Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Porady na temat paneli ogrodzeniowych

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
panele ogrodzeniowe
Author: Michael Coghlan
Source: http://www.flickr.com
Życie w obecnym świecie zwykle wymaga pewnego odgrodzenia się od własnych sąsiadów, hałasu lub także po prostu od bliskiej drogi. Rozmaitego rodzaju płoty jak również ogrodzenia z jednej strony faktycznie pełnią funkcje prewencyjną, z drugiej jednak zwykle pozwalają po prostu o wiele pewniej się czuć we własnym domu. Wiedza, że istnieje coś co oddziela nas chociażby troszeczkę od reszty rzeczywistości, bywa mocno cenna dla wielu osób, szczególnie dla kobiet z dzieckiem lub osób starszych. Wychodząc na wprost różnorodnych dążeń oraz typów klientów sporo sklepów stawia dziś na różnorodność marek oraz designu wszystkich sprzedawanych przez nie płotów a, także ogrodzeń.

Niejednokrotnie zdarza się, że musimy coś prędko i skutecznie ogrodzić - w tym celu doskonale nadają się przęsła ażurowe

 • Posted on: 17 October 2019
 • By: addmean
ogrzewanie podłogowe
Author: CAD Projekt K&A
Source: CAD Projekt K&A
Jeżeli mamy posesję, to pragniemy ją ogrodzić pięknym płotem, który raduje oczy, ale niestety także jest kosztowny. Zdarzają się jednakże w życiu sytuacje, gdy musimy otoczyć jakiś teren, ale nie trzeba do tego ładnego parkanu.

Zadowolenie zarówno rodziców, jak i dzieci z otrzymywanych od firmy zabawek

 • Posted on: 12 October 2019
 • By: addmean
domek dla dzieci
Source: http://www.gardencenter.pl/
Dostępne na rodzimym rynku oferty zabawek czy akcesoriów dla dzieci mogą przyprawiać o zawrót głowy. Efektowny domek ogrodowy dla dzieci z wieloletnią gwarancją zaliczany jest do doskonałych propozycji producenta. Wybór markowych zabawek zapewnia klientów o wysokiej jakości proponowanego im produktu, głównie w przypadku osób korzystających już z usług oraz produktów firmy. Domek ogrodowy okaże się trafionym prezentem dla dziecka, natomiast zabawa pochłonie go na długie godziny.

Jakie atrakcje warto dostarczyć naszym najmłodszym w domowym ogrodzie?

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
Nie da się zataić faktu, że posiadanie przez nas potomstwa połączone jest z dużą liczą obowiązków, jakie jako odpowiedzialni rodzice powinniśmy spełniać. Mowa nade wszystko o nieodzowności zapewnienia im stosownych możliwości rozwoju oraz kształcenia, które są podstawowymi elementami życia człowieka. W naszej gestii leży także zagwarantowanie naszym najmłodszym dobrej jakości rozrywki, dzięki której będą mogli zagłębić się w wirze zabawy.

Płytki elewacyjne i ich zalety

 • Posted on: 2 October 2019
 • By: addmean
aranżacja wnętrza
Author: [ HarlowHeslop.com ]
Source: http://www.flickr.com
W czasie remontowania mieszkania należy zadbać o bardzo dużą ilość kwestii jak także o odpowiednie dopasowanie do siebie rozmaitych elementów wyposażenia. istotne są nie tylko meble, ale także odpowiednie wykończenie podłogi. Czy zależy nam na kafelkach, pięknych płytkach, a może raczej teraz warto wybrać gres polerowany? Ciężko dokonać wyboru, mając do dyspozycji wielką liczbę różnorodnych produktów z licznych sklepów i marketów. Dobrze w wypadku różnorodnych problematycznych spraw nie zwlekać zbyt długo i zaczerpnąć garści istotnych porad u sprzedawców.

Dobre dopasowanie świateł

 • Posted on: 26 September 2019
 • By: addmean
lampa
Author: Anna-Stina Takala
Source: http://www.flickr.com
W chwili obecnej praktycznie każdy posiada w swym mieszkaniu prąd a co za tym idzie zestaw lamp w różnych punktach domu. Jednak jeśli chcemy, żeby nasze lokum posiadało niepowtarzalny wygląd, warto włożyć nieco energii w konkretne zaaranżowanie oświetlenia, bowiem nic tak nie tworzy klimatu jak odpowiedni światłocień. Lecz jak najskuteczniej dostosować lampy do poszczególnych pokojów? I gdzie zakupimy najlepszej jakości produkty w atrakcyjnych cenach?

Jak kupić mieszkanie, czyli praca biura nieruchomości - czy opłaca się z rad agentów skorzystać?

