Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Ostatnimi czasy coraz częściej rozmawia się o zdrowym jedzeniu oraz o produktach, które trzeba spożywać w większych ilościach

 • Posted on: 23 May 2020
 • By: addmean
oświetlenia
Source: flickr.com
Polacy mają dość sporą skłonność do spożywania mięs. Wynika to częściowo z naszej tradycji i z klimatu, w którym mieszkamy. Musimy mieć więcej tłuszczów, gdyż zdarzają się u nas mroźne zimy.


Mimo tego iż dieta śródziemnomorska jest niebywale zdrowa, to znów tak dobrze nie sprawdza się w naszym kraju.

Przegląd najmodniejszych podarków dla nastolatków

 • Posted on: 8 April 2020
 • By: addmean
kot
Author: Schüco
Source: Schüco
Bycie rodzicielem młodego człowieka to niełatwa sprawa, zwłaszcza kiedy staje się przed dylematem powiązanym z wyborem prezentu.


Nagle okazuje się, że nasze dziecko, jakie jeszcze niedawno bawiło się zabawkami oraz oglądało kreskówki, ma na swej liście życzeń ustrojstwa pokrewne do naszych.

Satysfakcjonującej jakości karmy dla czworonogów sprzedawane w sklepach internetowych

 • Posted on: 7 April 2020
 • By: addmean
żwirek dla kota
Source: www.zwierzakowo.pl
Właściciele kotów lub psów nierzadko narzekają na zbyt wysokie ceny asortymentu dla zwierząt, w tym między innymi karm. Nic dziwnego, że wielu z nich decyduje się na skorzystanie z propozycji sklepów działających w sieci, które najczęściej proponują o wiele korzystniejsze warunki zakupu. Obecnie w Polsce funkcjonuje naprawdę sporo zoologicznych sklepów online.

Nasze środowisko nie musi być monotonne

 • Posted on: 1 April 2020
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Uwielbiamy mieszkać w pięknym otoczeniu, które wyróżnia się od kolejnych oraz które powoduje, iż każdy zwraca swoją uwagę w naszą stronę. Dlatego właśnie zwracamy coraz więcej uwagi do tego, w jaki sposób przedstawia się nasz ogród, jakie rośliny się tutaj pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tutaj różnorakiego typu skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby odmienić okalający nas krajobraz i przemienić choć trochę jego pierwotny wygląd.

Pokarmy dla ukochanych zwierząt domowych

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo Bosch -Tiernahrung wyrabia karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z pierwszorzędnej jakości wytwórczości pośród hodowców psów na całym świecie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie wymogów żywnościowych zwierzaków i zapewnienie im programów żywieniowych pozbawionych substratów syntetycznych i niekorzystnych dla prawidłowego żywienia. Karmy marki Bosch nie włączają niczego, czego zwierzę nie chce. Świadomie odstąpiono z substratów kolorujących, zapachowych i smakowych, jak również z białka sojowego.
Tags: 

Jak skompletować wyprawkę dla psa oraz w jaki sposób obecnie rozsądnie nabywać potrzebne artykuły?

 • Posted on: 29 February 2020
 • By: addmean
Posiadanie psa to faktycznie duży obowiązek, z tego powodu zanim ktokolwiek zdecyduje się na kupienie domowego pupila albo przygarnięcie go ze schroniska, trzeba się dobrze zastanowić nad tym, czy posiada się czas oraz środki, żeby zajmować się zwierzęciem. Jednakże, jeżeli jest się gotowym na tego rodzaju zobowiązanie, w pierwszej kolejności dobrze jest kupić przydatną wyprawkę. Co musi się znaleźć na liście?

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty zdrowotne, wtedy hipoterapia może okazać się zbawienna

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
Zima, koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że dzieci mają wielkie kłopoty ze zdrowiem. Jeśli mocniej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie dolegliwości zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te problemy, które mają podłoże genetyczne i jest wielce ciężko je wyleczyć.
Jednym z kłopotów, które szczególnie mocno dotykają właściwie całe rodziny, jest przede wszystkim niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Właściwie każdy rodzic w takich wypadkach potwierdza, że jest w stanie zrobić niemalże wszystko, aby spowodować chociażby najmniejszą zmianę u swojego dziecka. Trzeba sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, na pewno najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający rezultat.

