Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Kolonia w siodle - z całą pewnością będą spełnieniem marzeń Twojego dziecka

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Myślisz w które miejsce posłać swoje dziecko na tegoroczne ferie? Być może wakacje w siodle są zrealizowaniem marzeń Twojej pociechy. Jeśli tak, to przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się więcej szczegółów w tym temacie.


W ostatnim czasie bardzo sławna stała się szkółka jeździecka, mnóstwo dzieci pragnie już w młodym wieku nauczyć się jeździć na koniu. Oczywiście uczęszczanie do tej szkółki to nie wyłącznie czas spędzony na treningach z wierzchowcem. W zasadzie każdy młody dżokej powinien wiedzieć wszystko na temat wierzchowców, ich tresury oraz tego w jaki sposób się nimi opiekować. Wszystkie te informacje uda nam się zebrać w czasie uczestniczenia w spotkaniach z teorii jeździectwa.

Multum ludzi lekceważy tą kwestie, nie zdając sobie sprawy jak bardzo ważkie jest posiadanie tej wiedzy. Oczywiście szkółka jeździecka zazwyczaj odbywa się w każdym większym mieście i dzieciaki przez cały rok są w stanie uczestniczyć w tych spotkaniach - dowiedz się więcej . Na nieszczęście jest to dosyć drogie i nie każdego stać na sfinansowanie dziecku cotygodniowych zajęć. Dlatego też już teraz pomyśl czy nie warto zapisać pociechę na obóz jeździecki, w czasie którego będzie w stanie zdobyć informację odnośnie teorii jeździectwa, tego jak zajmować się końmi , a także spędzi długie godziny na treningach.
koń
Author: Don Graham
Source: http://www.flickr.com


W pakiecie tego typu kolonii uczestnicy mają zagwarantowaną opiekę wyspecjalizowanej kadry, całodniowe wyżywienie, a także multum specjalnych zajęć. Ogromny problem mają rodzice niepełnosprawnych dzieci, jakie nie są w stanie samodzielnie wyjechać na tą kolonie. Dlatego dobrze jest dowiedzieć się czym jest hipoterapia i jak może pomóc Twojemu maluchowi. Przede wszystkim jest to rehabilitacja osób niepełnosprawnych za pomocą koni.


Ważne jest, aby zaznaczyć, może być ona stosowana zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych. Zajęcia polegają na korygowaniu postaw ciała, regulacji naprężenia w mięśniach, a także zwiększeniu poczucia własnej wartości. Szczególnie ta ostatnia kwestia będzie niezwykle znacząca dla młodych ludzi. Z pewnością hipoterapia przyniesie mnóstwo korzystnych skutków, jakie będą widzialne na pierwszy rzut oka - dowiedź się więcej .

Już dziś zarezerwuj kolonie dla swojego dziecka, żeby te wczasy mogło spędzić tak jak o tym marzy.