom, to musimy sprawdzić jak najwięcej ofert. Kiedy zaznaczymy, w jakim mieście pragniemy zamieszkać, to powinniśmy się zastanowić nad wyborem danej dzielnicy, a wtedy może się okazać, że im więcej takich propozycji zobaczymy, tym prościej będzie nam poznać, która propozycja w końcu będzie w stanie wypełnić nasze wymagania.

Budujesz pierwszy dom? Właśnie dla Ciebie zrobiliśmy porównanie typowych materiałów budowlanych - w tym tekście omawiamy dachówki ceramiczne

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
dachówka
Author: RuppCeramika
Source: RuppCeramika
Nie da się zaprzeczyć, że dachówka ceramiczna od wielu lat jest niemalże najbardziej popularnym sposobem na wykończenie dachu. Wprawdzie kilka lat temu taka dachówka wyszła z mody i została zastąpiona innymi metodami pokrycia dachów, jednakże jeśli właśnie budujesz własny dom i musisz podjąć decyzję dotyczącą tego, jakich materiałów użyć do wykonania dachu, wtedy z pewnością powinieneś zaciekawić się wielkimi zaletami dachówki ceramicznej.
Tags: 

Producent garaży powie czego chcą klienci

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
garaż
Author: Normstahl
Source: http://prasa.gutpr.pl/ssd_normstahl027_0708_CMYK.jpg
Jeśli mamy swoją posesję, a do tego jeszcze posiadamy wóz, to pragniemy, aby znajdował się on pod dachem, który będzie go ochraniał przed oddziaływaniem warunków atmosferycznych. Przez to właśnie decydujemy się na postawienie garażu, gdzie nie tylko zmieścimy nasz samochód, lecz również uda się do niego schować część odmiennych rzeczy, które są przy nim konieczne.

Jakie są możliwości ochraniania samochodów przed czynnikami atmosferycznymi czyli plusy i minusy garaży ze stali.

 • Posted on: 20 December 2021
 • By: addmean
Usytuowanie na działce garaży i budynków gospodarczych
Author: MTM STYL – biuro projektów
Source: www.domywstylu.pl
Samochody, jakie stoją pod dachem będą znacznie mniej podatne na korozję, mają lakier w lepszym stanie, a w zimie nie ma z nimi problemów ze śniegiem. Dlatego też najlepszym możliwym rozwiązaniem będzie trzymanie samochodu gdzieś pod dach. Mieszkańcy budynków jednorodzinnych oraz bloków mają ograniczone możliwości, albo mogą kupić miejsce do parkowania w garażu podziemnym, o ile rzecz jasna w ich budynku będzie można taki znaleźć, albo garaż w wersji wolnostojącej, których jednak jest bardzo mało.

Ułóż polbruk fachowo

 • Posted on: 17 December 2021
 • By: addmean
kostka brukowa
Author: Perdita
Source: http://www.flickr.com/photos/perdita/93369215/
W dzisiejszych czasach jest mnóstwo rozwiązań jeżeli chodzi przykładowo o robienie podjazdu przed domem lub kiedy chcielibyśmy zrobić coś w stylu tarasu z tyłu domu w ogródku. Najlepsze jest ułożenie polbruku. Polbruk jest naprawdę niesamowicie ważnym materiałem, który jest często wykorzystywany w wielu sytuacjach.

Tymczasowe ogrodzenia oraz zsyp do gruzu - warte uwagi rozwiązania w czasie budowy

 • Posted on: 13 December 2021
 • By: addmean
Zsyp gruzu
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Bez wątpienia każdy z nas zechciałaby żyć w świecie, w którym nie potrzebujemy bram, kluczy czy zamków w drzwiach. W perfekcyjnych świecie zostawiamy dorobek całego życia w niestrzeżonym oraz otwartym mieszkaniu a po powrocie mamy gwarancję, że wszystko będzie tam gdzie było wcześniej. Niestety sytuacja prezentuje się zgoła inaczej. Właściciele aut kupują AC w celu ubezpieczenia auta przed kradzieżą, właściciele sklepów instalują kamery a policja spisuje kolejne zgłoszenia.

Idealne zajęcie powierzchni w większych ogrodach.

 • Posted on: 23 November 2021
 • By: addmean
sauna ogrodowa z drewna
Author: Hotel Arthur
Source: http://www.flickr.com
Każdy, kto ma znaczących rozmiarów ogród powinien przemyśleć, jak dbać o perfekcyjne zagospodarowanie właśnie w przestrzeni dużych ogródków. Będzie okazja chociażby decydować się na to, żeby wyznaczyć ją wyłącznie pod uprawę owoców albo kwiatów, natomiast nad wyraz dobrym sposobem okaże się również wykorzystywanie terenu ogródka dla celów wypoczynkowych.

Jeżeli jesteś posiadaczem eleganckiego domostwa jednorodzinnego i równocześnie miłośnikiem własnego zacisza - dobrze zobaczyć bogatą ofertą akcesoriów i dodatków do wyposażenia wnętrza.

 • Posted on: 20 November 2021
 • By: addmean
wystrój domu jednorodzinnego
Author: Milestone Management
Source: http://www.flickr.com
Zima przeważnie zabiera wesołość egzystencji. Krótkość dni i długie, zimne wieczory sprawiają, iż zostajemy statyczni i rozleniwieni. Nie mamy na nic ochoty, więcej leżymy i nie posiadamy zbytnio wiele siły na cokolwiek. Czas jesienno-zimowy to jednakże niezły czas na wspomnienie z wakacji, przyjemne dla oka oglądanie zdjęć, czytanie książek, albo porządki i snucie pomysłów na nadchodzącą wiosnę.

Wykwalifikowane przedsiębiorstwa wykonujące ogrodzenia.

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
Ogrodzenia ryflowane to alternatywa dla ogrodzeń z drewna
Author: Plastivan Polska.
Source: Plastivan Polska.
Bardzo wiele pojawia się aktualnie firm, które parają się konstruowaniem profesjonalnych płotów. A pomimo że kilka lat do tyłu duża liczba ogrodzeń wyglądała podobnie, to od chwili, gdy zjawiły się wykwalifikowane przedsiębiorstwa, które proponują te ogrodzenia jest możliwość zauważyć, że ogrodzenia przedstawiają się w wielu przypadkach wyjątkowo niebanalnie.

Poczytaj rady budowlane odnośnie remontu elewacji, a będziesz wiedział wszystko w tym temacie!

 • Posted on: 17 November 2021
 • By: addmean
elewacja bloku
Author: Shutterstock
Source: Shutterstock
Otrzymałeś w spadku dom po dziadkach, a może zamierzasz zakupić stary dom do odnowy? W tej chwili wiele osób stawia na takie rozwiązanie, albowiem jest o wiele bardziej rentowne.

Pages