Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jeśli jesteś właścicielem gołębi i jest to Twoja słabość powinieneś zaznajomić się z nowymi na rynku produktami, które wyprodukowane zostały szczególnie dla tych ptaków

  • Posted on: 30 June 2021
  • By: addmean
Pielęgnacja gołębi to zajmujące hobby dla wielu osób. Troszczą się oni o swoje ptaki, wysyłają je na różnorakie konkursy i chcą, żeby brały udział w zawodach.


Dla tego, żeby były one w najlepszej sprawności potrzebna jest dodatkowa opieka w postaci witamin i substancji regenerujących.


pokarm
Source: www.zwierzakowo.pl
Improver PigeonVit jest środkiem importowanym z Norwegii.

Jeśli masz pewność, że informacje na przedstawiany temat będą dla Ciebie przydatne, to odwiedź serwis www (https://acana.com.pl/karma/jak-zadbac-o-stawy-psa/), który z pewnością tego typu wiadomości posiada.

Ma wszystkie niezbędne zaświadczenia. Jego aktywność skupia się na całościowej trosce o gołębie, a zatem wzmacnia mięśnie i system immunologiczny. Z tego powodu czempiony rzadko chorują i niezbyt często przyjmują antybiotyki. Improver dodawany jest do wody pitnej dla ptaków, co wydaje się być sporym ulepszeniem w aplikacji. Warto go podawać przed i po długich lotach, aby gołębie prędzej doszły do siebie. Przestój w stosowaniu powinna być przeprowadzona w porze zimowej. Następnym wysoce rekomendowanym preparatem jest Pigeon Vitality. Jest on również aplikowany do wody pitnej i głównie skupia się na zastopowaniu szkodliwych dla ptaków bakterii - szczególnie salmonelli i E. coli. Dopomaga także florę bakteryjną oraz jelita czempionów, co powoduje, że ptaki są generalnie zdrowsze i ładniej się prezentują. Najlepiej rozpocząć aplikowanie Pigeon Vitality sprawdź moje źródło 0 dni przed pierwszymi dłuższymi lotami.

Jeżeli chcesz zobaczyć coś rzeczywiście niezwykłego? Nie ma żadnego problemu - spójrz na to (http://zielonalapka.com/pl/c/ODSTRASZACZE-ULTRADZWIEKOWE/108) a zadowolenie będzie zapewnione.

Sami zdziwimy się jak wielki postęp zrobiły nasze gołębie.


Jeśli pragniemy, ażeby nasze gołębie robiły wyniki trzeba o nie odpowiednio dbać. Obecnie pomagają nam w tym różne preparaty dostępne na rynku.