Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak działa elektryczna obroża dla czworonoga?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Narzędzie jakim jest elektryczna obroża dla czworonoga to alternatywa dla tych posiadaczów psów którzy z różnych względów nie mogą albo nie chcą korzystać z profesjonalnej pomocy tresera.
Pies z kamerą Gopro
Author: Gordon Tarpley
Source: http://www.flickr.com


warsztaty
Author: Olger Fallas
Source: http://www.flickr.com


Są również takie przypadki i kłopoty z czworonogiem iż nawet najlepszy treser zwierząt jest wobec nich bezsilny i w takowych sytuacjach z pomocą przychodzi obroża elektryczna dla psa (strona). Nie jest to jednak rozwiązanie, które może być środkiem na całe zło. Przy niektórych kłopotach z pieskiem, takich jak agresja u psów warto użytkować obroży elektryczne według wskazówek tresera, jaki fachowo rozpozna problem z psem a także udzieli cennych rad ażeby problem tenże za pomocą elektrycznej obroży rozwiązać, a nie nieumyślnie zaognić. Według producentów tego typu przyrządów tresura czworonoga w jakiej wykorzystywana jest obroża (https://www.sport-dog.pl/) elektryczna możemy zacząć już kiedy piesek zna główne komendy i skończył parę miesięcy - zazwyczaj przyjmuje się, iż wiek psa pół roku jest takim momentem, iż piesek kojarzy związki przyczynowo - skutkowe jak też jest sens używania tego typu obroży do poskromienia a także korekty niechcianych zachowań u czworonogów.


obroża elektryczna dla psa
Author: Jeffrey Beall
Source: http://www.flickr.com


Czy każdy pies może używać elektrycznej obroży? Praktycznie każdy. Wymogiem jest naturalnie jego wiek bo zbyt młode psy nie wiążą odpowiednio związków przyczyny oraz skutku na czym opiera się poprawnie prowadzona tresura pieska z obrożą elektryczną.
Przed pierwszym użyciem tego typu środka treningu wskazane jest również sprawdzić stan zdrowia czworonoga jak też spotkać się w tymże celu z lekarzem weterynarii. Na rynku jest naprawdę duży wybór tego rodzaju instrumentów. W sprzedaży możesz również dostać elektryczny pastuch dla psa.