Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Pies też może dobrze wyglądać!

  • Posted on: 8 July 2019
  • By: addmean
Wiele osób nie wyobraża sobie funkcjonowania bez zwierzaka. Pies, kot, chomik, czy choćby rybki - często pragniemy dzielić mieszkanie nie tylko z znajomymi.
Zwierzęta często przejmują po nas pewne nawyki, dlaczego więc nie uczynić ich wyjątkowymi i sprawić im oryginalnego dodatku?


Czasami, zwłaszcza gdy robi się nieco zimniej, na drogach obserwujemy pieski ubrane w różnokolorowe, wzorzyste ubranka. Właściciele zwierząt mają w kwestii przebierania swoich czworonogów różne opinie, lecz aby nadać swoim przyjaciołom trochę indywidualnych walorów wystarczy spersonalizowana obroża.

W tym miejscu odnajdziesz fascynujące informacje na prezentowany wątek, więc jeśli to zagadnienie jest dla Ciebie fascynujące, to kliknij odsyłacz do witryny (http://www.alpaki.pl/hodowla-alpak-wg-alejandry-rubino,2).

Dawniej uważano, że jest to dodatek przeznaczony wyłącznie dla szczekających czworonogów. Dziś częściej i częściej możemy zauważyć, że szyje przykładowo kotów również zdobi obroża. Czasem kolorowa, w ciekawe, modne wzory, w innych przypadkach bardziej ujednolicona, a jeszcze innym ozdobiona kolorowymi kamyczkami. Nie istotne jaka, istotne, że spełnia swoją funkcję, a zwierzaki posiadają swoją własną biżuterię, wyróżniającą je na tle pozostałych. Obroża jest też dobrym sposobem na identyfikację czworonoga w wypadku jego ewentualnego zaginięcia. Żaden właściciel nie chciałby przecież stracić ze względu na nieuwagę ukochanego towarzysza. Nie wszystkie stanowią jednak wyłącznie element estetyczny. Coraz większą popularność zyskuje bowiem obroża https://sport-dog.pl/ chroniąca przed przyleganiem pcheł, bądź też typowo odrobaczająca. Nawet w taki sposób można więc uchronić swojego pupila przed chorobami. Obroża jest więc nie tylko imponującym gadżetem dla naszego pupila, ale też stanowi zabezpieczenie przed jego zaginięciem, oraz ochrania jego zdrowie.


obroża
Author: Baumit Sp. z o.o.
Source: Baumit Sp. z o.o.


O ile ubrania dla zwierząt mogą wzbudzać pewien niesmak, to obroże nikogo obruszać nie powinny.
Jeśli ktoś nie jest zwolennikiem przebierania swoich pupili może zakupić obroże chociażby po to, by nie fundować sobie stresu związanego z zaginięciem zwierzaka. Dużo łatwiej zidentyfikować znalazcy psa, który na obroży ma medalik z kontaktem do właściciela, prawda?