Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Zwierzę – jak o nie dbać?. Dowiedź się, jak dbać o swojego pupila

 • Posted on: 23 January 2021
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Masz zwierzątko domowe? Jeżeli tak to z pewnością chcesz dla niego jak najlepiej. Zależy ci, żeby było ono zdrowe, szczęśliwe i zadowolone. Niekiedy zwierzęta traktowane są wręcz jak członkowie rodziny, szczególnie przez osoby bezdzietne. O czym zatem warto pamiętać, jeżeli chodzi o troskę o naszego pupila?

Myślisz która obroża dla psa będzie najbardziej optymalna? Obroża antyszczekowa utemperuje nawet najbardziej agresywnego psa!

 • Posted on: 18 January 2021
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego czworonożnego przyjaciela w domu jest pragnieniem niejednego maluszka. Naturalnie także dorośli śnią o tym, żeby nie wracać do pustego mieszkania po całym dniu działania. W związku z tym zdecydowanie więcej ludzi stawia na przygarnięcie zwierzaka ze schroniska czy też kupienie w hodowli.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są wspaniałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i przechadzek. Dzięki nim dom robi się radośniejszy i pełen życia, a opiekunowie przeważnie nabierają zapału i ochoty do aktywnego wypoczynku. W pewnych domach zwierzęta znajdują się na prawach członków rodziny. Dobrze jest zagwarantować im to, co optymalne, żeby żyły długie lata w kondycji i radości.

Jakiego zaadoptować kota? Wybór jest dość duży, lecz rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
Kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy kotów są w stanie dokonywać wyboru spośród wielu wyjątkowych ras. Koty stanowią wyjątkowo zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to wynikiem rosnącego od 19 wieku zainteresowania ich hodowlą.

Z czym jest związane posiadanie zwierzaka? Z jakimi rzeczami musimy się liczyć?

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Osoby, jakie chciałyby posiadać zwierzaka w domu często nie zastanawiają się nad tym jaki jest to obowiązek. Decydując się na posiadanie zwierzaka trzeba natomiast zdawać sobie sprawę z tego jak wiele czasu jak też uwagi należy takiemu zwierzęciu poświęcić. Zanim podejmiemy taką decyzję najczęściej mamy w głowie same piękne wizje, iż będziemy sporo spacerować z psem po parku lub też leżeć na łóżku z kotem. Jednak może być tak, iż tak naprawdę wstawanie o świcie oraz wychodzenie z psem przed pracą sprawi, iż zbrzydną nam spacery. Natomiast kot może niszczyć nasze meble oraz wyprowadzać nas tym z równowagi. Z czego należy więc zdawać sobie sprawę decydując się na przygarnięcie zwierzęcia? Jakie obowiązki przed nami?

Zioła dla naszych koni - w jakim miejscu kupić i w jakich postaciach występują?

 • Posted on: 29 December 2020
 • By: addmean
Wilgoć na ścianie
Author: bachmot
Source: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/
Na przekór wszelkim pozorom zioła nie są tylko przeznaczone dla ludzi. Dobrze dobrane mieszanki, cz też czyste, pojedyncze "źdźbła" maja możliwość nadawać się dla różnych stworzeń lub też być skierowane wyłącznie na jedną rasę, między innymi na ciekawiące nas dziś konie.

Karma brit premium zawiera wszelkie najistotniejsze składniki

 • Posted on: 22 December 2020
 • By: addmean
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Co może się nam przydać kiedy mamy psa?

Kiedy pragniemy posiadać psa, to musimy na początku zastanowić się, co będzie nam konieczne do jego prawidłowej pielęgnacji oraz rozwoju. Jedynie wtenczas będziemy w stanie zaznaczyć, czy będzie nas na niego stać i co więcej, tylko wtenczas będziemy właściwie przyszykowani, aby pod naszym dachem pojawił się jakiś czworonóg - zobacz tutaj . Obowiązkowo należy tutaj też wiedzieć, że nie wszystko będzie dobre dla każdego psa, zatem powinniśmy się jeszcze zapoznać z opisem konkretnej rasy, nad którą się namyślamy, tak aby mieć gwarancję, że na pewno znamy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.

