Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Co pływa w stawie koło domu?

Jakie lampy zewnętrzne opłaci się obecnie wybierać do swojego domu

 • Posted on: 17 January 2020
 • By: addmean
ogród
Author: Susanne Nilsson
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie obecnie wspaniałego lokum to kwestia, jaka zaprząta dużo, zwłaszcza młodych osób. Nadzwyczajny dom bywa teraz uznawany za synonim luksusu a, także komfortowego życia. Czasem nie jest jednak prosto wybierać odpowiedni styl budownictwa, a także rozstrzygnąć które kwestie najpewniej są w stanie poświadczyć o prestiżu właścicieli podanego domu. Warto pamiętać, że przesadzony pośpiech nie jest nigdy najlepszym doradcą w takich wyborach.

We Wrocławiu buduje się sporo mieszkań w programie MDM - jest to doskonałe rozwiązanie dla młodych małżeństw

 • Posted on: 12 January 2020
 • By: addmean
kleje
Author: SOUDAL
Młode małżeństwa, które pragną zamieszkać razem, mogą skorzystać z programu Mieszkanie dla Młodych. W jego ramach małżeństwo może dostać dofinansowanie na mieszkanie.


Jeżeli poszukujemy mieszkania MDM Wrocław jest miejscem, gdzie powstaje ich dość sporo.

Ekologiczna oczyszczalnia ścieków

 • Posted on: 8 January 2020
 • By: addmean
Przydomowa oczyszczalnia ścieków
Author: wfeiden
Source: http://www.flickr.com/
Mamy XXI stulecie i wciąż sporo do zdziałania. Za przykład posłużyć może proces kanalizacji. W wielu naszych gminach funkcjonuje mnóstwo miejscowości, których mieszkańcy z od lat oczekują skanalizowania ich domostw. Niestety bywa to jednak niemożliwe do wykonania w najbliższej przyszłości. W takich przypadkach z pomocą nadchodzą przydomowe oczyszczalnie.

W jaki sposób przygotować się do zakupu pierwszego mieszkania?

 • Posted on: 7 January 2020
 • By: addmean
sypialnia
Author: Pracownia Anny Koszeli
Source: Pracownia Anny Koszeli
Posiadanie własnego mieszkania jest naszą oczywistą potrzebą, jaka musi zostać koniecznie spełniona. Dzięki temu możemy przyzwolić sobie na pewnego typu stabilizację w życiu, która jest naszą niezbędnością. Niemniej jednak jego pozyskanie jest wyzwaniem niezmiernie ciężkim.
Tags: 

Atrakcyjne aranżacje toalet - jak na przykład połączyć praktyczność z niecodziennym stylem?

 • Posted on: 5 January 2020
 • By: addmean
Jasna łazienka
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu ludzi istotne znaczenie ma to, aby ich dom lub mieszkanie było pięknie urządzone. Pragną oni czuć się poprawnie w tym miejscu i stworzyć dla najbliższych przyjemną powierzchnię do wspólnego spędzania wolnego czasu. Nie można ukryć, że planowanie pojedynczych pokoi bywa trudne i pochłania dużo czasu.

Czego potrzebują obecnie konsumenci?

 • Posted on: 3 January 2020
 • By: addmean
dom
Author: Wellmade
Source: Wellmade
Najczęściej w poszukiwaniu profesjonalnej pomocy sprawdzamy podpowiedzi z internetu. One są dla sporej grupy z nas szczególnie cenne i od nich rozpoczynamy działania. Duży wybór ogłoszeń z różnych branż jest dzisiaj niesamowicie doceniany przez osoby szukające fachowców. Specjalistyczne usługi stolarskie w rozmaitych miastach naszego kraju stają się niesamowicie wyspecjalizowane przez wzgląd na aktualne zapotrzebowanie. Firmy oferujące takie usługi działają na rynku od dawna. Duże oraz wieloaspektowe doświadczenie umożliwia spełnianie oczekiwań wszystkich konsumentów.

