Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Każdy posiadacz psiaka chce stworzyć mu komfortowe miejsca do spania

  • Posted on: 1 June 2021
  • By: addmean
Każdy pies musi posiadać w domu zapewnione swoje miejsce - swoją przestrzeń, gdzie będzie mógł spać i odpoczywać.


Czasami zdarza się tak, że rozpuszczony przez nas szczeniaczek śpi z nami w łóżku.
kluby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com


ośrodek
Author: rickpilot_2000
Source: http://www.flickr.com


Później, gdy jest już duży, nie będzie miał zamiaru zbytnio oduczyć się tej tradycji. Przez to powinniśmy od maleńkiego przyzwyczajać naszego pupila, że jego miejscem do spania nie będzie nasze łóżko, a jego legowisko. Tam może mieć swój pled oraz ulubione zabawki. W tym miejscu musi również znajdować się jego miska na karmę oraz wodę.

Podoba Ci się omawiany post? Więc odsyłam do strony (http://www.animalab.pl/klatki-dla-myszy) - tam odnajdziesz interesujące informacje, które są omówieniem opisywanego zagadnienia.

Pamiętajmy, że legowisko powinno być dobrane wielkością do naszego pupila. Zatem, jeśli minie jakiś czas i nie będzie już maluszkiem, to będziemy musieli zamówić dla niego kolejny kojec. Nowoczesne legowiska dowiedz się na są produkowane z materiałów, które bez problemu można prać w pralce. Jeśli sporo podróżujemy, to powinniśmy z pewnością zastanowić się nad tym, czy nie nabyć legowiska, które będziemy w stanie przypiąć pasami na tylnym siedzeniu w samochodzie. Jeżeli dodatkowo dokupimy specjalne szelki dla czworonoga, które też będziemy w stanie przymocować do legowiska, to będziemy pewni, że nasz przyjaciel jest bezpieczny podczas podróży. Na dodatek zapewni nam to gwarancję, że psiak nie będzie chodził po całym aucie.
Mogłoby być to wszakże dość niebezpieczne dla prowadzącego, gdyby nagle jego pies wskoczył mu na głowę, gdyż pragnąłby się pobawić. Większość wysokiej jakości legowisk jest stworzona z materiałów, które wytrzymają psoty naszego przyjaciela - jego zęby oraz pazury.