 • Posted on: 6 September 2019
 • By: addmean
mieszkanie
Author: booledozer
Source: http://www.flickr.com
Dzisiaj coraz więcej osób stawia na kupno własnego mieszkania. Na ogół stawiają oni na rynek wtórny – mieszkania z niego są po prostu dużo tańsze. Aby jednak uniknąć wielkiej wpadki, a jednocześnie poważnie przyspieszyć całą procedurę, warto postawić na biuro nieruchomości.

Parę powodów dla jakich warto zamieszkać w Warszawie

 • Posted on: 5 September 2019
 • By: addmean
mieszkania na sprzedaż bemowo
Author: Dylanlspangler
Source: http://www.flickr.com
Stolica Polski jest prężnie rozwijającym się miastem, które coraz mocniej liczy się na mapie europejskich aglomeracji. To właśnie w Warszawie odbywa się ogromna ilość imprez kulturalnych, sportowych jak również wszelkiego rodzaju spotkań o charakterze społecznym.

Kilka zalet mieszkania w domu jednorodzinnym pod kątem możliwości wykonywania różnych ogrodowych i domowych prac.

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
Ogród jesienią
Author: wickenden
Source: http://www.flickr.com/photos/wickenden/4027290616/
Osoby które mają dom jednorodzinny znacznie częściej będą się zajmować różnymi pracami technicznymi czy ogrodniczymi, niż mieszkańcy różnych mieszkań w budownictwie wielorodzinnym. Oczywiście bardzo prosto to wyjaśnić, bo zwyczajnie mają na to i możliwości i miejsce. Typowy właściciel mieszkania bloku nie ma dostępu do nawet kawałka ziemi, na jakiej mógłby się zająć pracami ogrodniczymi, w tym celu musiałby wydzierżawić lub zakupić działkę.

Jakim sposobem podnieść atrakcyjność ogrodu?

 • Posted on: 4 September 2019
 • By: addmean
ogród
Author: Wiga System
Source: Wiga System
Każdy z nas pragnie osadzać się w dobrze urządzonym domu. Jak się okazuje, na jego ostateczny kształt ma wpływ ogromnie wiele szczegółów. W praktyce w wielu przypadkach nie zdajemy sobie z nich sprawy, jednakże ich brak jest stosunkowo nagminnie zauważalny. W tym miejscu mowa bezsprzecznie o całym otoczeniu naszego domu, które jest widoczne na pierwszy rzut oka, nie wchodząc jeszcze na teren posesji.

Odpowiednia brama, czyli jak zapewnić wygodny wjazd na teren posesji

 • Posted on: 26 August 2019
 • By: addmean
drzwi garażowe
Author: Nice
Source: Nice
Jeżeli planujemy budowę własnego domu, to musimy pamiętać o dobrym ogrodzeniu naszej działki a również o właściwej bramie, która zapewni wygodny wjazd na teren posesji. Na rynku możemy znaleźć szeroki wybór, ale co wybrać? O czym musimy pamiętać oraz na co zwracać uwagę?

Remonty i przebudowa

 • Posted on: 23 August 2019
 • By: addmean
pustaki i pianka
Author: Porotherm
Source: Porotherm
Budownictwo jest dziedziną, która zmieniała się na przestrzeni wieków. Zmiany te uzależnione były głównie od rodzajów| materiałów budowlanych, które były dostępne w określonych czasach. Te z kolei ewoluowały znacznie, zwłaszcza elementy, używane do wykańczania. Dotyczy to także materiałów typowo konstrukcyjnych, a więc tych, których rolą jest podtrzymywać całą stworzoną budowlę.

Mieszkanie w małym domu wiąże się z licznymi pozytywami

 • Posted on: 14 August 2019
 • By: addmean
kształt
Author: Schüco
Source: Schüco
Są ludzie, którzy lubią niewielkie domy. Nie chcą posiadać ogromnej piętrowej willi, gdyż o wiele lepiej będą się czuli w małym uroczym domku. Ponadto mniejszy dom to dużo więcej przestrzeni na działce.


Jeżeli potrzebny nam projekt domu parterowego, to świetnym pomysłem będzie zaglądnięcie do Netu.

Sposoby na tańsze ogrzewanie mieszkania, które stają się coraz bardziej popularne.

 • Posted on: 8 August 2019
 • By: addmean
Pompa ciepła
Author: Grupa Glen Dimplex
Source: Grupa Glen Dimplex
Konsumenci ostatnio bardziej ekonomicznie podchodzą do kwestii swoich rachunków, co można zauważyć między innymi wyjątkowo wyraźnie na przykładzie tego, co decydują się w mieszkaniu zainstalować, by obniżać rachunki, a na dodatek przyczynić się tym do polepszenia warunków środowiskowych
.

Pages