Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

W jaki sposób wyszkolić pieska?

  • Posted on: 21 September 2020
  • By: addmean
Masz nowego szczeniaka? Nie wiesz w jaki sposób sobie z nim poradzić? Chcesz, aby był karny i reagował na Twe polecenia bez względu od sytuacji? To nie jest niemożliwe.


Tresura psa musi zacząć się już w dniu, w którym czworonóg zagościł w naszym domku.


elektroniczna obroża dla psa
Author: Mielno Holding - Firmus Group
Source: Mielno Holding - Firmus Group


przyroda
Author: Helena Polak
Source: http://www.flickr.com
Młode psiaki uczą się dużo prędzej, zatem po co wyczekiwać, aż będzie za późno? Zacznij już dzisiaj. Zanim jednakże przystąpisz do treningów, sam musisz nauczyć się podejścia do pieska.

Czy szukasz nowych danych na omawiany temat? Jeżeli tak, to przenieś się do tekstu, gdzie odnajdziesz atrakcyjne wiadomości, które zachowasz w pamięci na długo.

Psiaki nie rodzą się z erudycją a także umiejętnością deszyfrowania naszych wyczekiwań. Trzeba ich tego przyuczyć.


Pierwsza wytyczna – nigdy nie bij swego psa! Nie tylko będzie to nie fair wobec niego (wszak dopiero uczy się różnorodnych zachowań), lecz również możesz tym pieska do siebie zrazić. A psiaki umieją być pamiętliwe. Czasami również czworonóg – szczególnie taki, który Cię nie zna – może się na Ciebie rzucić i pogryźć. Psiaki nie biją się wzajemnie i nie rozumieją dlaczego Ty miałbyś je bić a także co to w ogóle oznacza.

Po znacznie więcej informacji serdecznie zapraszam na (https://legovisko.pl/) tęstronę internetową. Nie wahaj się - polepsz wiedzę na temat opracowany w artykule.

Według nich będzie to zagrożenie ich życia lub zdrowia, czują ból, więc się bronią. Żadne więc bicie pieska nie pomoże w jego wytrenowaniu, a może jedynie odnieść odwrotny efekt. Tresura czworonoga powinna się odbywać w zacisznym miejscu, byście się z pieskiem mogli skoncentrować na tym, co wykonujecie i czego uczycie się. Im mniej rzeczy wokół Was rozprasza, tym odpowiedniej. Pamiętaj, ażeby tresura nie trwała zbyt długo. Psina zniechęci się.


Lepiej częściej, natomiast krócej – da to lepsze oraz szybsze efekty. Piesek będzie bardziej skoncentrowany na tym, co się dzieje wokół niego, szybciej się tego przyuczy. Nadzwyczaj pomocna w czasie tresury może być elektroniczna obroża dla psa.