Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Czy też warto zakładać lokaty bez konta oraz jakie daje ona zyski dla petenta?

  • Posted on: 20 June 2022
  • By: addmean
Dobrze jest mieć taką okoliczność życiową, gdy można zezwolić sobie na komfort oszczędzania. Naturalnie jest konieczna do tego jakakolwiek równowaga, którą jednak na ogół na szczęście mamy.
W jaki sposób zatem można by odkładać?


Najkorzystniejsza jest taka okoliczność, w jakiej nasze pieniądze nie leżą bezczynnie lecz, żeby przynosiły pomocnicze przychody.http://www.bhpprofesjonalnie.pl/ - sprawdź serwis -To możliwe, wszakże żyjemy obecnie w czasach, kiedy oprocentowanie lokat nie okazuje się być zbyt duże. Jeżeli wszakże pragniemy oszczędzać wykorzystując takową możliwość, można by przyglądnąć się propozycjom, które oferują lokaty bez konta. Jest to tego typu forma, w jakiej nie okazujemy się być zmuszeni do zakładania następnego rachunku w banku. Czasem zwyczajnie tego nie chcemy oraz nie wymagamy. Z punktu widzenia instytucji finansowej jest to nieco w mniejszym stopniu intratne, wszakże wciąż jest to dla nich profesjonalny wariant na zdobywanie nowo powstałych funduszy, jakie można wykorzystać na wykonywane przez siebie inwestycje. Jednak czy też lokaty bez konta są atrakcyjne dla nas, klientów?


Wizytownik, wizytówki
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu


To już jest zależne od konkretnej propozycji, przeto przed podjęciem decyzji winniśmy przyglądnąć się różnym rankingom lokat. Jest wiadome, że inwestycje, do otwarcia jakich wymagane jest założenie konta bankowego dają domu bankowemu okazję ściągania dodatkowych kosztów. Czy też to za prowadzenie konta czy też za kartę debetową lub za wykonywane z poziomu konta przelewy. Czy jednak lokaty bez konta okazują się być wyżej oprocentowane niż takie z kontem? Na ogół z podanych wcześniej powodów nie. Czasami odmienność w oprocentowaniu mogłaby wynosić nawet 2-3 % w skali roku. A to naprawdę wiele.
Jednak wiele też jest zależne od danej sytuacji, przykładowo kwoty, jaką chcemy na lokatę wpłacić. korzyścią płynącą z lokat, do otwarcia których nie trzeba zakładać rachunku jest na pewno mniejsza liczba zobowiązań.