Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Łatwy sposób na rozliczanie się z PIT-u

  • Posted on: 4 March 2022
  • By: addmean
Program do rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych przy wykorzystaniu Internetu został zrobiony specjalnie po to, by ułatwić wszystkim użytkownikom sieci spełnienie swojego coroczne obowiązku względem fiskusa. Przebywając przed monitorem własnego komputera można uzupełnić deklarację, a poza tym posiadać gwarancję, że nie zawiera ona żadnych pomyłek.

duża ilość pieniędzy
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
E-podatek dochodowy od osób fizycznych to oszczędność czasu i komfort, dlatego każdy musi spróbować tej formy rozliczeń.
Rozliczenie PIT online jest niesamowicie proste i prędkie. W razie jakichkolwiek niepewności program zasugeruje, z jakiego formularza korzystać i jakie dokumenty będą konieczne w procesie jego uzupełniania (więcej tutaj). Samo wypełnianie oświadczenia nie powinno sprawić nikomu żadnych trudności.

Aby odszukać ciekawe treści w sieci, to najpierw kliknij w link mieszczący się tutaj i przejdź dalej (https://www.account-pl.eu/publikacje/odszkodowanie-mozna-ksiegowac-na-trzy-sposoby) - na pewno nie będziesz żałować.

Konstrukcja programu w zasadzie nie pozwala na zrobienie omyłek, które wskazywane są przez program na bieżąco. Stosując się do poleceń, powoli uzupełnia się wszystkie potrzebne rubryki oświadczenia, a pod koniec generuje gotowy już formularz.
Po stworzeniu formularza trzeba zdecydować, jakie będą następne kroki. Propozycje są dwie: można wydrukować deklaracje i gotową przesłać pocztą do właściwego Urzędu Skarbowego, lub przy wykorzystaniu strony internetowej dopełnić wszystkich formalności i złożyć deklarację elektroniczną (polecamy ciekawy tekst - rozliczanie pit).

Skutki prawne tego typu czynności są identyczne, co znaczy, że złożenie oświadczenia w formie elektronicznej jest tak samo skuteczne, jak złożenie oświadczenia w typowy sposób. Jeśli więc nie ma żadnej różnicy, to najlogiczniej jest skorzystać z najwygodniejszego rozwiązania i rozliczyć się online.


Author: k.s.