Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak jeździć konno?

  • Posted on: 26 June 2021
  • By: addmean
Nauka jazdy konnej to trudne, ale nadzwyczaj ekscytujące doświadczenie. Zastosowanie się do poniższych rad pomoże ci bezpiecznie oraz sprawnie przejść kilka pierwszych lekcji konnej jazdy.


Jazda konna to jedna z w największym stopniu absorbujących dyscyplin.


Jest idealna dla każdego, kto uwielbia towarzystwo zwierzaków, a ponadto oddziałuje zyskownie na naszą figurę, wzmacnia mięśnie nóg oraz kręgosłupa oraz polepsza pracę układu krążenia. Musisz jednakże pamiętać, że koń to nie samochód. To żywe stworzenie, jakie posiada swój rozum i zdecyduje czy cię posłuchać, czy też nie. Niemałe znaczenie ma zatem twa postawa. Jak się ubrać do konnej jazdy? Bardzo ważną rzeczą będzie rzecz jasna toczek. Prawidłowo zapięty toczek powinien przylegać do brody, ale nie może być zapięty nadto mocno, żeby nie uciskał. Buty do konnej jazdy muszą mieć 2 centymetrowy obcas. Nieduży obcas zapobiega ześlizgiwaniu się stopy ze strzemion. Idealne są buciki do kolan, gdyż zapobiegają ocieraniu łydek dżokeja o pasek, na którym zawieszone jest strzemię.


KlatkaBudowanie relacji z koniem jest niczym budowanie relacji z ludźmi. Tylko twój spokój jak też [TAG=okaz" />
Author: WIDTTF
Source: http://www.flickr.com
ane zaufanie spowoduje, że wierzchowiec ci zaufa.

Masz jakieś trudności ze wyszukaniem rzetelnych informacji? To zerknij na tekst (https://www.zielonalapka.com/pl/c/pulapki-na-kuny/53) opublikowany w tym serwisie a upewnisz się, że to jest wszystko, co potrzebne.

Nie od razu wierzchowiec pozwoli ci wejść w swą przestrzeń. Połóż ręce na jego pysku oraz gładź go łagodnie.

Opisywana tutaj tematyka jest dla Ciebie cenna? Jeżeli tak, to wejdź do serwisu (https://e-hunter.pl/pilka-dla-psa-niezniszczalna-kong-ball-extreme), który publikuje pokrewne zagadnienia.

Nawet jeżeli się lękasz, nie okazuj tego, bądź przyjacielski jak też pewny siebie. Początkujący nigdy nie powinien spacerować obok konia, żeby zwierze nie miało sposobności go kopnąć.
Zapisz się do klubu jeździeckiego. Tam nauczysz się w jaki sposób obchodzić się z konikiem, jak go pielęgnować, jak żywić oraz jakiego rodzaju suplementy dla koni aplikować.