Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Pokarmy dla ukochanych zwierząt domowych

 • Posted on: 3 March 2020
 • By: addmean
kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Przedsiębiorstwo Bosch -Tiernahrung wyrabia karmy dla zwierząt już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z pierwszorzędnej jakości wytwórczości pośród hodowców psów na całym świecie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie wymogów żywnościowych zwierzaków i zapewnienie im programów żywieniowych pozbawionych substratów syntetycznych i niekorzystnych dla prawidłowego żywienia. Karmy marki Bosch nie włączają niczego, czego zwierzę nie chce. Świadomie odstąpiono z substratów kolorujących, zapachowych i smakowych, jak również z białka sojowego.
Tags: 

Jak skompletować wyprawkę dla psa oraz w jaki sposób obecnie rozsądnie nabywać potrzebne artykuły?

 • Posted on: 29 February 2020
 • By: addmean
Posiadanie psa to faktycznie duży obowiązek, z tego powodu zanim ktokolwiek zdecyduje się na kupienie domowego pupila albo przygarnięcie go ze schroniska, trzeba się dobrze zastanowić nad tym, czy posiada się czas oraz środki, żeby zajmować się zwierzęciem. Jednakże, jeżeli jest się gotowym na tego rodzaju zobowiązanie, w pierwszej kolejności dobrze jest kupić przydatną wyprawkę. Co musi się znaleźć na liście?

Terapia z pomocą koni pomogła już wielu ludziom - jeżeli Twoje dziecko ma kłopoty zdrowotne, wtedy hipoterapia może okazać się zbawienna

 • Posted on: 10 February 2020
 • By: addmean
Zima, koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Czasami zdarza się, że dzieci mają wielkie kłopoty ze zdrowiem. Jeśli mocniej się nad tym zastanowić, może okazać się, że takie dolegliwości zdrowotne są w pewnym rodzaju symbolem naszych czasów - w szczególności te problemy, które mają podłoże genetyczne i jest wielce ciężko je wyleczyć.
Jednym z kłopotów, które szczególnie mocno dotykają właściwie całe rodziny, jest przede wszystkim niepełnosprawność ruchowa oraz zahamowania rozwoju dziecka. Właściwie każdy rodzic w takich wypadkach potwierdza, że jest w stanie zrobić niemalże wszystko, aby spowodować chociażby najmniejszą zmianę u swojego dziecka. Trzeba sobie uświadomić, że w takich przypadkach, kiedy ma się do czynienia z niepełnosprawnymi, na pewno najważniejsza jest regularna rehabilitacja. Tylko regularne ćwiczenia będą w stanie dać zadowalający rezultat.

Jak jeździć konno?

 • Posted on: 8 February 2020
 • By: addmean
Klatka
Author: WIDTTF
Source: http://www.flickr.com
Nauka jazdy konnej to trudne, lecz bardzo ekscytujące doświadczenie. Zastosowanie się do poniższych porad pomoże ci bezpiecznie i sprawnie przejść kilka pierwszych lekcji konnej jazdy.


Jazda konna jest to jedna z najbardziej absorbujących dyscyplin.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 3 February 2020
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Propozycja sklepów internetowych jest teraz niesłychanie duża, gdyż zakupy online cieszą się znaczną renomą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Internetu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, proponują jakościową sportową odzież i obuwie naturalnie w sklepach internetowych. Jeśli więc pragniemy kupić obuwie lub ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie przy użyciu Netu.

Jeżeli potrzebujemy dużej dozy odpoczynku na wolnym powietrzu wtenczas dobra będzie dla nas jazda konna

 • Posted on: 28 January 2020
 • By: addmean
konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo kluczowe jest spędzanie naszego wolnego czasu na świeżym powietrzu, przede wszystkim w zgodzie z przyrodą, czyli przykładowo chodząc lub bawiąc się ze zwierzętami. Specjaliści już dawno doszli do wniosku, że tego rodzaju spędzanie czasu zdoła w zdecydowany sposób poprawić nam humor i oprócz tego może nam wesprzeć w licznych dolegliwościach, które mogą pojawić się w naszym egzystowaniu.

