Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Nowe życie - zapamiętaj, że nikt nie zmieni nic za ciebie

  • Posted on: 17 August 2021
  • By: addmean
Nie podoba ci się swoje życie? Chciałbyś coś wreszcie z nim zrobić? Pójść do przodu? Z drugiej natomiast strony boisz się ryzyka. A może jesteś dodatkowo odpowiedzialny także za swoją rodzinę, małżonka czy dzieci? Jeśli tak, nic dziwnego, że nie rozważasz radykalnych zmian - w końcu skąd możesz wiedzieć, co z nich wyniknie, być może coś dobrego, a być może niestety przeciwnie – same problemy. Ale oczywiście zmiany jak najbardziej nie muszą być zawsze radykalne. Często można doprowadzić do nich powoli i spokojnie. Nienawidzisz swojej pracy? Nie rzucaj jej bez namysłu. Zastanów się na spokojnie, co mógłbyś robić w zamian, co jeszcze umiesz, w czym jesteś dobry albo przynajmniej co zawsze cię kusiło. A następnie postaw na własny rozwój.


rozmowa kwalifikacyjna
Author: WOCinTech Chat
Source: http://www.flickr.com
To, że aktualnie masz pracę, jakiej nie lubisz, która cię dołuje, męczy czy zwyczajnie nudzi, wcale nie znaczy, że za rok czy dwa również tak będzie - na czym polega zarządzanie czasem szkolenie. Sam przecież kierujesz swoim życiem i tym co ci się przytrafia. Jednak pamiętaj, że nikt nie zmieni nic za ciebie. Jeżeli się nie zabierzesz do pracy, to wszystko pozostanie tak, jak już jest i wciąż nie będziesz niestety zadowolony. Od czego zatem zacząć, by osiągnąć sukces?

Jeżeli już wiesz, w jakim kierunku chcesz się rozwijać, to po prostu i bez ociągania zacznij wreszcie to robić. Wykup szkolenie. Na początek może to być również zarządzanie czasem szkolenie. Pewnie martwisz się o pieniądze? Jednak spokojnie. Na tego typu kurs nie musisz ich wcale wydawać dużo pieniędzy. Nierzadko są one nawet dostępne za darmo, gdyż są finansowane przez różne instytucje. Trzeba mieć tylko oczy i uszy szeroko otwarte i sprawdzać dostępne możliwości z różnych źródeł.


firma - wizja
Author: Ministerio de Cultura de la Nación Argentina
Source: http://www.flickr.com
Ponadto nie zamykaj się tylko na jedną dziedzinę. Kto wie, co cię jeszcze zainteresuje. Być może ciekawi cię jakiś egzotyczny język, a może na przykład audit wewnętrzny? Bywa z tym przecież bardzo różnie. Zapewne nawet nie podejrzewasz, jakie masz jeszcze zdolności i predyspozycje, o których dotychczas nie miałeś wręcz pojęcia. Z czasem się jednak o tym przekonasz, tylko zadbaj o to.

Szukając wartych poznania artykułów, kliknij na ten odnośnik. Naprawdę zalecam tę ofertę (http://www.traple.pl/2017/09/27/obowiazki-importerow-i-dystrybutorow-w-nowym-rozporzadzeniu-ue-w-sprawie-wyrobow-medycznych/), gdyż ona na pewno też zwabi Twój wzrok.

Za rok czy dwa, twoje życie wcale nie musi przypominać tego obecnego. Możesz zajmować wówczas kierownicze stanowisko, czy z kolei prowadzić własną działalność. Wystarczy w to wierzyć i wziąć się do pracy.