Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Konieczne elementy, które składają się w jedno. Jesteśmy w stanie je znaleźć w wielu sferach naszego życia

  • Posted on: 3 February 2021
  • By: addmean
Świat składa się z małych elementów, bez jakich trudno byłoby się odpowiednio... poskładać. Ta interesująca gra słów jest zamierzona, ponieważ odkrywa więcej prawdy niż nudne wywody. Świat to po prostu zestaw małych śrubek, pasujących do siebie w określony sposób. Są to pewne elementy znajdujące swoje miejsce, jedne bardziej przypasowane, drugie mniej, lecz z pewnością są niezbędne, żeby wszystko mogło normalnie działać. Nie można jednakowoż żyć w świecie, w jakim zaczyna być brak takiego rodzaju rzeczy

wycieraczka
Author: KOMFORT
Source: http://www.komfort.pl/
Zaraz, zaraz, ktoś powie, jakie rzeczy, o czym on mówi? No właśnie tego takie wątpliwości to nic dziwnego, wynikają one z przekonania, że wszystko jest dane raz na zawsze. Niestety, tak nie jest i nie będzie i jeśli można się zgodzić, że nie powinniśmy myśleć o takich sprawach, to w sumie nigdy nie staniemy się od nich zupelnie uwolnieni od swoistej świadomości, iż świat jest złożony z niedużych elementów, które należy poskładać, aby móc spokojnie żyć. Przykład bardzo przyziemny. Gdy mówisz dom, co sobie wyobrażasz? Tak, możesz dostrzec budynek mieszkalny, otoczony przez ogród. A czy pomyślałeś, jak on powstał, z czego jest postawiony? O tych zagadnieniach się istotnie często nie pamięta.

W ten sam sposób, pomyśl: dom. Dostrzegasz swoje mieszkanie.

Jak myślisz? Czy dane na omawiany wątek są ciekawe? Jeżeli tak, to przejrzyj tekst, a znajdziesz tam wiele fenomenalnych wiadomości, które przyciągną Twą uwagę.

Jednakże to mieszkanie nie będzie podobne bez konkretnych elementów, jakie są jakby niezmienne i jakie sprawiają, iż czujemy się jak u siebie. Mogą to być różnorodne rzeczy, nawet wycieraczki wejściowe. To samo przenieść możemy na poziom naszego życia, niekoniecznie
wycieraczka
Author: KOMFORT
Source: http://www.komfort.pl/
przenosząc to centralnie na przedmioty, które nas otaczają, ale na nasze życie. Jesteśmy ludźmi, ale nie bylibyśmy pełni bez niektórych cech, jakie nas definiują, bez osób, które są blisko nas, bez uczuć, jakimi obdarzamy innych, a które też chowamy w sobie.W taki właśnie sposób, świat bez szczegółów, jako rzeczy można przełożyć na świat pozbawiony jakichś atrybutów w naszym życiu. Nie można być człowiekiem bez określonych praw, jakie to definiują, nie da się w pełni korzystać z życia bez ludzi, których potrzebujemy, dla których to my jesteśmy konieczni. Życie bez konkretnych uczuć jest niemożliwe, bez pewnych stanów duchowych, bez planów i marzeń. A to właściwie tylko i aż szczegóły, jakie tworzą i określają kondycję ludzką, z jaką ścieramy się każdego dnia.