Każdy, kto ma stadninę, chce, by jego konie były zdrowe i zadbane - z tego powodu karmi je najlepszymi dostępnymi paszami wraz z suplementami

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
Szelki
Author: Isa Costa
Stadnina jest najlepszym miejscem dla miłośników koni. Najczęściej właściciele hodują więcej aniżeli kilka okazów. Każdy koń musi posiadać własny boks i odpowiednią dawkę paszy.

Pokarmy dla ukochanych zwierząt domowych

 • Posted on: 12 December 2020
 • By: addmean
kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Firma Bosch -Tiernahrung przygotowuje karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z pierwszorzędnej jakości wytwórczości wśród hodowców psów na całym globie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie potrzeb pokarmowych zwierzaków i zapewnienie im programów żywieniowych pozbawionych substratów syntetycznych i niecelowych dla harmonijnego żywienia. Karmy marki Bosch nie mieszczą niczego, czego zwierzak nie chce. Świadomie odstąpiono z substratów barwiących, zapachowych i smakowych, jak również z białka sojowego.
Tags: 

Animonda będzie najlepiej zbilansowaną karmą dla każdego pupila wspierając funkcjonowanie jego organizmu

 • Posted on: 5 December 2020
 • By: addmean
Pies Shi-Tzu
Author: JakeCop
Source: http://www.sxc.hu
Adopcja kociaka to marzenie wielu z nas. Niestety posiadanie zwierzaka to nie tylko przyjemności, ale też i zobowiązania, na które nie każdy ma ochotę. Chcąc zwierzęcego towarzystwa powinniśmy przeanalizować sprawę kilka razy zanim postanowimy przyjąć małego mieszkańca pod swój dach.

Wartościowe propozycje dań dla zwierząt cenionych firm

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
Pies mastif tybetański
Author: lgrvv
Source: http://www.flickr.com
Wybierane obecnie szczególnie z radością przez właścicieli czworonogów karmy przygotowywane są ze składników wysokiej jakości. To wszystko ma na celu dogodzenia milusińskim i w celu utrzymania ich zdrowia przez długi czas. Znakomita karma dla kotów jest dostępna w zróżnicowanych zestawach.

W jaki sposób właściwie zatroszczyć się o własnego kota?

 • Posted on: 25 November 2020
 • By: addmean
kot
Author: Juanedc
Source: http://www.flickr.com
Gdy kupujemy kota wiemy, że będzie trzeba m.in. iść z nim do lekarza. Poza tym mamy obowiązek właściwie go karmić. Koty nie jedzą wszystkiego. Bywają dość kapryśne. Dlatego pierwsza lepsza puszka ze sklepowej półki może nie być odpowiednia. Warto, więc wybrać karma dla kota brit. Ta karma ma wszelkie potrzebne do właściwego życia kota składniki. Jej wartości odżywcze są nie do przecenienia. A co bardzo istotne karma ta jest tworzona z wartościowych składników. To daje pewność, że kot nie dostanie żadnego uczulenia. Niektóre karmy są nieprzyswajalne dla zwierząt ze względu na sztuczne komponenty. Tak, więc jeśli zależy nam na tym, by kot był zdrowy warto kupować karmę Brit. Koty dzięki niej są pełne energii i mają cudowną lśniącą sierść. Karma dla kota brit to najlepszy rozwiązanie na to by nie było problemów z naszym czworonożnym kocim przyjacielem.

Przydatne porady i wskazówki dla osób, które chciałby otworzyć gołębnik i trzymać tam ptaki.

 • Posted on: 24 November 2020
 • By: addmean
Gołębie mogą wywoływać u ludzi bardzo skrajne odczucia. Z jednej strony są niezwykle sympatycznymi ptaszkami, lubianymi przez dzieci na przykład na krakowskim rynku, gdzie ich karmienie jest obowiązkowym rytuałem w czasie wizyty w tym mieście. Lecz uważa się je także za ptaki roznoszące wiele groźnych chorób i pasożytów, a także za uciążliwych gości zanieczyszczających balkony i ściany domów odchodami.

Pages