Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Dokonuj w każdym przypadku satysfakcjonujących zakupów, w zależności, czego właśnie poszukujesz

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
zakupy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Sprawunki są nieodłącznym aspektem ludzkiego bytu, wykonujemy je, kupując artykuły niezbędne dla gospodarstwa, jak też sprawiając sobie drobne i większe przyjemności. Bez względu na to, jaki charakter przybierają sprawunki, należy dołożyć starań, aby okazały się one rzeczywiście satysfakcjonujące i stały się źródłem zadowolenia. Zadowalających zakupów można dokonywać tak i w sklepach stacjonarnych, jak również w cieszących się coraz znaczniejszą renomą sklepach internetowych. Trzeba jednak wiedzieć, które artykuły wybierać i decydować się na te o rzeczywiście doskonałej jakości.

Karma Bosch Junior - zdrowa oraz pełnowartościowa karma dla szczeniąt

 • Posted on: 22 October 2020
 • By: addmean
karma dla szczeniąt
Source: www.zwierzakowo.pl
Wybór karmy dla młodych psiątek nie należy do najprostszych, bo młode psy potrzebują całkiem innych wartości odżywczych oraz witamin aniżeli psy dojrzałe. Dostosowanie nieodpowiedniej karmy dla małego szczeniaka zdoła sprawić u niego bóle żołądka, apatię i inne kłopoty ze zdrowiem. Psiaki mogą bardzo łatwo nabawić się alergii czy nietolerancji na różne pokarmy, bowiem ich odporność jest sporo słabsza aniżeli u psów dojrzałych, aby do tego nie dopuścić powinno się wybierać właściwą karmę.

W jaki sposób zagwarantować godziwe życie naszemu psu?

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
pies
Author: Guilhem Vellut
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas niezwykle dobrze wie, że posiadanie zwierząt jest bez wątpienia bardzo duża przyjemnością ale zarówno często obowiązek. Praktyka pokazuje nam, że niejednokrotnie decydujemy się na posiadanie zwierząt, niemniej wprawdzie nie zawsze jesteśmy świadomi ogromu obowiązków, które obligatoryjnie będziemy w stanie wypełnić, aby zapewnić sobie dobry rozwój naszych zwierzaków.

Konieczne akcesoria dla zwierząt domowych

 • Posted on: 19 October 2020
 • By: addmean
Koty Bengalskie
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Niezwykle dużo osób posiada w swym domu jakiegoś zwierzaka. Pupile] są oddanymi przyjaciółmi, uczestniczą w zabawach, śmieszą nas, a niejednokrotnie także stanowią dla nas motywację do aktywnego dnia na świeżym powietrzu. Trzeba jednak pamiętać także o tym, iż posiadanie zwierzaków wiąże się z wieloma różnymi obowiązkami. Nim zdecydujemy się więc przygarnąć pupila dobrze jest wyposażyć się w różnorodne akcesoria. Artykuły dla zwierząt są współcześnie ogólnie dostępne na rynku, w związku z tym nie powinniśmy mieć dużego kłopotu ze zgromadzeniem niezbędnych przedmiotów.
Tags: 

Z czym jest związane posiadanie zwierzaka? Z jakimi rzeczami musimy się liczyć?

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Osoby, jakie chciałyby mieć zwierzę w domu często nie myślą o tym jaki jest to obowiązek. Podejmując decyzję o posiadaniu zwierzaka trzeba jednak być świadomym tego jak wiele czasu i uwagi trzeba takiemu zwierzęciu poświęcić. Zanim podejmiemy taką decyzję najczęściej mamy w głowie tylko różowe wizje, że będziemy dużo chodzić na spacery z psem po parku albo wylegiwać się na łóżku z kotem. Jednak może się okazać, iż tak naprawdę wstawanie wcześnie oraz wychodzenie z psem przed pracą spowoduje, że będziemy mieli dość spacerów. Natomiast kot może poniszczyć nasze sprzęty domowe oraz doprowadzać nas tym do szaleństwa. Z czego trzeba więc zdawać sobie sprawę decydując się na przygarnięcie zwierzaka? Jakie obowiązki przed nami?

W jaki sposób właściwie zatroszczyć się o własnego kota?

