Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Z jakiego powodu powinniśmy posiadać konto osobiste?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
Znajdziemy wiele powodów, dla których dobrze jest mieć konto w banku. A najważniejszym jest ten, że będąc jego posiadaczem chronimy nasze pieniądze przed złodziejem. Na konto wpływają pensje. Kiedy zarabiamy w różnych firmach, nie jesteśmy zmuszeni jeździć po wynagrodzenie, ani stać w kolejce na poczcie. Posiadając konto, mamy możliwość także zlecić bankowi polecenie zapłaty. To gwarantuje, że np., pamiętamy o opłatach telefonu czy telewizji. A wszyscy zdajemy sobie sprawę z tego, że za owe zaniedbania owych operacji finansowych można zostać ukaranym odcięciem ich dostępu.
bank
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Nie musimy też stać w kolejkach - wystarczy zdecydować się na taki bank, który posiada dobrze rozwiniętą sieć darmowych bankomatów. W celu by wybrać właściwe konto osobiste możemy przejrzeć ich rankingi, jakich w internecie nie brakuje – wpisując w wyszukiwarce interesujący nas tekst: konto osobiste ranking - nie bez powodu wyróżniają najbardziej aktywnych użytkowników. Spodziewają się nie tylko tego, że skutecznie ich przy sobie zatrzymają, ale także, że uda im się sprzedać kolejne oferty. Wskutek tego, dosyć częstą propozycją jest możliwość prowadzenia darmowego konta, pod warunkiem wpływu wynagrodzenia czy dokonywania przelewów.Niektóre banki posuwają się o krok do przodu i proponują zwrot części wydatków, realizowanych kartą. Oczywiście, pod pewnymi warunkami, np. jeżeli są to zakupy spożywcze w hipermarketach lub inne nabyte w sieci. Niekiedy można również otrzymać zwrot części funduszy wydanych na stacji benzynowej. Inne banki potrafią zwrócić 1,2,3 procent z rachunków za gaz czy telewizję, które zrealizujemy z premiowanego konta. Wyjątkowo ”zaangażowani” klienci mogą zarobić nawet 400 złotych
bank
Author: epSos .de
Source: http://www.flickr.com
na rok. To najwyższy pułap rocznego zwrotu gotówki.


Spora część banków proponuje klientom też aplikacje mobilne, czyli możliwość korzystania z konta na smarfonie i tablecie. Co prawda aplikacje nie dają jeszcze takich możliwości jak tradycyjna bankowość internetowa, lecz na dzień dzisiejszy jest to spora wygoda.