Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czym jest przedszkole dla piesków?

  • Posted on: 24 September 2018
  • By: addmean
W okresie szczenięctwa pieski chłoną wiedzę niczym gąbka, natomiast to czego się w owym czasie nauczą pozostanie w nich na całe psie życie.


Właściwie socjalizowane jak też prowadzone psiątko wyrośnie na znakomicie wychowanego oraz ułożonego dorosłego pieska, jaki z wielką radością będzie towarzyszył nam we wszystkich sprawach życia .


border colie
Author: lubasi
Source: http://www.flickr.com


Psie przedszkole Warszawa to kapitalny doświadczalny poligon. Przedszkola takie zapraszają psiaki wszelkich ras, jak także kundelki w wieku od blisko 2,5 do 6 miesiąca. Nauczanie zwykle przewidziane jest na 6 zajęć. Jest to szkolenie dla psiaków wszystkich ras.
Impuls
Author: onnola
Source: http://www.flickr.com


Pierwsze spotkanie ma zwykle teoretyczny charakter i odbywa się bez udziału psów. Podczas pierwszego spotkania omawiane będą wszelakie teoretyczne zagadnienia dotyczące tzw. pozytywnego szkolenia i pracy z klikerem. Każdy uczestnik dostaje kliker i dostęp do szkoleniowych materiałów pod postacią filmu instruktażowego a także skryptu. Posiadacze mogą też zadawać pytania dotyczące zachowania psów jak też kształtowania naszych relacji z czworonogiem. Wszystko po to, ażeby na kolejnych spotkaniach koncentrować się na zajęciach z psami i nie marnować czasu na gadanie. W przedszkolu dla czworonogów szczenięta uczą się „dobrych manier” w stosunku do pozostałych psów, jak też do ludzi. Takie zajęcia dodają młodym pieskom pewności siebie, dzięki czemu nie stają się bojaźliwe oraz buńczuczne.


Stąd istotnym zamysłem szkolenia psiaka będzie oswojenie z obiektami, zapachami a także dźwiękami, których może bać się w dorosłości. Na późniejszych zajęciach następuje także nauka podstawowych komend a także chodzenia na swobodnej smyczy, a do tego przyzwyczajanie pieska do różnego typu pielęgnacyjnych zabiegów.