Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Producent garaży blaszanych – hasło przy pomocy, którego można odnaleźć firmę, która zajmuje się szybkim stawianiem garażu

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
garaż blaszany
Author: Pavel P.
Source: http://www.flickr.com
W dawniejszych czasach jednostki mieli bardzo duże trudności żeby wykonać zakupy z towarami codziennego użytku. W marketach brakowało kluczowych towarów nie wspominając już o artykułach uważanych za luksusowe. W dzisiejszych czasach o wiele łatwiej jest wykonać nawet codzienne zakupy ze względu na dużą osiągalność samych sklepów jak i towarów, które się w nich znajdują.

Już teraz zakup do swojego domu innowacyjne systemy ogrodzeniowe lub ogrodzenia przemysłowe, o ile nie zależy Ci na wyglądzie

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Ogrodzenie
Author: Legi
Source: Legi
Jeśli udało nam się zamknąć stan surowy budowy, to możemy odetchnąć, albowiem najgorsze już za nami. Chwilowo powinniśmy się zająć malowaniem, kładzeniem posadzek oraz dekoracją wnętrza. Aczkolwiek nie możemy zapomnieć także o tym, że dookoła mieszkania również jest mnóstwo rzeczy do zrobienia.

Którego typu nawierzchnię wokół domu powinno się wybrać?

 • Posted on: 9 March 2021
 • By: addmean
Polbruk Napoli
Author: Polbruk S.A.
Source: Polbruk S.A.
Każdemu z nas zależy na tym, aby sąsiedztwo naszego domu było niezmiernie dobrze wykończone. W praktyce tymczasem jest to zadanie, które nie tak łatwo doprowadzić do końca. Na finalny efekt ma bowiem wpływ niesłychanie wiele szczegółów, w następstwie tego też w szeregu przypadków możemy narazić się na mnogie kłopoty. Jednym z takim elementów, który ma stosunkowo spore znaczenie dla całego naszego domostwa ma wykorzystana nawierzchnia wokół domu.

Wysokiej jakości garaże – podstawa komfortu korzystania z pojazdów

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
dla samochodów
Author: www.wawsystem.pl
Source: www.wawsystem.pl
Każdy kierowca w dwudziestym pierwszym wieku wie, że samochód – choć kluczowy w trakcie przemieszczania się – to nie wszystko. Bardzo istotne jest także odpowiednie miejsce, które chroni go przed nieodpowiednimi warunkami atmosferycznymi oraz postronnymi osobami, czyli znakomity garaż. Jednak czasami staranne wybranie garażu nie jest łatwym zadaniem z powodu ich unikalną różnorodność.

Garaże blaszane jako tańsza alternatywa budowy garażu murowanego dla samochodu.

 • Posted on: 7 March 2021
 • By: addmean
garage
Author: Marcus Balcher
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach można zauważyć wzrastajace zainteresowanie garażami blaszanymi. Te wyjatkowo lekkie konstrukcje to rewelacyjny sposób na zabezpieczenie samochodu. Kupno garażu blaszanego jest mniej kosztowne aniżeli zbudowanie zwykłego, murowanego garażu o takich samych wymiarach. Poza tym, postawienie garażu blaszanego nie jest obłożone tyloma regulacjami prawnymi, a niektóre tego rodzaju konstrukcje można zrobić bez zezwolenia na budowę. Jedną z głównych pozytywów jakie posiadają garaże blaszane jest niski koszt zakupu.

Planujesz zbudować wybudować oczyszczalnie ścieków? Sprawdź czy warto w to inwestować?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Budowa przydomowej oczyszczalni ścieków to idealna alternatywa dla szamba. Taka oczyszczalnia jest bardzo wygodna i tania w eksploatacji, ekologiczna oraz bezpieczna. Nie zapominaj jednak o kilku sprawach, które są niezbędne, jak chcesz rozpocząć budowę. Choć oczyszczalnie przydomowe są idealną alternatywą dla szamba, to jednakowoż korzyści ekonomiczne trzeba rozpatrywać w dłuższym czasie. Wybudowanie szamba kosztuje mniej niż montaż oczyszczalni, lecz jego eksploatacja jest o wiele droższa niż utrzymanie indywidualnej oczyszczalni.

