Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przewożenie naszych pupili

  • Posted on: 5 March 2021
  • By: addmean
Gdy decydujemy się na zwierzątko raczej nie myślimy o tym jak go wozić. Wiadomo, że w transporcie komunikacji miejskiej będzie trzeba mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa dobrze też kaganiec, kota lepiej przewieźć w odpowiednim kuferku, inne zwierzątka takie jak królik czy chomik również. Jednak czasem, kiedy trzeba jechać z pupilem w długą podróż może być pewien kłopot.


transportery
Author: Cropp
Source: Cropp
Niby przewiezienie czworonoga to nie jest kłopot. Ale, gdy mamy niewielkie auto to może być problem. Jeszcze większe kłopoty są wtedy, kiedy mamy zamiast zawieźć psa do hotelu, bo szykuje nam się dłuższy wyjazd, a tu czasu brakuje nam na wszystko, a co dopiero na to, by jechać sporo kilometrów do hotelu dla czworonogów. W takiej sytuacji warto zadzwonić po firmę, która zajmuje się transportem zwierząt. Otóż firmy te mają specjalne samochody, które są przystosowane do transport zwierząt. Firmy te istnieją, bo po pierwsze ludzie uwielbiają zwierzęta i nie chcą, by zwierzaki męczyły się w czasie podróży, a po drugie to naprawdę fajny sposób na interes - tu więcej informacji.


Często, kiedy nasze zwierzę zachoruje nie mamy pojęcia, jak zawieźć zwierzaka do lecznicy, żeby jeszcze bardziej go nie krzywdzić. Wtedy również warto porozglądać się za firmą, która oferuje transport zwierząt.


Transport zwierzaków

Wszystkie osoby, które mają zwierzęta wiedzą, że nie jest łatwo się z nim poruszać. Chyba, że jest to
transportery
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
pupil, który uwielbia długie dystanse. inaczej możemy mieć kłopot. Jeśli nasz pies (opieka nad psem) jest duży i np. mamy zawieźć go do lecznicy weterynaryjnej, cóż może pojawić się kłopot. Jeśli na dodatek weterynarz (przetestuj w promocji - http://www.vetan.wroclaw.pl/kontakt) jest pięć kilometrów od naszego domu, to naprawdę jest nieciekawie. Niby możemy wsiąść z psem, który waży pięćdziesiąt kilo do tramwaju podczas szczytu, ale to niezbyt dobry pomysł. Branie zwykłej taksówki może też być nietrafionym pomysłem.

Nie wszyscy taksówkarze zgodzą się na przewiezienie zwierzaka. Tak, więc transport zwierząt naprawdę bywa utrudniony. W takiej sytuacji warto porozglądać się za firmą, która oferuje przewóz zwierząt. Jest sporo ofert w Internecie. Koszt takiego przewozu wcale nie jest wysoki, a przynajmniej wiemy, że nasz zwierzak ma właściwe warunki w czasie podróży. Transport ten, na pewno przyda się po wizycie u weterynarza, jeżeli np. nasz pies miał jakiś zabieg, to może mieć trudności z poruszaniem się, nawet jeżeli to krótki odcinek.