Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Rozwiązanie dla ludzi, którzy chcą nowatorsko inwestować

  • Posted on: 3 August 2022
  • By: addmean
Jeżeli posiadamy oszczędności opłaca się nie jedynie umieścić je na koncie, ale również wykorzystywać je do inwestycji. Pomimo iż są one obarczone pewnym ryzykiem, są bardzo korzystne. Jedynie poprzez nie można zyskać ogromne pieniądze inwestując naprawdę mało.
landszaft - firma
Author: Cancillería del Ecuador
Source: http://www.flickr.com
Gdy kilka lat temu uświadomiono sobie, iż to, co wpłacamy na rzecz ZUS-u, nie zagwarantuje nam godziwego życia na emeryturze, niezwykle szybko zaczęły pojawiać się każdego rodzaju fundusze emerytalne. Nazwano je drugim filarem. Ich celem było pomnażanie środków, jakie będą wsparciem dla niskich świadczeń emerytalnych. Każdy z nas oczekuje emerytury, która umożliwi spokojne egzystowanie. Nie dlatego męczymy się w pracy tyle czasu, by dostawać potem mizerną emeryturę. Fundusze emerytalne miały zostać właśnie tego typu zapewnieniem, dzięki którym na stare lata będzie można pędzić spokojny żywot oraz nie troskać się za bardzo o sprawy finansowe. Wydaje się, iż marzenia wielu z nas o dostatniej emeryturze nigdy się nie ziszczą. Z tego powodu tak dużo osób zainteresowało się współcześnie innego rodzaj funduszem, którym jest fundusz kapitału zalążkowego.

Czy chciałbyś zgłębić wątek opracowany w naszym artykule? Jeśli się z tym zgadzasz, to czytaj w serwisie nowe interesujące informacje.

Co to jest? To nowoczesny sposób na inwestowanie swoich pieniędzy - zobacz: fundusz zalążkowy Prometeia Capital. Daje on ogromne możliwości jeśli rozchodzi się o błyskawiczny zysk – jeżeli odpowiednio wybierzemy, mamy opcję na kilkukrotne zwrócenie się naszego kapitału. Każdy fundusz Venture Capital to pomysł na zrobienie czegoś korzystnego ze swoimi pieniędzmi.


Opisywany tu fundusz został powołany do życia po to oprócz tego, żeby przynosić zysk i by wspierać powstające przedsiębiorstwa. Z pewnością wielu z nas wyda się to ryzykowne, lecz warto pamiętać, iż dokładnie tak mnóstwo miliarderów zbudowało swoje imperia finansowe – we właściwym momencie inwestowali w firmę, która zaczęło się w niesłychanym tempie rozwijać. Fundusz Venture Capital pozwala na właśnie ogromny rozwój przedsiębiorstwom, dzięki niemu możliwy jest zakup nowoczesnej technologii, niezbędnego sprzętu, zatrudnienie właściwych pracowników. Dzięki temu wsparciu przedsiębiorstwo, w które zainwestowaliśmy ma okazję wyprzedać konkurencję, co pozwala mu generować zyski większych niż podobne przedsiębiorstwa. Fundusz kapitału zalążkowego to wspaniały pomysł na inwestowanie swoich środków finansowych. Warto go wypróbować. Dowiedz się więcej na