Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Pastuch elektryczny dla czworonożnego przyjaciela – dlaczego warto kupić?

  • Posted on: 31 May 2021
  • By: addmean
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu i psa, bez wątpienia myślisz nad odpowiednim kojcem dla pupila. Zwierzę nie powinno biegać po całym trawniku, niszcząc rabaty lub grządki warzywne. Znacznie lepiej jest, gdy ma swoje określone miejsce.


Szczeniak
Author: 褒忠國中 雲端網
Source: http://www.flickr.com
Jednakże uwięzienie na łańcuchu nie jest też dobrym rozwiązaniem. Świetną natomiast opcją jest pastuch elektryczny dla psa. Chcesz dowiedzieć się, jakie plusy posiada? Po pierwsze pastuch elektryczny dla psa nie jest widoczny.

Czy masz wątpliwości? Nie wstydź się! My na pewno docenimy wszelaką możliwość prowadzenia debaty. Więc czekamy na oceny od Ciebie.

To niewidzialne ogrodzenie, dzięki czemu zwierze nie wybiegnie poza teren podwórka. Jego działanie oparte jest na przepływaniu prądu, jaki nie wywiera szkodliwego wpływu ani na zwierzaki, ani na człowieka. Jest zupełnie bezpieczny, gdyż nie razi czworonoga, ale tworzy w nim tzw. psychologiczną granicę. Pies odczuwa jedynie nieprzyjemny impuls, który zwykle jest też poprzedzony znakiem dźwiękowym. Ogrodzenie składa się z przewodu antenowego, nadajnika oraz elektronicznej obroży.

Niewątpliwą zaletą powyższego rozwiązania jest możliwość swobodnego ułożenia przewodu, czego nie daje zwyczajna siatka. Przewód z łatwością przykryjemy trawą bądź korą drzewa. Wystarczy trochę kreatywności, a szybko stanie się niepostrzegalny (sprawdź informacje). Do tego ostre druty mogą ranić psa, jeżeli ten zdecyduje się, aby spróbować
Psy
Author: fugzu
Source: http://www.flickr.com
przeskoczyć siatkę. Mogłoby to zakończyć się dla niego tragicznie. Decydując się na elektrycznego pastucha, nie będziemy musieli obawiać się takich problemów. Jeżeli wątpisz czy pies będzie zdolny nauczyć się, gdzie jest jego miejsce, o to też nie musisz się martwić.

Czworonożny przyjaciel w mig zrozumie, jakie jest jego terytorium.

Kliknij bez obaw ten link a przekonasz się, że w najświeższym źródle (acana.com.pl/) zaprezentowano niezwykle ciekawe informacje. One też są pasjonujące.

Zajmie mu to najwięcej dwa tygodnie, a ty już stale będziesz mógł cieszyć się urokliwym ogrodem i nie będziesz ganić psiny za każde, nawet niezamierzone przewinienie. Co istotne, takie ogrodzenia elektryczne można bez trudu rozbudować, dokładając następne elementy. Jeżeli w miejscu ogrodzenia chcesz zrobić bramę – nic prostszego – to też jest możliwe. Nowoczesne technologie umożliwiają wszystko.Dobrze jest pomyśleć nad ukazanym rozwiązaniem, bowiem, jak widać, ma ono wiele bezsprzecznych zalet. Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości, udaj się do sklepu i zapytaj o wszystkie sprawy.


Source: sport-dog.pl
Tags: