Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nie ma lektur, które nie są odpowiednie w jakimś wieku

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Należy zdawać sobie sprawę z tego, że na pewno właściwie przygotowana opowieść, bez względu na to, jakiego tematu będzie dotyczyła, będzie przywoływała tak młodych, jak i starszych czytelników. Dlatego nie należy sobie wmawiać, iż ta czy ta książka nie jest dla nas, iż nie możemy jej czytać, kiedy tylko nas zaciekawiła, to jak najbardziej posiadamy prawo po nią sięgnąć.

Nie same podręczniki czyta młody człowiek
nauka do matury
Author: Alba Estévez G.
Source: http://www.flickr.com
Trzeba sobie wydawać fakt, że nawet kiedy ktoś uwielbia chemię i jeśli w ostatnim czasie co chwilę sięgał po takową książkę jak Pazdro Krzysztof M., Rola- Noworyta Anna Zbiór zadań z chemii dla liceów i techników zakres rozszerzony, to nie znaczy, iż radośnie nie będzie sięgał także po inne propozycje. Pewnie że podręcznik do chemii pozwoli mu na powiększenie swojej wiedzy, a ma okazję nawet oraz zaczęcie kariery naukowej, nie mniej jeżeli zainteresował się także motocyklami, to nie może nas zdziwić, iż na jego półce stoi Zbiór zadań z chemii do liceów i techników zakres rozszerzony . Nie można założyć, iż kiedyś nie wyruszy w taką trasę, a wówczas dane zdobyte dzięki tej książce mogą się okazać naprawdę praktyczne.

Coś dla smakoszy oraz miłośników kina
w kuchni
Author: Robert Couse-Baker
Source: http://www.flickr.com
Mamy dość naszego stylu żywienia się, pragniemy wypróbować czegoś nowego, lecz nie bardzo rozumiemy czego? Jeżeli popatrzymy do książki Dr William Davis Kuchnia bez pszenicy. 150 przepisów, które pomogą pozbyć się pszennego brzucha i wyzdrowieć, to bez wątpienia wyszukamy tam sporo możliwości, przez które nasza kuchnia diametralnie się zmieni, a co się z tym wiąże na lepsze również odmieni się nasze zdrowie. A co kiedy uwielbiamy filmy oraz zawsze zastanawiamy się nad tym jak on powstawał, jak tworzył się proces powstawania scenariusza? Wówczas mamy możliwość się okupić w pozycję Janusz Głowacki Przyszedłem czyli jak pisałem scenariusz o Lechu Wałęsie dla Andrzeja Wajdy, dzięki czemu dokładniej poznamy cały ten moment. Zobacz te książki:

Zawsze znajdziemy coś pod siebie
Bez względu na to, czym się zachwycamy, jakie posiadamy hobby, książek w bibliotekach i księgarniach jest tak sporo oraz są one w tak przeróżnych gatunkach, iż nie ma najmniejszej szansy, abyśmy w tym wszystkim nie wyszukali czegoś dla siebie.