Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Wyprawka dla małego kociaka, czyli co kupić, by zaopiekować się nowym domownikiem?

  • Posted on: 15 October 2020
  • By: addmean
Posiadanie w domu psa czy kota to nie wyłącznie przyjemności, lecz i szereg obowiązków, o jakich musimy pamiętać, jeżeli nasz zwierzak ma być szczęśliwy. Do kluczowych poza odwiedzinami u weterynarza, aby zaaplikować wymagane szczepionki oraz zweryfikować ogólny stan zdrowia naszego pupila, zalicza się także kupowanie niezbędnych rzeczy w sklepie zoologicznym. Jeżeli w naszym domu ma pojawić się malutki, uroczy kotek, sprawdźmy co będzie nam potrzebne.


karma dla zwierząt
Source: www.sxc.hu
To niewątpliwie odpowiednia karma, dostarczająca czworonożnemu przyjacielowi istotnych składników odżywczych, np. karma Brit junior - karma brit junior dla małych psów. Nadaje się dla małych kociaków i zapewnia im zdrowy wzrost. Ta karma z pewnością zasmakuje twojemu Mruczkowi, a przeróżny wybór smaków pozwala na urozmaicanie codziennych posiłków. Po drugie zwierzak musi gdzieś spać.

Czy masz chęć przeglądnąć nowe wpisy? Zatem zachęcamy do kliknięcia w link - tam oczekuje na Ciebie autorska witryna (https://animalab.eu/pl/categories/badania-in-vivo/operacje-zabiegi-na-zwierzetach/sondy-pokarmowe).

Dla kotów zaleca się specjalne domki, w których będą czuć się bezpiecznie, ale jeżeli nie mamy miejsca, aby taki ustawić, sprawdzi się także zwyczajne legowisko. Istotne, by kotek swobodnie się w nim mieścił oraz by było komfortowe. W innym razie wychodząc rano z sypialni zauważymy, że nasz mały tygrys rozłożył się na kanapie w salonie, a tego na pewno nie chcemy. Pozwalanie kotu na nadmienione zachowania sprawi, że później zupełnie nie będziemy mieć nad nim kontroli. Do listy zakupów należy także jak najbardziej dodać miskę na jedzenie i wodę, smycz, jeśli zamieszkujemy w większym mieście i niepokoimy się, że nie upilnujemy kora oraz preparaty na pchły dla kota, zwłaszcza gdy będzie wypuszczać się na samodzielne przechadzki (polecamy ten sklep).

Jeżeli chcesz zdobyć nie mniej fascynujące informacje na opisywany wątek, to przenieś się do źródła (http://www.alpaki.pl/alpakoterapia-w-okolicach-warszawy,5), który posiada wartościowe wiadomości odnoszące się do podnoszonego problemu.

Możemy kupić też jakieś niewielkie frykasy, ale nie za dużo, ponieważ zwierząt nie powinno się przekarmiać.


szczeniaczek
Author: edgar0587
Source: http://www.sxc.hu
Lepiej jest określić konkretne godziny oraz za każdym razem o tej samej porze dopełniać kotu miseczkę. Gdy wybierzesz się do sklepu zoologicznego, zapewne znajdziesz jeszcze więcej produktów, jakie zechcesz zakupić swojemu pupilowi. To np. zabawki, kotki uwielbiają rozmaitego rodzaju wielobarwne piłeczki i myszki, jakimi będą bawić się nawet wtedy, gdy nie będzie cię w domu, gdyż np. pójdziesz rano do pracy. Dobrze zorganizować im w takowy sposób czas, by nie czuły nudy oraz nie niszczyły ci mebli lub dywanu.