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
kot
Author: Juanedc
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mamy kota zdajemy sobie sprawę, że będzie trzeba m.in. iść z nim do weterynarza. Poza tym mamy obowiązek właściwie go karmić. Koty nie zjedzą wszystkiego. Bywają dość wybredne. Tak, więc pierwsza lepsza karma ze sklepowej półki może nie być odpowiednia. Dobrze, więc pomyśleć o karma dla kota brit. Ta karma obfituje we wszelkie potrzebne do właściwego funkcjonowania kota składniki. Jej wartości odżywcze są nie do przecenienia. A co bardzo ważna karma ta jest zrobiona z naturalnych składników. To daje gwarancję, że kot nie dostanie żadnej alergii. Niektóre karmy są nietolerowane przez zwierzęta ze względu na sztuczne składniki. Tak, więc jeśli zależy nam na tym, by zwierzę było zdrowe warto kupować jedzenie marki Brit. Kociaki dzięki niej są pełne energii i mają cudowną lśniącą sierść. Karma dla kota brit to bardzo dobre sposób na to by nie było problemów z naszym czworonożnym kocim przyjacielem.

Niewidzialne ogrodzenie - a więc, jak dokładnie działa elektroniczny pastuch przeznaczony dla psa

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
miska
Author: Jason Trbovich
Source: http://www.flickr.com
Pies jest to od bardzo wielu lat najlepszy przyjaciel człowieka. Wielu spośród nas nie wyobraża sobie domu bez niego, traktując jak członka rodziny - jego chronienie jest niemal tak samo ważne, jak na przykład naszych własnych dzieci.

Wartościowe propozycje dań dla zwierząt cenionych firm

 • Posted on: 17 October 2020
 • By: addmean
Pies mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Wybierane dziś szczególnie chętnie przez właścicieli czworonogów karmy robione są ze składników wysokiej jakości. To wszystko ma na celu dogodzenia milusińskim oraz w celu utrzymania ich zdrowia jak najdłużej. Znakomita karma dla kotów jest oferowana w najróżniejszych zestawach.

Wyposażenie dla żółwi oferowane w specjalnym sklepie terrarystycznym

 • Posted on: 16 October 2020
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Posiadanie żółwi jest niezwykle znane zwłaszcza spośród osób mieszkających w blokach. Żółwie bywają albowiem niezwykle cichymi zwierzętami, które w żaden sposób nie przeszkadzają swym właścicielom, a takim bardziej innym mieszkańcom bloku.

Wyprawka dla małego kociaka, czyli co kupić, by zaopiekować się nowym domownikiem?

 • Posted on: 15 October 2020
 • By: addmean
kociak
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie w domu psa czy kota to nie jedynie przyjemności, lecz i szereg obowiązków, o których powinniśmy pamiętać, jeśli nasz zwierzak ma być szczęśliwy. Do zasadniczych poza odwiedzinami u weterynarza, aby zaaplikować potrzebne szczepionki i sprawdzić ogólny stan zdrowia naszego pupilka, zalicza się także nabywanie koniecznych rzeczy w sklepie zoologicznym. Jeżeli w naszym domu ma pojawić się mały, przeuroczy kotek, zorientujmy się co będzie nam potrzebne.

Najlepsze podarki pod choinkę dla dziecka, czyli o czym marzą maluchy w tym roku

 • Posted on: 13 October 2020
 • By: addmean
salon
Author: Mielno Holding Firmus Group
Source: Mielno Holding Firmus Group
To już ostatni moment, ażeby zadbać o wyjątkowy upominek świąteczny dla swego dziecka. Jeżeli zdecydujesz się na zabawkę, miej na względzie, aby była ona dostosowana do wieku potomka.

Jak skompletować wyprawkę dla psa oraz w jaki sposób obecnie rozsądnie nabywać potrzebne artykuły?

 • Posted on: 1 October 2020
 • By: addmean
Posiadanie psa to naprawdę duży obowiązek, wobec tego zanim ktokolwiek zdecyduje się na nabycie nowego pupila bądź wzięcie go ze schroniska, trzeba się dogłębnie zastanowić nad tym, czy posiada się czas oraz fundusze, by zajmować się zwierzęciem. Jednakże, jeżeli jest się gotowym na podobne zobowiązanie, przede wszystkim dobrze jest skompletować przydatną wyprawkę. Co musi się znaleźć na liście?

Pages