Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Obroże - na co ogólnikowo są i jakie dokładnie bywa ich obecnie najbardziej istotne zadanko?

  • Posted on: 29 May 2021
  • By: addmean
Wbrew wSzelkim pozorom głównym zadaniem obroży nie jest utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli porządnie się nad tym po zastanawiać to identycznie to samo zadanie mają możliwość posiadać szelki dla psa, które obecnie używa coraz więcej właścicieli tych konkretnych czworonogów.


rośliny
Author: graftedno1
Pytanie więc brzmi: Jakie jest obecnie najważniejsze zadanie obroży?


kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com


Jak napomknęliśmy w naszym wstępie coraz to więcej właścicieli psów postanawia wybrać szelki zamiast obrożę - tymczasem tak naprawdę jedno wcale nie wyklucza drugiego, a nawet i znacznie więcej - połączenie tej dwójki elementów "psiej garderoby", ma możliwość nam bardzo dopomóc w razie dla przykładu zerwania się choćby części łącznej w psich szelkach (lub niespodziewanego, czasem zdarzającego się "otworzenia się" zapięcia, które to mogliśmy źle zapiąć) lub gdy nasz pies się z niej "po wysmycza", a więc najzwyczajniej z niej "wyjdzie", co bywa możliwe, kiedy dane szelki bywają choć trochę zbyt duże lub pies niewiarygodnie się uprze. W takich przypadkach obroża staje się awaryjnym miejscem do zapięcia smyczy, lecz nie tylko - gdy obroża w ogóle nie jest używana mamy możliwość do niej bez problemu po przyczepiać medalik psa (zobacz kamizelka odblaskowa dla psa) lub nawet jego identyfikator.


Bardzo wiele obróżek ma również przy kupnie możność stworzenia na niej na przykład grawera lub specjalnego napisu, który to może obejmować zarówno imię psa, jak i w rzeczywistości mieć nasz adres, który to bywa najlepszym rozwiązaniem w razie ucieczki albo też zaginięcia naszego czworonoga.

Zainteresowała Cię prezentowana w tym artykule tematyka? W takim razie kliknij tu i zobacz jeszcze więcej szczegółów w tekście (https://legovisko.pl/legowisko-dla-malego-psa).

Oczywiście to zadanie ma obecnie obowiązkowy psi czip, jednak czasem identyfikacja zajmuje dosyć długi czas - wtedy adres podany na obroży pokazuje się najzwyczajniej nieoceniony.