Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czy w dzisiejszych czasach istnieją jeszcze prawdziwi zwolennicy metalu?

  • Posted on: 21 January 2022
  • By: addmean
Jakimi właściwościami odznacza się prawdziwy fan muzyki? Tak, muzyki, nie żadnego określonego jej gatunku, taki, który stara się być wciąż otwarty na innowacyjne trendy i zabierać ze świata muzyki maksimum. Czy powinien kupować ogrom płyt, jeździć na koncerty, zapisywać się na koncerty? Tak, to ogół, lecz co jeszcze.Oczywiste, że prawdziwy meloman nie zadowoli się piracką wydaniem płyty. Co prawda, nie musi w dzisiejszych czasach już zakupować płyt CD, ponieważ rządzą pliki mp3, jednak za taki plik należy zapłacić.
koncert
Source: http://www.morguefile.com/
Z innej strony, właśnie po tym, z jakiego nośnika korzysta użytkownik możemy wywnioskować, ile oznacza dla niego muzyka. Czy ma w swojej kolekcji płyty CD, a kolekcja ta wciąż się zwiększa, czy może kolekcjonuje płyty winylowe? A może po prostu podoba mu się dany utwór, lecz miast kupić pełną płytę zakupi sobie plik mp3? Patrząc na to uczciwie, to prawdziwy wielbiciel muzyki postara się bardziej, może nie będzie zakupował nie wiadomo, ilu płyt, ale od czasu do czasu poświęci swoje pieniądze na tradycyjny nośnik.
Nie będzie jemu także żal wybrać się na koncert określonej ulubionej grupy, chociaż jak wiadomo wiele koncertów to ogromny wydatek. Nie będzie rozdzierał szaty środków finansowych na biżuterie rockową, metalową czy rapową (breloki muzyczne), odżałuje ostatnie fundusze na super brelok rockowy, metalowy czy rapowy.

Nie jesteś w stanie doczekać się innych postów? Stworzyliśmy dla Ciebie łącze (https://koell.pl/sklep/kokony-niemowlece/), które da Ci szansę, by zaznajomić się z wielką porcją nowych wiadomości.

Nie pogardzi też fanklubem i jego aktywistami, będzie się z nimi widywał na przeróżnego rodzaju zlotach, gdzie fani w chustach rockowych, metalowych czy rapowych (czapki rock) będą uzupełniani przez fanów w czapkach rapowych, rockowych czy metalowych. Całość zależne jest od tego, jaki to będzie spotkanie, jednakże trzeba wspomnieć, że każdy z nich rządzi się własną specyfiką.


Ale tak ciągnąc nadal w motyw zastanawia jedna sprawa: czy na pewno są jeszcze tacy fani? Czy żyjąc w świecie, gdzie ogół jest osiągalne online, nie liczy się posiadanie tylko przystępność warto się starać, aby wydać ostatnie pieniądze na koncert czy płytę? Racjonalne zapytanie, na które trudno dać odpowiedzi, jednakże przeliczając liczbę sprzedanych płyt widać, iż z każdym rokiem zniża się liczba chętnych, żeby utrzymać tę wspaniałą tradycję zbierania tradycyjnych nośników.