Error message

 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
 • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).

Zwierzakowe zoo dla małych i dużych

Każdy, kto posiada w domu psa, pragnie jak najlepiej troszczyć się o ukochanego pupila - żywić go odpowiednio i pielęgnować jego piękną i błyszczącą sierść

 • Posted on: 14 August 2022
 • By: addmean
grzebień dla yorka
Author: Chafer Machinery
Source: http://www.flickr.com
psina to dobry towarzysz człowieka. Jest przywiązany i pomocny. Gdy jest w domu psa, od razu jest fajnie. Szczególnie jeżeli nasz ulubieniec jest jeszcze malutki - ciągle ma ochotę się bawić.

Każdy, kto ma stadninę, chce, by jego konie były zdrowe i zadbane - z tego powodu karmi je najlepszymi dostępnymi paszami wraz z suplementami

 • Posted on: 22 June 2022
 • By: addmean
Szelki
Author: Isa Costa
Stadnina wydaje się być idealnym miejscem dla fanów koni. Zazwyczaj właściciele hodują więcej niż kilka koni. Każdy koń musi mieć własny boks i właściwą dawkę paszy.

Nasze środowisko nie musi być monotonne

 • Posted on: 21 June 2022
 • By: addmean
akwarium
Source: flickr.com
Uwielbiamy mieszkać w wspaniałym otoczeniu, które odróżnia się od innych oraz które spowoduje, iż każdy zwraca swoją uwagę w naszą stronę. Przez to właśnie zwracamy znacznie więcej uwagi do tego, w jaki sposób prezentuje się nasz ogród, jakie kwiaty się w nim pojawiają, znacznie częściej pojawiają się tu różnorakiego typu skalniaki, figurki, a nawet oczka wodne. Wszystko to po to, żeby ożywić otaczający nas krajobraz oraz przemienić choć trochę jego pierwotny wystrój.

Pies - czy łatwo się nim zajmować, kilka podstawowych kwestii.

 • Posted on: 21 May 2022
 • By: addmean
pies
Author: Mindy Gerecke
Source: http://www.flickr.com
Żeby posiadać psa albo jakieś inne zwierzątko nie wystarczy tego bardzo pragnąć. Na nowego członka rodziny trzeba się odpowiednio przygotować, jednocześnie finansowo, jak również mentalnie. Normą już jest stwierdzenie, że zwierze nie jest zabawką, a czująca istota i potrzebuje troski oraz miłości. O psa trzeba odpowiednio zatroszczyć oraz dać mu wszystko, co jest mu potrzebne do optymalnego rozwoju. Przede wszystkim pies musi otrzymywać dawkę odżywczego jedzenia, nieistotne czy to sypka karma, czy danie przyrządzone przez właściciela. Kolejnym aspektem przyszłego domownika jest wyprowadzanie go na spacery.

Jak najlepiej rozpocząć swoją przygodę z rybkami, jakie wyposażenie będzie niezbędne na początku

 • Posted on: 1 May 2022
 • By: addmean
akwarium
Source: http://www.flickr.com
Akwarystyka jest pięknym hobby, będzie jednak wymagać odpowiedniego przygotowania. Nie może się też obejść bez pewnych zakupów, należy również zyskać choć odrobinę teorii, żeby wiedzieć, jak co robić. Na początku może nie ma co szaleć, jeśli nie będzie się w stu procentach pewnym co do takiej pasji, dużo lepiej będzie zamówić niewielki zestaw i zobaczyć, jak akwarystyka wygląda na co dzień. Jeśli się nie ma żadnej praktyki, to nie należy się też zabierać od razu za rybki trudniejsze w utrzymaniu.

Pastuch elektryczny dla czworonożnego przyjaciela – dlaczego warto kupić?

 • Posted on: 30 April 2022
 • By: addmean
Czarny pies
Author: OakleyOriginals
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś szczęśliwym posiadaczem domu, ogrodu i psa, bez wątpienia zastanawiasz się nad odpowiednim kojcem dla pupila. Zwierzak nie powinien biegać wokół domu, niszcząc rabaty czy grządki warzywne. Dużo lepiej jest, gdy ma swoje ustalone miejsce.
Tags: 

Przewożenie naszych pupili

 • Posted on: 6 April 2022
 • By: addmean
zwierzęta
Author: wrhoanaz
Source: http://www.sxc.hu
Gdy postanowiliśmy mieć czworonoga raczej nie myślimy o tym jak go wozić. Wiadomo, że w transporcie publicznym będzie trzeba mieć dla naszego zwierzątka bilet, dla psa najlepiej również mieć kaganiec, kota lepiej przewieźć w specjalnym kuferku, inne zwierzaki typu królik czy chomik również. Ale czasem, gdy musimy jechać ze zwierzakiem w daleką podróż może być pewien kłopot.

