Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Przed od dawna oczekiwanym koncertem należy się świetnie przygotować

  • Posted on: 3 March 2021
  • By: addmean
Tak, sukces, myślisz bardzo donośnie, bo wszyscy towarzysze patrzą na ciebie ze zdziwieniem. Nie przejmujesz się, ponieważ twoje uczucia buchają jak gorąca para i chcą teraz być tam, gdzie będziesz za parę dni. Tak, wyjeżdżasz na własny wymarzony event, zobaczysz tam swych ulubionych artystów, spotkasz ludzi, którzy czują to, co ty.
zespół Pink Floyd
Author: Jimmy Baikovicius
Source: http://www.flickr.com
Bilet mocno trzymasz w garści, nie możesz jej wszak zgubić. Pociąg masz też już „zaklepany”, pozostaje tylko poczekać i słuchać grup, jakie wkrótce usłyszysz na żywo. Wszystko jest cudownie, myślisz, lecz po chwili przychodzi wątpliwość, bo właśnie dochodzi do ciebie, że nie posiadasz jeszcze całego wyposażenia. Brak rockowych, metalowych i rapowych łańcuchów (oferta łańcuchów), podobnie nie masz w swoich zbiorach rockowych, metalowych i rapowych naklejek. Migiem nadrabiasz te braki.


Witasz się z kolegą, który także wyjeżdża na imprezę. Oboje wyliczacie ze sobą oczekiwania, nie możecie się uciszyć, tak jesteście podnieceni. Niespodziewanie twój koleżka wtrąca, iż wszystko byłoby w porządku, lecz nie zdążył zdobyć jeszcze tych rockowych, metalowych lub rapowych naszywek (oferta naszywek muzycznych), właściwie to obojętnie, bo słucha wszystkiego, co dobre, z jakiegokolwiek rodzaju, ale chciałby posiadać chociaż jedną właściwą naszywkę.
koncert
Author: BL4CK_K1N6
Source: http://www.flickr.com
Rozumiesz swojego towarzysza i mówisz mu o własnych niedociągnięciach w zaopatrzeniu. Razem dochodzicie do wniosku, iż należy to nadrobić. Podobnie zdałoby się jeszcze przecież nabyć rockowe, metalowe i rapowe nieśmiertelniki, wspólnie wpadacie na tenże zamysł i zaraz notujecie to na kartce, aby przypadkiem nie zapomnieć.


I teraz jednakże miast lecieć do sklepu (lub wręcz jechać, bo mieszkasz przecież w niewielkim mieście, gdzie nie ma takich miejsc) zaglądasz do Internetu, konfrontujesz ceny i w końcu zamawiasz. O widzisz, że zrobiłeś jeszcze lepszy dochód, albowiem nie zapłacisz za koszty wysyłki! Uważasz, iż wszystko układa się po twojej myśli. I tak w istocie jest. A parę dni dalej ponadplanowo się dowiadujesz, iż twoja ulubiona kumpelka również jedzie! No, to będzie festiwal!