Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Klinkier ceramiczny to zapewnienie odporności i rzetelności. Czy wiesz dlaczego? Poznaj jego atrybuty

 • Posted on: 25 October 2020
 • By: addmean
cegła
Author: Sascha Kohlmann
Source: http://www.flickr.com
Klinkier ceramiczny to tworzywa ceramiczne o czerepie spieczonym, bez atrybutów jednak zeszkliwienia powierzchni. Otrzymuje się je przez wypalanie glin wapienno-magnazjeowych, wapienno-żelazistych czy żelasistych. Temperatura takiego wypalania waha się od tysiąc do tysiąc trzysta stopni Celsjusza. Klinkier jest wykorzystywany przeważnie w produkcji cegieł, płytek i dachówek. Każdy z wyrobów klinkierowych jest mrozoodporny i nasiąkliwości do 6 procent.

Biuro projektowe: czym jest praca takiego miejsca?

 • Posted on: 24 October 2020
 • By: addmean
budynek hotelu
Author: LTB Sp. z o.o.
Source: VipTurystyka.pl
Z biurem projektowym najczęściej spotykamy się, kiedy mamy w planach zbudować dom. Bez projektu domu prace budowlane nie będzie bowiem możliwa.

Mając w planach budowę domu rodzinnego albo murowanego garażu bez wątpienia musimy wziąć pod uwagę biuro projektowe. Popularne biuro projektowe jest organizacją, jaka nie może działać bez konkretnych specjalistów.

Dobre drzwi to podstawa

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
drzwi do garażu 2
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Od stuleci każdy stara się jak najlepiej uchronić swoje posiadania przed bandytami. Potwierdzeniem tego są wielkie mury obronne, fosy oraz potężne bramy. Współcześnie nie ma już wielkich fortec. Majątku strzegą metalowe drzwi oraz zaawansowane zamki. W tym wpisie opiszemy kwestię drzwi do miejsca, w którym przechowujemy nasze pojazdy.

Współczesne technologie a oświetlenie : jak możemy ułatwić sobie skorzystanie z instalacji oświetleniowych dzięki inteligentnemu oprogramowaniu?

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
dom - płótno
Author: Alejandro
Source: http://www.flickr.com
Nowoczesne budownictwo bardzo ochoczo wykorzystuje zewnętrzne oświetlenie. Może ono nie tylko dodawać wdzięku nowo postawionej budynku, lecz także spełniać dużo funkcji użytkowych. Nic zatem dziwnego, że różnego typu lampki i pozostałe, mocniej trudne instalacje oświetleniowe są znacznie chętniej wybierane nie tylko przez posiadaczy przedmiotów publicznych, lecz także i normalnych mieszkań jednorodzinnych.

Jakie meble oraz akcesoria najlepiej będą się sprawdzać się w przydomowych ogrodach.

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
Piknik na świeżym powietrzu
Author: Ikea
Source: Ikea
Piękny ogród to nie jedynie ozdoba samego domu i praktycznie wykorzystana przestrzeń. To w pierwszej kolejności miejsce, w którym rodzina spokojnie będzie mogła odpocząć w czasie wolnym. Zaprojektowane z dużą dokładnością alejki, solidne ogrodzenie, które chroni przed niepowołanym spojrzeniem i zabezpiecza majątek i wreszcie estetyczna zieleń, kojąca zmęczone oczy i daje trochę cienia w upalne dni.

propozycje saun, baseny producent

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
Sauna
Author: thomaswanhoff
Source: http://www.flickr.com
Żeby zaprojektować saunę potrzeba dużego doświadczenia, również staranności, które jest w stanie zagwarantować tylko specjalista. Każde części powinny być ze sobą kompatybilne, funkcjonalnie, i wspólnie tworzyć wizualną i schludną całość, z uwzględnieniem uwarunkowań architektonicznych i budowlanych konkretnego punktu.
Pierwsze pomysły saun sięgają starożytnego Rzymu. Sauna parowa to najbardziej tradycyjna jej kategoria.

Oszczędzajmy energię przez sprawunek lamp stojących led

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Author: Lars
Aranżując pokój chcemy, żeby wszystko wspaniale się tutaj wpisywało, tak aby było widać, że całość aranżacji była naprawdę odpowiednio przemyślana. Na szczęście lampy stojące led wspaniale sprawdzą się w każdym pokoju, a to dlatego że są one gustowne i wykończone w tak wspaniały sposób, że praktycznie nie będą rzucały się w oczy. Co więcej są one w stanie podarować nam sporo światła, pomimo że czasem są naprawdę niewielkie.

Czynności porządkowe obok domu dzięki jakim będzie prezentować się on lepiej.

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Domek ogrodowy dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Każdy, kto ma ogródek wie bez wątpienia jak liczy się to, aby dbać o niego codziennie. Tylko bowiem wówczas miejsce takie będzie prezentować się idealnie. De facto, to też swego rodzaju wyznacznik, jaki dobrze świadczy o posiadaczach konkretnego mieszkania.

Z jakich materiałów zrobione są balustrady? Jakie istnieją rodzaje? Jakie pasują do bloków, a jakie są bardziej dopasowane do domków jednorodzinnych?

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
Balkon
Author: langalex
Source: www.flickr.com
Balustrady przeznaczone dla balkonów, zazwyczaj nazywane barierkami, spełniają dwie niezwykle ważne funkcje. Jedną z nich jest funkcja zabezpieczająca, druga z kolei dekoracyjna. Dzisiaj wiele mieszkań zaopatrzonych jest w różnej wielkości balkon, z kolei w domach gzie mieszka jedna rodzina może być ich więcej niż jeden. Kiedy jesteśmy zobligowani wybrać jak najbardziej właściwe barierki zorientujemy się, iż na rynku jest niezwykle szeroka gama balustrad, zarówno pod kątem tworzywa czy typu, z jakiego są zrobione.

Zatroszcz się o swój ogród oraz wykorzystaj odpady zielone do stworzenia odżywczego nawozu dla twoich roślin

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
zadbany ogród
Author: ellenm1
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach coraz więcej mówi się o tym w jaki sposób powinno się troszczyć się o środowisko naturalne i prawidłowe gospodarowanie odpadami. Kiedy posiadamy działkę czy też ogród możemy samodzielnie zadbać o ponowne wykorzystanie odpadów zielonych budując kompostowniki.

Już dzisiaj postaw na ogrodzenie oraz elewację z płytek klinkierowych, a na pewno będziesz zachwycony!

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
ogrodzenie
Author: Michael Zanussi
Source: http://www.flickr.com
Ukończyłeś budowę domu? Chcesz natychmiast wziąć się za jego wykończenie? Dowiedz się, jakie ogrodzenia oraz elewacje będą najodpowiedniejsze do Twojego domku!

W tym momencie prawdziwym hitem są ogrodzenia klinkierowe, które mają mnóstwo atutów.

Jak najlepiej zaprojektować domowe ogrodzenie, jaka jego wersja będzie najlepsza

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
płoty
Author: Paul Sableman
Source: http://www.flickr.com
Już w fazie planowania domu warto zastanowić się nad jego ogrodzeniem. Wbrew pozorom jest to bardzo ważny element całości, choć wiele osób pozostawia tę sprawę na sam koniec, nie zastanawiając się nad tym wcześniej. A tak naprawdę ogrodzenie razem z wjazdową bramą powinno być jedną spójną całością, i dobrze aby się zgrywało zarówno z architekturą domu jak i całym otoczeniem.

Pages