Propozycje mebli do ogrodu na zadziwiającym poziomie

 • Posted on: 31 December 2019
 • By: addmean
Oferta firmy zwraca szczególną uwagę osób zaciekawionych zakupem akcesoriów do ogrodu o znakomitym standardzie. Producent wybiera szczególnie trwałe materiały, jakie z pełnym przekonaniem wprowadza do swych ofert. Nie brak ofert, co wyróżniają się zadziwiającym zainteresowaniem, jak np. leżaki ogrodowe. Wybór modeli jest niesamowicie szeroki, co ma wpływ na szerzenie się wieści o nowatorskości oferty. Stale wprowadzane są różnego rodzaju unowocześnienia.

W jaki sposób urządzić miejsce naokoło domu?

 • Posted on: 26 December 2019
 • By: addmean
show na trampolinach
Author: David Carroll
Source: http://www.flickr.com
Domek z ogródkiem jest pragnieniem wielu osób. Gdy już jednak zrealizowaliśmy te plany, często nie wiemy jak urządzić teren wokół domu. Warto sięgnąć do szeroko dostępnych inspiracji, dzięki którym możemy znaleźć pomysł perfekcyjny dla nas. Jeśli jednak nie czujemy, że projektowanie terenu jest naszą dobrą stroną, warto zostawić to zadanie specjalistom. W jaki sposób można zagospodarować miejsce wokół domu?

Najlepszej jakości kostka brukowa Poznań – oferty i ceny

 • Posted on: 25 December 2019
 • By: addmean
Kostka Bradstone Madoc Semmelrock
Author: Semmelrock Stein+Design sp. z o.
Source: Semmelrock Stein+Design sp. z o.o.
Najczęściej wybierane dzisiaj na rynku materiały budowlane wyszukać można w szczególnie korzystnych cenach. Np. surowiec taki jak kostka brukowa Poznań oferuje w znakomitej jakości. Najwyższy poziom wykonania chodnika opiera się w znacznej mierze na znalezieniu odpowiedniego producenta. Rozmaite rodzaje, faktury oraz poszczególne kształty dostępnych na rynku kostek dostać można na rynku już dzisiaj. Ułatwia to kreowanie wyszukanych i oryginalnych kompozycji przykładowo wokół domu lub również w ogrodzie.

Jak znaleźć dobrego geodetę

 • Posted on: 23 December 2019
 • By: addmean
geodeta sprawdzający mapy
Author: NAVFAC
Source: http://www.flickr.com
W czasie projektowania drogi, działki lub budynku należy zadbać o bardzo wielką ilość kwestii związanych z pomiarem. sporo poszczególnych spraw podczas budowy zależy tutaj od indywidualnych potrzeb,jak i od gustu klienta i przeznaczenia odpowiedniego budynku. Podejmowanie wielu mniej bądź bardziej ważkich wyborów co do wytyczania granic nieruchomości zajmuje w dzisiejszych czasach cenny dla każdego czas.

Bardzo interesująca oraz sprytna alternatywa dla drewnianych garaży

 • Posted on: 22 December 2019
 • By: addmean
garaże
Author: Grupa Armatura
Source: Grupa Armatura
Jeśli chciałbyś wybudować garaż, masz do wyboru parę najbardziej popularnych materiałów, z których może być on wykonany. Najpopularniejszym oraz jednocześnie najtańszym jest garaż blaszany, czyli popularny "blaszak".

Jakie są najważniejsze zadania styropianu? Czy jest to naprawdę świetny materiał do budowania? Jak go używać?

 • Posted on: 19 December 2019
 • By: addmean
budowa domu, dom
Author: Röben
Source: Röben
Najbardziej istotnym zadaniem styropianu jest tak naprawdę termoizolacja, ale w najbardziej nowatorskich technologiach budowlanych materiał ten może być także szalunkiem traconym, wypełnieniem stropu czy nawet konstrukcją.

Jak prawidłowo zrobić prace remontowe na zewnątrz budynku

 • Posted on: 18 December 2019
 • By: addmean
Wykończenie domu
Author: TAFE SA Electrical Engineering
Source: http://www.flickr.com
Wszelkiego typu prace remontowe są powszechnym zjawiskiem, zwłaszcza na dzień dzisiejszy. Dotyczą one zwłaszcza domów i pomieszczeń, które powstały w poprzednich wiekach. Obiekty tego rodzaju niezwykle często wymagają renowacji z uwagi na swój pogarszający się stan. Z tego powodu na przykład przeprowadza się remonty elewacji zabytkowych obiektów, w szczególności tych zlokalizowanych w pobliżu centrum miast.

Pages