Po czym poznać solidną bramę przesuwną? Faktycznie powinna posiadać parę niezbędnych cech

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
bramy do garażu
Author: Jon
Source: http://www.flickr.com
Bramy wjazdowe to nie jest zwykły element ogrodzenia. To one przecież są często na widoku i najczęściej używane. Ich dobór więc i montaż jest bardzo ważny, jednocześnie ze względów funkcjonalnych, bezpieczeństwa, jak i wizualnych. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na bramy przesuwne, szczególnie sprawdzonych firm jak Betafence. Oszczędzają one dużo miejsca oraz są bardzo praktyczne w codziennym używaniu. Świetnie sprawdzają się na prywatnych posesjach, jak i sporych obiektach użyteczności publicznej.

Wyjątkowość ofert z branży brukarskiej Lublin

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
Ogrodzenie kratowe VEGA B
Author: Wiśniowski
Source: Wiśniowski
Decydując wyborze danej firmy, której zleca się wykonanie kostki brukowej na określonym obszarze, wskazane jest dokładne zaznajomienie się z ofertą oraz możliwościami. Fachowcy świadczą złożone usługi brukarskie, a jeśli chodzi o brukarstwo Lublin wyraźnie wysuwa się na prowadzenie na tle innych miast Polski. Złożone świadczenia są dla klientów zamawiających ogrodzenia gwarancją profesjonalizmu firmy i wskazują na to, że dba ona stuprocentowo o swoich klientów.

Machiny przeznaczone do drzewa i metalu

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
fabryka przemysłowa
Author: Henrik Mayor
Source: http://www.flickr.com
Piła ręczna, siekiera, dłutko. Bezsprzecznie dzięki tym narzędziom wiele możemy poczynić, lecz ewidentnie także praca ta pochłonie sporo naszego czasu. Tymczasem, jeśli nadzorujemy firmę frapującą się obróbką drewna, metalu czy także innego materiału, to potrzebne są nam stosowne maszyny oraz wyposażenia.

O jakiego rodzaju zabiegach trzeba pamiętać przed wiosną w ogrodzie? W jaki sposób uporządkować ogród po zimie?

 • Posted on: 3 March 2021
 • By: addmean
meble ogrodowe
Przed zbliżającą się wiosną sporo osób zabiera się za porządki w ogrodzie. Chcielibyśmy wszak aby to miejsce wyglądało doskonale w czasie gdy będzie intensywne przez nas użytkowane, czyli w sezonie. Co sprawdzić i czym zająć się by nasz ogród prezentował się pięknie?

Drabiny aluminiowe oraz platformy osobowe w ofercie firm i sklepów internetowych

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
budogram.pl
Author: Elite Balustrade
Source: http://www.flickr.com
Drabiny aluminiowe to niezrównane urządzenie w toku różnych prac remontowych czy też budowlanych. Drabiny aluminiowe są chętnie użytkowane poprzez firmy budowlane, bezsprzecznie przydadzą się też jednostkom prywatnym, w domu bądź mieszkaniu.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 2 March 2021
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na polskim rynku możliwości zabawek i akcesoriów dla najmłodszych mogą przyprawiać o zawrót głowy. Efektowny domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zalicza się do znakomitych propozycji producenta. Wybór firmowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, szczególnie w przypadku osób korzystających już z usług i produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, a zabawa pochłonie go na długie godziny.

Na co kierować uwagę kupując bramę garażową?

 • Posted on: 21 February 2021
 • By: addmean
brama garażowa
Author: Normstahl
Source: Normstahl
Kupując bramę do garażu po pierwsze musimy wziąć pod uwagę jak dużo miejsca może zająć – bramy garażowe uchylne są dość tanie i proste w montażu, jednak otwierając się wysuwa się na zewnątrz budowli; żeby swobodnie otworzyć taką bramę należy zaparkować około 1-2 metrów od garażu. Brama uchylna może być niewygodna, kiedy do garażu wjeżdża się z ulicy czy też kiedy podjazd do garażu jest nadzwyczaj krótki. Troszeczkę droższe są bramy rolowane oraz segmentowe, ale do ich otwarcia nie wymagane jest ponadplanowe miejsce.

Domki ogrodowe - praktyczne miejsce na składowanie narzędzi ogrodowych

 • Posted on: 18 February 2021
 • By: addmean
Ceramika budowlana w ogrodzie
Author: Röben Polska Sp. z o.o.
Source: Röben Polska Sp. z o.o.
Domki ogrodowe są niesłychanie dobrym miejscem na przechowywanie narzędzi i innych rzeczy, z jakich korzystamy w trakcie konserwacji ogrodu, pewno więc nie można odmówić im ogromnej praktyczności. Narzędzia przechowywane w takim domku są prawidłowo zabezpieczone, ponieważ fachowo stworzone domki ogrodowe umożliwiają ich efektywną konserwację.

Pages