Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Ostatnimi czasy coraz częściej rozmawia się o zdrowym jedzeniu oraz o produktach, które trzeba spożywać w większych ilościach

 • Posted on: 15 September 2021
 • By: addmean
oświetlenia
Source: flickr.com
Polacy mają dość sporą skłonność do spożywania mięs. Bierze się to częściowo z naszej tradycji i z klimatu, w którym mieszkamy. Potrzebujemy więcej tłuszczów, ponieważ zdarzają się u nas ostre zimy.


Pomimo tego iż dieta południowców jest bardzo zdrowa, to aż tak dobrze nie sprawdza się w naszej ojczyźnie.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzaki są wspaniałym uzupełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i spacerów. Przez nie dom robi się radośniejszy i pełen życia, a opiekunowie przeważnie nabierają energii i ochoty do aktywnego wypoczynku. W niektórych domach zwierzęta znajdują się na prawach członków rodziny. Dobrze jest zagwarantować im to, co optymalne, aby żyły długie lata w kondycji i radości.

Zapewnij swemu czworonogowi najlepsze warunki higieniczne, nabywając dobry żwirek drewniany

 • Posted on: 14 September 2021
 • By: addmean
kot
Author: Aurel
Source: http://www.flickr.com
Opiekunowie zwierząt bywają bardzo przywiązani do swoich czworonogów i zazwyczaj pragną zagwarantować im to, co najlepsze. Dotyczy to w równym stopniu karmy czy komfortowych legowisk, fajnych zabawek oraz przekąsek, jak też komfortowych warunków skorzystania z toalety. Opiekunowie kotów nabywają dla nich profesjonalne żwirki do kuwetek.

Sklep akwarystyczny online - czyli w jaki sposób zapewnić sobie sprawny dostęp do ciekawych gatunków ryb jak również akcesoriów niezbędnych do ich pielęgnacji

 • Posted on: 9 September 2021
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Jak wiadomo troska o akwarium jest zadaniem dość skomplikowanym i potrzebującym bardzo dużego. Dobrym sposobem na zagwarantowanie sobie wyjątkowych gatunków ryb i również doskonałej jakości sprzętu, ułatwiających ich hodowlę jest skorzystanie z oferty sklepu akwarystycznego.

Kolonia w siodle - z całą pewnością będą spełnieniem marzeń Twojego dziecka

 • Posted on: 24 August 2021
 • By: addmean
koń
Author: Aaron Jenkin
Source: http://www.flickr.com
Zastanawiasz się w jakie miejsce wysłać swoje maleństwo na tegoroczne ferie? Prawdopodobnie wakacje w siodle mogą być spełnieniem marzeń Twojej pociechy. Jeśli tak, to przeczytaj ten artykuł, a dowiesz się więcej szczegółów o tym zagadnieniu.

Wyposażenie dla żółwi oferowane w specjalnym sklepie terrarystycznym

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
mieszkania
Author: Mermaid Properties Sp. z o.o.
Posiadanie żółwi bywa bardzo popularne głównie pośród ludzi mieszkających w blokach. Żółwie będą bowiem niezwykle cichymi zwierzętami, które w żaden sposób nie przeszkadzają własnym właścicielom, a tym bardziej innym mieszkańcom bloku.

Żwirek przeznaczony dla kota oraz pojemniczek przeznaczony na jedzenie dla psa - a więc, świeżość przede wszystkim

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
pojemnik na karmę dla psa
Czym wyszczególnia się żwirek Bazyl? Jakiego typu powstały pojemniki na jedzenie dla piesków i na co w ogóle je używać? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej wynajdziesz w naszym artykule!

Osoby uwielbiające zwierzęta, bez dwóch zdań nie oprą się przed przygarnięciem chociaż jednego z nich do własnego mieszkania.

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Karma dla kotów
Source: www.sxc.hu
Zwykle oczywiście trafia na psy, ale pojawiających się pupilów w mieszkaniach, jest dużo więcej. Pamiętajmy o tym, że o każdego pupila należy stosownie dbać, nie patrząc na który gatunek wreszcie zastanowimy się. Praktycznie dowolny internetowy sklep zoologiczny jest w tej chwili idealnie wyposażony, przez co możemy odnaleźć w nim dosłownie wszystko, czego potrzebujemy dla naszego zwierzaka.

Posiadasz kota? Żyw pupila tym co najlepsze!

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
Wiele polskich rodzin decyduje się na adopcję czworonoga. Najczęstszym zjawiskiem jest pies, uważany za najlepszego przyjaciela człowieka. Jednak w obecnych czasach, gdy praktycznie nie ma nas w domu, coraz więcej osób wybiera kota, którego nie trzeba wyprowadzać na dwór. Lecz posiadanie zwierzęcia wiąże się z dużą odpowiedzialnością, należy wiedzieć czym najsłuszniej je żywić. Dlatego dla kota zalecana jest karma Arion.

Czemu produkty dla naszych milusińskich powinniśmy kupować w sieci

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
Gdy zdecydowaliśmy się na zwierzę w mieszkaniu powinniśmy pamiętać, że konieczna okaże się nie tylko karma dla zwierzęcia, ale również akcesoria dla zwierząt i to akcesoria przeróżne. Począwszy od zabawek a kończąc na rzeczach do pielęgnacji sierści. Jeżeli będziemy właścicielami psa, to niezbędne okażą się między innymi szczotki dla psów.

Jeśli planujesz w niedalekiej przyszłości umieścić w swoim mieszkaniu kota – powinieneś zaczerpnąć trochę informacji i porad na temat zasad posiadania zwierząt w domu.

 • Posted on: 1 July 2021
 • By: addmean
Kot
Author: Matthias Ripp
Source: http://www.flickr.com
W brew różnym przeświadczeniom, utrzymanie kota w domu nie jest takie łatwe i naturalne. Choć te zwierzęta są zazwyczaj przyjaźnie ustosunkowane do swoich właścicieli, lokatorów i zupełnie obcego towarzystwa, gości – wymagają starannej i stosownej troski oraz przywilejów. W zależności od tego, czy kot będzie domową rozrywką rodzinną bez wyprowadzania na dwór, czy typowo podwórkowym rozrabiaką – przygarnięcie kota wiąże się z kilkoma obowiązkami.

Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku produktami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

 • Posted on: 30 June 2021
 • By: addmean
pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl
Hodowla gołębi to zajmujące hobby dla wielu zapaleńców. Dbają oni o swoje ptaki, wysyłają je na różnego rodzaju konkursy i pragną, żeby uczestniczyły w zawodach.

Pages