Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku produktami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

 • Posted on: 8 March 2021
 • By: addmean
pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl
Hodowla gołębi to zajmujące hobby dla wielu osób. Dbają oni o swoje zwierzęta, posyłają je na różnorakie konkursy i pragną, żeby uczestniczyły w wyścigach.

Przewożenie naszych pupili

 • Posted on: 5 March 2021
 • By: addmean
zwierzęta
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Gdy postanowiliśmy mieć zwierzaka raczej nie myślimy o tym jak będziemy go przewozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będzie trzeba mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota dobrze przewieźć w specjalnym kuferku, inne zwierzaki takie jak królik czy chomik również. Jednak czasem, gdy musimy jechać z pupilem w daleką podróż możemy mieć pewien problem.

Jak wytresować psa?

 • Posted on: 4 March 2021
 • By: addmean
agroturystyka
Author: Beau Considine
Source: http://www.flickr.com
Cześć osób potrzebuje posiadać ostrego pieska, który pilnował będzie budynku oraz dobytku.


Większa część jednak marzy o psie przyjacielu, którego możemy bez obaw wypuścić ze smyczy w skwerze pełnym innych zwierząt i ludzi, o psie, z jakim można się bawić, ponieważ w każdym z nas jest trochę dziecka oraz na końcu psie bystrym, jaki będzie nas słuchał bez względu na okoliczności.

W jaki sposób zakupić pupila właściwego dla całej rodziny

 • Posted on: 1 March 2021
 • By: addmean
rybki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Kot lub pies nie wchodzą u Ciebie w grę, ale pragniesz bardzo mieć jakieś zwierzaki? Nic nie stoi na przeszkodzie do wyboru masz rybki, gady i płazy czy gryzonie. Zanim jednak coś wybierzesz poczytaj, jakie te zwierzaki mają wymagania i czy są one dla ciebie.

Sklepy internetowe i ich obszerna, słynna oferta

 • Posted on: 24 February 2021
 • By: addmean
toaleta
Author: P. i A. Bykowscy
Source: http://pawelbykowski.wordpress.com/
Oferta sklepów internetowych jest aktualnie niezmiernie duża, ponieważ zakupy online cieszą się wielką renomą. Ludzie coraz chętniej korzystają z Netu w celach zakupowych. Znane marki, takie jak marka Puma, oferują jakościową sportową odzież i obuwie naturalnie w sklepach internetowych. Jeżeli więc chcemy nabyć obuwie czy ubrania to wcale nie musimy wychodzić z domu - zdołamy to zrobić właśnie za sprawą Internetu.

Ogród to miejsce, w którym przyjemnie możemy spędzać czas? Warto o tym wiedzieć i z takich możliwości korzystać

 • Posted on: 23 February 2021
 • By: addmean
Karma dal psa
Source: www.zwierzakowo.pl
Dobrze jest mieć jakieś hobby, chociaż by było one dosyć proste. Takie zajęcie też nie musi być jakieś specjalnie oryginalne, ponieważ świetne hobby to takie, przez które czujemy się bardzo dobrze i komfortowo. Za jego sprawą możemy odżyć po trudnym dniu pracy i poczuć, że życie ma sens. Sporo ludzi ma właśnie tego typu hobby, a zdarza się, że jest nim ogród. Może to się wydawać zbyt banalne, niektórym z pewnością nie zmieści się to w definicji hobby, ale prawdą jest, iż pielęgnowanie ogrodu to wiele zadań do wykonania, ale także przyjemności.

Godne uwagi preparaty dla kotów dostępne w sklepach elektronicznych

 • Posted on: 25 January 2021
 • By: addmean
Kupno
Author: Reynaers
Source: Reynaers
Właściciele kotów nie mogą skarżyć się na brak pokarmów o wysokiej jakości, które byłyby znakomite dla ich czworonogów. W optymalnie zaopatrzonych sklepach zoologicznych uda nam się odnaleźć sporo ciekawych produktów, w tym również specyfiki do zwalczania pcheł.

Zwierzę – jak o nie dbać?. Dowiedź się, jak dbać o swojego pupila

 • Posted on: 23 January 2021
 • By: addmean
karma dla psów
Author: Map of the Urban Linguistic Landscape
Source: http://www.flickr.com
Masz zwierzątko domowe? Jeżeli tak to z pewnością chcesz dla niego jak najlepiej. Zależy ci, żeby było ono zdrowe, szczęśliwe i zadowolone. Niekiedy zwierzęta traktowane są wręcz jak członkowie rodziny, szczególnie przez osoby bezdzietne. O czym zatem warto pamiętać, jeżeli chodzi o troskę o naszego pupila?