Dokonuj w każdym przypadku satysfakcjonujących zakupów, w zależności, czego właśnie poszukujesz

 • Posted on: 14 November 2019
 • By: addmean
zakupy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zakupy są nieodłączną częścią ludzkiego bytu, wykonujemy je, kupując artykuły potrzebne dla gospodarstwa, jak też sprawiając sobie mniejsze i większe przyjemności. Nie bacząc na to, jaką postać przybierają sprawunki, warto zrobić wszystko, aby okazały się one rzeczywiście satysfakcjonujące i stały się źródłem zadowolenia. Zadowalających zakupów można dokonać tak i w sklepach klasycznych, jak również w cieszących się coraz znaczniejszą renomą sklepikach internetowych. Trzeba jednakże wiedzieć, które towary wybierać i decydować się na te o rzeczywiście doskonałej jakości.

Karmy dla pupili domowych - istotne kwestie, o jakich warto pamiętać

 • Posted on: 6 July 2019
 • By: addmean
życie
Author: Sludge G
Source: http://www.flickr.com
Mówi się, że pies jest idealnym przyjacielem człowieka. W ten też sposób większość ludzi traktuje swoich ulubieńców. Weseli w związku z tym fakt, że tak samo w internecie jak i w marketach stacjonarnych pojawia się coraz więcej produktów wysokiej jakości dedykowanych dla zwierząt.

W jaki sposób przygotować się do hodowli zwierząt?

 • Posted on: 4 July 2019
 • By: addmean
Nie da się ukryć faktu, że w naszym kraju występuje wybitnie duża ilość zwierząt hodowlanych. Dla wielu z nas na pewno są one bowiem doskonałym dostarczycielem pożywienia w postaci zwierzęcego mięsa, które tak często jest przez nas konsumowane. Proces chowu zwierząt z pewnością jest zadaniem niesłychanie wymagającym, wobec tego też jeżeli zdecydujemy się na praktykowanie tego zwyczaju koniecznie musimy uwziąć pod uwagę bardzo wielu czynników.

Karma marki bosch - a więc, najlepsze jedzonko przeznaczone dla naszych własnych kochaniutkich psów

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
łódka rybacka w Kołobrzegu
Author: zeesenboot
Source: http://www.flickr.com
Szukasz doskonałej karmy dla własnego pieska? Masz potrzebę zdobycia karmy, która to sprosta sporym wymaganiom żywieniowym, przy okazji posiadając niewiarygodnie bogatą gamę smakową? Jeżeli tak, to doskonale trafiłeś wybierając temacik! Wewnątrz naszym dzisiejszym artykuliku opowiemy o karmie, która sprosta Każdym Twoim wymaganiom!


Jakiego masz psa? Dorosłego, czy też szczeniaczka? - bywają to Pytania, które to musimy zadać, albowiem te dwie rzeczy przede wszystkim decydują o wyborze karmy.

Każdy, kto ma stadninę, chce, by jego konie były zdrowe i zadbane - z tego powodu karmi je najlepszymi dostępnymi paszami wraz z suplementami

 • Posted on: 3 July 2019
 • By: addmean
Szelki
Author: Isa Costa
Stadnina wydaje się być idealnym miejscem dla fanów koni. Zwykle właściciele mają więcej niż kilka okazów. Każdy wierzchowiec musi posiadać własny boks i należytą dawkę paszy.

Jak wytrenować ulubieńca? Jak zacząć?

 • Posted on: 17 June 2019
 • By: addmean
pojemniki
Author: Curver
Source: Curver
Każdy, kto chce wieść radosne oraz spokojne życie z ukochanym psem, powinien zadbać o jego szkolenie. Ale nie starczy pupila ćwiczyć. Należy to robić przemyślanie!


właściciele psów, debiutujący w owej nowej roli, często nie zdają sobie sprawy, na jakie problemy mogą natknąć się w w niedługim czasie.

Karma brit premium zawiera wszelkie najistotniejsze składniki

 • Posted on: 3 May 2019
 • By: addmean
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Co ma możliwość się nam przydać gdy mamy psa?

Jeżeli pragniemy posiadać psa, to powinniśmy na początku namyślić się się, co będzie nam potrzebne do jego właściwej pielęgnacji oraz rozwoju. Jedynie wtenczas będziemy w stanie powiedzieć, czy będzie nas na niego stać i co więcej, tylko wtedy będziemy właściwie przygotowani, aby pod naszym dachem odnalazł się jakiś czworonóg - sprawdź więcej . Koniecznie należy tutaj także powiedzieć, że nie wszystko będzie odpowiednie dla każdego psa, zatem musimy się jeszcze zapoznać z opisem danej rasy, nad którą się namyślamy, tak żeby mieć pewność, że rzeczywiście rozumiemy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.

Pages