Jak jeździć konno?

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Klatka
Author: WIDTTF
Source: http://www.flickr.com
Nauka jazdy konnej to trudne, lecz bardzo ekscytujące doświadczenie. Zastosowanie się do poniższych porad pomoże ci bezpiecznie i sprawnie przejść kilka pierwszych lekcji konnej jazdy.


Jazda konna jest to jedna z najbardziej absorbujących dyscyplin.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Propozycja sklepów internetowych jest teraz niesłychanie duża, gdyż zakupy online cieszą się znaczną renomą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Internetu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, proponują jakościową sportową odzież i obuwie naturalnie w sklepach internetowych. Jeśli więc pragniemy kupić obuwie lub ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie przy użyciu Netu.

Jeżeli potrzebujemy dużej dozy odpoczynku na wolnym powietrzu wtenczas dobra będzie dla nas jazda konna

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo kluczowe jest spędzanie naszego wolnego czasu na świeżym powietrzu, przede wszystkim w zgodzie z przyrodą, czyli przykładowo chodząc lub bawiąc się ze zwierzętami. Specjaliści już dawno doszli do wniosku, że tego rodzaju spędzanie czasu zdoła w zdecydowany sposób poprawić nam humor i oprócz tego może nam wesprzeć w licznych dolegliwościach, które mogą pojawić się w naszym egzystowaniu.

Dokonuj w każdym przypadku satysfakcjonujących zakupów, w zależności, czego właśnie poszukujesz

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
zakupy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zakupy są nieodłączną częścią ludzkiego bytu, wykonujemy je, kupując artykuły potrzebne dla gospodarstwa, jak też sprawiając sobie mniejsze i większe przyjemności. Nie bacząc na to, jaką postać przybierają sprawunki, warto zrobić wszystko, aby okazały się one rzeczywiście satysfakcjonujące i stały się źródłem zadowolenia. Zadowalających zakupów można dokonać tak i w sklepach klasycznych, jak również w cieszących się coraz znaczniejszą renomą sklepikach internetowych. Trzeba jednakże wiedzieć, które towary wybierać i decydować się na te o rzeczywiście doskonałej jakości.

Karmy dla pupili domowych - istotne kwestie, o jakich warto pamiętać

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
życie
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że pies jest idealnym przyjacielem człowieka. W ten też sposób większość ludzi traktuje swoich ulubieńców. Weseli w związku z tym fakt, że tak samo w internecie jak i w marketach stacjonarnych pojawia się coraz więcej produktów wysokiej jakości dedykowanych dla zwierząt.

W jaki sposób przygotować się do hodowli zwierząt?

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
Nie da się ukryć faktu, że w naszym kraju występuje wybitnie duża ilość zwierząt hodowlanych. Dla wielu z nas na pewno są one bowiem doskonałym dostarczycielem pożywienia w postaci zwierzęcego mięsa, które tak często jest przez nas konsumowane. Proces chowu zwierząt z pewnością jest zadaniem niesłychanie wymagającym, wobec tego też jeżeli zdecydujemy się na praktykowanie tego zwyczaju koniecznie musimy uwziąć pod uwagę bardzo wielu czynników.

Karma marki bosch - a więc, najlepsze jedzonko przeznaczone dla naszych własnych kochaniutkich psów

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
łódka rybacka w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukasz doskonałej karmy dla własnego pieska? Masz potrzebę zdobycia karmy, która to sprosta sporym wymaganiom żywieniowym, przy okazji posiadając niewiarygodnie bogatą gamę smakową? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś wybierając temacik! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykuliku opowiemy o karmie, która sprosta Każdym Twoim wymaganiom!


Jakiego masz psa? Dorosłego, czy też szczeniaczka? - bywają to Pytania, które to musimy zadać, albowiem te dwie rzeczy przede wszystkim decydują o wyborze karmy.

Pages