Myślisz która obroża dla psa będzie najbardziej optymalna? Obroża antyszczekowa utemperuje nawet najbardziej agresywnego psa!

 • Posted on: 18 January 2021
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie swojego czworonożnego przyjaciela w domu jest pragnieniem niejednego maluszka. Naturalnie także dorośli śnią o tym, żeby nie wracać do pustego mieszkania po całym dniu działania. W związku z tym zdecydowanie więcej ludzi stawia na przygarnięcie zwierzaka ze schroniska czy też kupienie w hodowli.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są wspaniałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i przechadzek. Dzięki nim dom robi się radośniejszy i pełen życia, a opiekunowie przeważnie nabierają zapału i ochoty do aktywnego wypoczynku. W pewnych domach zwierzęta znajdują się na prawach członków rodziny. Dobrze jest zagwarantować im to, co optymalne, żeby żyły długie lata w kondycji i radości.

Jakiego zaadoptować kota? Wybór jest dość duży, lecz rasy różnią się od siebie. Jaki kot będzie najlepszy dla ciebie?

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
Kot
Author: Peter Stevens
Source: http://www.flickr.com
Miłośnicy kotów są w stanie dokonywać wyboru spośród wielu wyjątkowych ras. Koty stanowią wyjątkowo zróżnicowaną pod tym względem grupę zwierząt. Jest to wynikiem rosnącego od 19 wieku zainteresowania ich hodowlą.

Z czym jest związane posiadanie zwierzaka? Z jakimi rzeczami musimy się liczyć?

 • Posted on: 17 January 2021
 • By: addmean
pies
Author: Christopher "Rice"
Source: http://www.flickr.com
Osoby, jakie chciałyby posiadać zwierzaka w domu często nie zastanawiają się nad tym jaki jest to obowiązek. Decydując się na posiadanie zwierzaka trzeba natomiast zdawać sobie sprawę z tego jak wiele czasu jak też uwagi należy takiemu zwierzęciu poświęcić. Zanim podejmiemy taką decyzję najczęściej mamy w głowie same piękne wizje, iż będziemy sporo spacerować z psem po parku lub też leżeć na łóżku z kotem. Jednak może być tak, iż tak naprawdę wstawanie o świcie oraz wychodzenie z psem przed pracą sprawi, iż zbrzydną nam spacery. Natomiast kot może niszczyć nasze meble oraz wyprowadzać nas tym z równowagi. Z czego należy więc zdawać sobie sprawę decydując się na przygarnięcie zwierzęcia? Jakie obowiązki przed nami?

Zioła dla naszych koni - w jakim miejscu kupić i w jakich postaciach występują?

 • Posted on: 29 December 2020
 • By: addmean
Wilgoć na ścianie
Author: bachmot
Source: http://www.flickr.com/photos/bachmont/1302353569/
Na przekór wszelkim pozorom zioła nie są tylko przeznaczone dla ludzi. Dobrze dobrane mieszanki, cz też czyste, pojedyncze "źdźbła" maja możliwość nadawać się dla różnych stworzeń lub też być skierowane wyłącznie na jedną rasę, między innymi na ciekawiące nas dziś konie.

Karma brit premium zawiera wszelkie najistotniejsze składniki

 • Posted on: 22 December 2020
 • By: addmean
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Co może się nam przydać kiedy mamy psa?

Kiedy pragniemy posiadać psa, to musimy na początku zastanowić się, co będzie nam konieczne do jego prawidłowej pielęgnacji oraz rozwoju. Jedynie wtenczas będziemy w stanie zaznaczyć, czy będzie nas na niego stać i co więcej, tylko wtenczas będziemy właściwie przyszykowani, aby pod naszym dachem pojawił się jakiś czworonóg - zobacz tutaj . Obowiązkowo należy tutaj też wiedzieć, że nie wszystko będzie dobre dla każdego psa, zatem powinniśmy się jeszcze zapoznać z opisem konkretnej rasy, nad którą się namyślamy, tak aby mieć gwarancję, że na pewno znamy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.

Pages