Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

W jaki sposób działa niewidzialne ogrodzenie dla domowych zwierzaków?

 • Posted on: 25 December 2022
 • By: addmean
pies na spacerze
Author: Mano Ranjan M
Source: http://www.flickr.com
Jak wszem i wobec wiadomo, nieokiełznany pies bądź kotek potrafi w trakcie zabawy w ogródku dokonać zniszczeń, jakich efekty nierzadko przyprawiają nie tylko o poważny ból głowy, lecz także wiążą się z ogromnymi wydatkami. Nieraz przed podjęciem decyzji o nowych nasadzeniach, urządzeniu nowej rabatki kwiatowej lub oczka wodnego stajemy przed dylematem - co na to nasze czworonogi?

Jak wytresować psa?

 • Posted on: 24 December 2022
 • By: addmean
agroturystyka
Author: Beau Considine
Source: http://www.flickr.com
Cześć osób chce posiadać ostrego czworonoga, jaki będzie pilnował domu i dobytku.


Większa część jednak fantazjuje o psie przyjacielu, którego możemy bez obaw spuścić ze smyczy w skwerze pełnym innych zwierzaków i ludzi, o psie, z którym możemy się bawić, bowiem w każdym z nas jest trochę dziecka i w końcu psie mądrym, który będzie słuchał nas bez względu na sytuację.

Osoby uwielbiające zwierzęta, bez dwóch zdań nie oprą się przed przygarnięciem chociaż jednego z nich do własnego mieszkania.

 • Posted on: 24 December 2022
 • By: addmean
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Zwykle w rzeczy samej pada na kundelki, ale pojawiających się pupilów w mieszkaniach, jest zdecydowanie więcej. Pamiętajmy o tym, że o takiego zwierzaka trzeba stosownie dbać, nie patrząc na który rodzaj wreszcie się zdecydujemy. Dosłownie każdy internetowy sklep zoologiczny jest w tej chwili idealnie wyposażony, dzięki czemu możemy odnaleźć w nim totalnie wszystko, czego potrzebujemy dla naszego pupila.

Wyposażenie dla żółwi oferowane w specjalnym sklepie terrarystycznym

 • Posted on: 16 December 2022
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Posiadanie żółwi będzie niezwykle modne zwłaszcza spośród ludzi mieszkających w blokach. Żółwie są bowiem niezmiernie cichymi zwierzętami, które w żaden sposób nie przeszkadzają swym właścicielom, a takim bardziej innym mieszkańcom bloku.

Godne uwagi preparaty dla kotów dostępne w sklepach elektronicznych

 • Posted on: 16 December 2022
 • By: addmean
Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie powinni skarżyć się na brak pokarmów o optymalnej jakości, które byłyby idealne dla ich czworonogów. W optymalnie zaopatrzonych sklepach zoologicznych mają szansę odnaleźć niemało ciekawych produktów, w tym również specyfiki do zwalczania pcheł.

Jakiego zaadoptować kota? Wybór jest dość duży, lecz rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy kotów mogą wybierać spośród wielu cudownych ras. Koty pełnią wyjątkowo zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to rezultatem wzrastającego od XIX wieku zainteresowania ich hodowlą.

Czemu produkty dla naszych milusińskich powinniśmy kupować w sieci

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Kiedy decydujemy się na zwierzę w domu powinniśmy mieć na uwadze, że niezbędna okaże się nie tylko karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria różnego rodzaju. Rozpoczynając od zabawek a skończywszy na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeżeli będziemy właścicielami psa, to konieczne okażą się między innymi szczotki dla psów.

W jaki sposób zakupić pupila właściwego dla całej rodziny

 • Posted on: 15 December 2022
 • By: addmean
rybki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie możesz mieć ani kota, ani psa, ale bardzo chcesz mieć jakieś jakieś zwierzątka? Nic nie stoi na przeszkodzie do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Nim jednak wybierzesz coś poczytaj, jakie te zwierzaki mają wymagania i czy są one dla ciebie.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 14 December 2022
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzaki są doskonałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i spacerów. Dzięki nim dom robi się weselszy i pełen życia, a opiekunowie zazwyczaj nabierają zapału i ochoty do aktywnego wypoczynku. W niektórych domach zwierzaki znajdują się na prawach członków rodziny. Warto zagwarantować im to, co najlepsze, żeby żyły długo w zdrowiu i radości.

Wyprawka dla małego kociaka, czyli co kupić, by zaopiekować się nowym domownikiem?

 • Posted on: 13 December 2022
 • By: addmean
kociak
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie w domu psa lub kota to nie jedynie przyjemności, ale też szereg obowiązków, o jakich powinniśmy pamiętać, jeśli nasz zwierzak ma być uszczęśliwiony. Do kluczowych poza odwiedzinami u weterynarza, by podać wymagane szczepionki i zweryfikować ogólny stan zdrowia naszego pupilka, zalicza się również nabywanie koniecznych rzeczy w sklepie zoologicznym. Jeśli w naszym domu ma pojawić się mały, uroczy kotek, sprawdźmy co będzie nam potrzebne.

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości umieścić w swoim mieszkaniu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i porad na temat zasad posiadania zwierząt w domu.

 • Posted on: 12 December 2022
 • By: addmean
Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew różnym oczekiwaniom, utrzymanie kota w domu nie jest takie proste i oczywiste. Choć te stworzenia są zazwyczaj przyjacielsko nastawione do swoich właścicieli, lokatorów i zupełnie nieznanego grona, gości – potrzebują starannej i stosownej opieki oraz warunków. W zależności od tego, czy zwierzak będzie mieszkaniową rozrywką rodzinną bez wychodzenia na dwór, czy tylko podwórkowym wędrowcą – posiadanie kota wiąże się z pewnymi zobowiązaniami.

Dla każdego hodowcy gołębi znaczące jest stosowanie właściwych preparatów i witamin

 • Posted on: 11 December 2022
 • By: addmean
Hodowla jakiegoś gatunku zwierząt jest niesłychanie trudna i w zależności od skali wymaga rozmaitego poświęcenia czasu czy kapitału. Hodowla gołębi wciąż jest bardzo popularnym zajęciem i gro ludzi traktuje ją jak swoją pasję. Sporo przystępnych na rynku towarów jest coraz lepszej jakości, dzięki czemu większość osób jest w stanie porządnie dbać o własne hodowle. Uczestnictwo w różnego typu konkursach wymaga solidnego przygotowania, na które składa się w szczególności właściwa dieta. W tym celu wykorzystuje się odpowiednie preparaty, które zakłócają powstawanie grzybów lub zarazków posiadających negatywny wpływ na zdrowie ptaków.

Każdy posiadacz psiaka chce stworzyć mu komfortowe miejsca do spania

 • Posted on: 10 December 2022
 • By: addmean
ośrodek
Author: rickpilot_2000
Source: http://www.flickr.com
Każdy pies powinien posiadać w domu wyznaczone swe miejsce - swą przestrzeń, gdzie będzie w stanie spać i leżakować.


Czasami zdarza się tak, że rozpieszczony przez nas szczeniaczek sypia z nami w łóżku.

Pages