Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Cała masa ludzi śni o tym, żeby założyć swą firmę, ale niepokoją się o sprawy finansowe

  • Posted on: 14 August 2021
  • By: addmean
Teraz mamy w naszym kraju taki okres, że trzeba pomyśleć o tym, czy nie powinniśmy rozpocząć swojego biznesu. Plusem jest to, że sami sobie wówczas jesteśmy szefem, jednakże minus jest w kwestiach finansowych, ponieważ własna spółka to spore ryzyko.


Jeśli posiadamy pewien znakomity plan na biznes i doprawdy wierzymy w to, że może nam się udać, a jedyną zaporą są pieniądze, to musimy pomyśleć czy dotacje nie byłyby dla nas najlepszym wyjściem.


komputer - malunek
Author: Medialab Katowice
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli chodzi o wsparcie naszego interesu, to mamy dużo możliwości. Mamy możliwość starać się o dotacje z UE albo z Urzędu Pracy. Wszystko jest uzależniony od tego czy nasz biznes - http://inoffice.pl/centrum-biznesowe-wierzbowa/ - plan będzie konkretny i czy naprawdę mamy dużą pewność, że się powiedzie. Prościej będzie nam uzyskać dotacje, jeśli wpiszemy się w wytyczne danego projektu. Może być to opcja dla ludzi bezrobotnych i wówczas będziemy idealnie pasować do wytycznych. Wspólnota Europejska uwielbia też wspomagać aktywizację ludzi wykluczonych, czyli na przykład osoby niepełnosprawne. Jeżeli zatem jesteśmy niepełnosprawni i chcemy mieć swoją firmę, to bez kłopotu powinniśmy otrzymać finansowe wsparcie na początek.

Ciekawi Cię, jakie były moje źródła (https://sigma-chelm.pl/kontakt/)? Zatem pragnę namówić Cię, byś zalogował się na moją nową stronę. Tam znajdziesz odpowiedzi na wszystkie pytania.

Oczywiście, nie będą to finanse, które będziemy mogli roztrwonić na przyjemności. Kiedy je dostaniemy, będziemy zobligowani wydać je na urządzenia czy remont lokalu.
I najważniejsze - na każdą rzecz będziemy musieli pokazać faktury tak, aby udowodnić na co wydaliśmy pieniądze. Unia lubi pomagać, ale wyłącznie wtedy, gdy widzi zamierzone efekty.