Transport naszego czworonoga musi odbywać się w odpowiedni sposób

 • Posted on: 4 April 2022
 • By: addmean
obroża
Author: Petr Kadlec
Source: http://www.flickr.com
Kiedy udajemy się na spacer z naszym psem oraz przewidujemy, że pójdziemy drogą, gdzie spotkamy wielu ludzi, to bez wątpienia trzeba zadbać o to, aby nasz pupil posiadał zapiętą obrożę. Nie tylko uchroni nas to przed niechcianym mandatem, ale także zaoferuje nam świadomość, że nikt nie będzie ugryziony, jeśli coś nie spodoba się naszemu psu. Należy powiedzieć, że obroże dla psów mają przeróżne atesty i są sprawdzane pod kątem zapewnienia im zdrowia. Im znaczniejszy pies tym mocniejsza i grubsza musi okazać się nie tylko samodzielna obroża, lecz również i smycz do niej przyczepiona.

W jaki sposób przygotować się na kupno czworonoga do naszego domu?

 • Posted on: 3 April 2022
 • By: addmean
labrador
Author: Rick Ligthelm
Source: http://www.flickr.com
Posiadanie przez nas zwierzaków obecnie stało się bardzo duże. Można wręcz bez skrępowania zaryzykować stwierdzeniem, że w prawie że każdym domu możemy odnaleźć jakieś zwierzątko, o które się troszczymy. Statystyki dobitnie pokazują, że naszym najogromniejszym zaintrygowaniem cieszą się szczególnie psy. Jest to bowiem nasz towarzysz, jaki jest z nami na dobre i na złe, w takim razie tak entuzjastycznie pragniemy przygarnąć go do naszego domu.

Dla swojego pupilka kupuj jedynie pewne produkty. Dbaj o jego kondycję i zdrowie

 • Posted on: 2 April 2022
 • By: addmean
kot
Author: Jennifer
Source: http://www.flickr.com
Zwierzęta są wspaniałym dopełnieniem szczęśliwej rodziny, kompanami podczas zabaw i spacerów. Dzięki nim dom staje się weselszy i pełen życia, a ludzie zazwyczaj nabierają energii i chęci do aktywnego wypoczynku. W pewnych domach zwierzaki znajdują się na prawach członków rodziny. Warto zapewnić im to, co optymalne, żeby żyły długo w zdrowiu i radości.

Obroże - na co ogólnikowo są i jakie dokładnie bywa ich obecnie najbardziej istotne zadanko?

 • Posted on: 2 April 2022
 • By: addmean
kupować
Author: Jochen Spalding
Source: http://www.flickr.com
Wbrew pozorom najważniejszym zadaniem obroży nie bywa utrzymania psa na Smyczy - tak naprawdę jeśli dobrze się nad tą kwestią po zastanawiać to identycznie to samo zadanie mogą posiadać szelki przeznaczone dla psa, które to obecnie używa coraz to więcej właścicieli tych konkretnych czworonogów.

Karma brit premium zawiera wszelkie najistotniejsze składniki

 • Posted on: 2 April 2022
 • By: addmean
pies
Author: jannok
Source: http://www.flickr.com
O własnego psa powinniśmy jak najlepiej troszczyć się

Gdy pragniemy posiadać psa, to musimy na początku namyślić się się, co będzie nam niezbędne do jego właściwej pielęgnacji oraz rozwoju. Tylko wtedy będziemy w stanie zaznaczyć, czy będzie nas na niego stać i co więcej, tylko wtedy będziemy dobrze przygotowani, by pod naszym dachem znalazł się jakiś pupil - dbaj o swojego zwierzaka . Koniecznie należy tu też wiedzieć, że nie wszystko będzie odpowiednie dla każdego psa, zatem powinniśmy się jeszcze zapoznać z opisem konkretnej rasy, nad którą się zastanawiamy, tak aby mieć gwarancję, że naprawdę znamy wymagania naszego przyszłego podopiecznego.

Z jakimi obowiązkami musimy się liczyć, kiedy chcemy mieć psa? Do jakich rzeczy przyda się furminator?

 • Posted on: 2 April 2022
 • By: addmean
karma bosch junior
Author: Oleh Slobodeniuk
Source: http://www.flickr.com
Wiele ludzi myśli nad tym, aby przygarnąć zwierzaka do domu. Częstym wyborem jest pies, ponieważ jest to zwierzę łatwo nawiązujące kontakt, przywiązujące się do człowieka i mogące się przyzwyczaić do najróżniejszych warunków.

Pages