Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Chcąc mieć rybki powinniśmy posiadać właściwe akcesoria

 • Posted on: 24 December 2021
 • By: addmean
Rybki, akwarium
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Nie ma znaczenia czy poszukujemy akwarium, gdyż pragniemy zacząć hodować rybki, czy zwyczajnie pragniemy do niego włożyć żółwia albo chomika. Zawsze musi posiadać ono właściwe wymiary, tak by miało szansę zmieścić to wszystko, co planowaliśmy do niego wsadzić. Co więcej, im większe ono będzie, tym lepiej musi być wykonane i solidniejsze powinno posiadać szkło, tak żeby nic złego się z nim nie działo i by wytrzymało napór tylu litrów wody, do jakich jest przystosowane.

Pokarmy dla ukochanych zwierząt domowych

 • Posted on: 7 December 2021
 • By: addmean
kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Firma Bosch -Tiernahrung wyrabia karmy dla zwierzaków już od 1960 roku. Jest to niemiecka marka, słynąca z świetnej jakości wyrobów pośród hodowców psów na całym globie. Filozofią firmy jest znakomite poznanie potrzeb żywnościowych zwierząt i zapewnienie im programów żywieniowych pozbawionych surowców sztucznych i niecelowych dla prawidłowego odżywiania. Karmy marki Bosch nie włączają niczego, czego zwierzak nie wymaga. Świadomie zrezygnowano z substancji kolorujących, zapachowych i smakowych, jak również z protein sojowych.
Tags: 

Jeżeli potrzebujemy dużej dozy odpoczynku na wolnym powietrzu wtenczas dobra będzie dla nas jazda konna

 • Posted on: 7 December 2021
 • By: addmean
konie na polanie
Author: Nick
Source: http://www.flickr.com
Jak wiadomo istotne jest spędzanie naszego wolnego czasu na wolnym powietrzu, w szczególności w zgodzie z przyrodą, to znaczy przykładowo spacerując lub bawiąc się ze zwierzętami. Specjaliści już dawno dotarli do wniosku, iż tego typu spędzanie czasu może w stanowczy sposób polepszyć nam humor i dodatkowo może nam wesprzeć w wielu dolegliwościach, które mogą pokazać się w naszym egzystowaniu.

Każdy, kto ma stadninę, chce, by jego konie były zdrowe i zadbane - z tego powodu karmi je najlepszymi dostępnymi paszami wraz z suplementami

 • Posted on: 3 December 2021
 • By: addmean
Szelki
Author: Isa Costa
Stadnina wydaje się być najlepszym miejscem dla miłośników koni. Najczęściej właściciele mają więcej niż kilka okazów. Każdy rumak powinien mieć swój boks i należytą dawkę jedzenia.

Godne uwagi preparaty dla kotów dostępne w sklepach elektronicznych

 • Posted on: 2 December 2021
 • By: addmean
Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie muszą skarżyć się na brak karm o jak najwyższej jakości, które byłyby doskonałe dla ich czworonogów. W dobrze zaopatrzonych sklepach zoologicznych mają szansę znaleźć niemało interesujących produktów, w tym także specyfiki do walki z pchłami.

Sklep akwarystyczny online - czyli w jaki sposób zapewnić sobie sprawny dostęp do ciekawych gatunków ryb jak również akcesoriów niezbędnych do ich pielęgnacji

 • Posted on: 10 November 2021
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Jest oczywiste, że troska o akwarium jest zadaniem bardzo złożonym i wymagającym sporego. Doskonałym sposobem na dostarczenie sobie wyjątkowych gatunków organizmów wodnych oraz imponującej jakości akcesoriów, usprawniających ich hodowlę jest skorzystanie z oferty sklepu akwarystycznego.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 31 October 2021
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Oferta sklepów internetowych jest w dzisiejszych czasach niezwykle duża, bowiem zakupy online cieszą się wielką sławą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Netu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, oferują jakościową sportową odzież i obuwie właśnie w sklepach internetowych. Jeżeli więc chcemy nabyć obuwie albo ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie za pomocą Internetu.

Ostatnimi czasy coraz częściej rozmawia się o zdrowym jedzeniu oraz o produktach, które trzeba spożywać w większych ilościach

 • Posted on: 23 September 2021
 • By: addmean
oświetlenia
Source: flickr.com
Rodacy mają dość sporą tendencję do spożywania mięs. Wynika to częściowo z naszej tradycji i z klimatu, w którym mieszkamy. Musimy mieć więcej tłuszczów, ponieważ zdarzają się u nas srogie zimy.


Pomimo tego iż dieta południowców jest niebywale zdrowa, to znów tak dobrze nie sprawdza się w naszej ojczyźnie.

Zapewnij swemu czworonogowi najlepsze warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

 • Posted on: 22 September 2021
 • By: addmean
kot
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt bywają bardzo przywiązani do swych czworonogów i najczęściej chcą zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu karmy czy komfortowych legowisk, ciekawych zabawek i przysmaków, jak także komfortowych warunków korzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwet.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 21 September 2021
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są wspaniałym uzupełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas gier i spacerów. Dzięki nim dom robi się weselszy i pełen życia, a ludzie zazwyczaj nabierają energii i chęci do aktywnego wypoczynku. W niektórych domach zwierzaki znajdują się na prawach członków rodziny. Warto zapewnić im to, co optymalne, aby żyły długie lata w kondycji i radości.

Kolonia w siodle - z całą pewnością będą spełnieniem marzeń Twojego dziecka

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się w jakie miejsce wysłać swoje maleństwo na tegoroczne ferie? Prawdopodobnie wakacje w siodle mogą być spełnieniem marzeń Twojej pociechy. Jeśli tak, to przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się więcej szczegółów o tym zagadnieniu.

Wyposażenie dla żółwi oferowane w specjalnym sklepie terrarystycznym

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Posiadanie żółwi bywa bardzo popularne głównie pośród ludzi mieszkających w blokach. Żółwie będą bowiem niezwykle cichymi zwierzętami, które w żaden sposób nie przeszkadzają własnym właścicielom, a tym bardziej innym mieszkańcom bloku.

Pages