Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób działa niewidzialne ogrodzenie dla domowych zwierzaków?

  • Posted on: 28 April 2021
  • By: addmean
Jak wszem i wobec wiadomo, nieokiełznany pies bądź kociak potrafi w trakcie zabaw w ogródku dokonać zniszczeń, jakich rezultaty częstokroć przyprawiają nie tylko o poważny zawrót głowy, lecz również wiążą się z dużymi kosztami. Nieraz przed podjęciem decyzji o młodych nasadzeniach, urządzeniu następnej rabaty kwiatowej lub oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?


pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
W tenże sposób nawet prześliczne zieleńce w które wkładamy nie tylko pieniądze lecz także swój cenny czas częstokroć nabierają cech niezbyt estetycznie opłotowanych przestrzeni.

Równie zajmujące artykuły znajdują się w analogicznym serwisie. Jeśli chcesz je poznać - zobacz pod linkiem komory rękawicowe, który jest tu!


Tak być jednak nie musi! Rozwiązanie okazuje się nie tylko łatwe, ale także możliwe do wprowadzenia nieomal w każdym ogródku, w dowolnym momencie - zarówno w trakcie jego aranżowania jak i wówczas kiedy ogród już został urządzony i bywa niszczony przez czworonoga.
Tak kłopoty mające związek z przemieszczaniem się zwierząt w ogrodzie jak i przypadki ich ucieczek poza teren parceli możemy w prędki i efektywny sposób rozwiązać z pomocą zainstalowania ciekawostki technologicznej, jaką jest niewidoczne ogrodzenie dla psa albo kota (rekomendujemy sklep hunter miseczki dla kota) (zdecydowanie więcej przeczytasz pod tym adresem).
Co uzyskujemy instalując tego typu ogrodzenie? Po pierwsze zminimalizujemy ryzyko opuszczenia terenu przez naszego pupila. Po drugie zagwarantujemy właściwą ochronę wyselekcjonowanych części ogrodu (pojedyncze rabatki, piaskownice, oczka wodne itd.), a przede wszystkim: nie ograniczymy niepotrzebnie wolności naszego pupila budując tradycyjne płoty, boksy bądź wiążąc czworonoga na łańcuchu.
Psy
Source: http://pixabay.com

Instalacja niewidzialnego ogrodzenia nie przekroczy 30 minut. Nie nastręcza prawie żadnych przyrządów i wysiłku fizycznego. Przewód antenowy ograniczający strefę dostępną dla zwierzaka układamy zazwyczaj bezpośrednio na ziemi (możemy go jednak także zakopać, pokryć korą bądź wpiąć w płot).


Kabel jest zaizolowany, zaś napięcie w kablu nie przekracza 12 V, praktycznie więc nie ma zagrożenia w przypadku przypadkowego przerwania kabla. Układając kabel możemy w dowolny sposób kształtować jego trasę (według swych potrzeb i specyfiki danego ogródka) blokując dostęp czworonoga do miejsc w których nie pożądamy jego obecności, takich jak rabaty kwiatowe, skupiska iglaków, oczko wodne, piaskownica i inne wrażliwe na zabawę naszego zwierzaka miejsca - zobacz szczegóły.