Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Każdy, kto ma ogród dobrze, wie, że bez nawozu często nic nie zrobimy

  • Posted on: 17 September 2020
  • By: addmean
Musimy nawozić naszą, nawet małą, działkę, żeby wszystko na niej porządnie się rozwijało. Oczywiście wielu ludzi tego nie robi, bo nie chce dodawać do ziemi nienaturalnych składników. Dlatego dobrze zastanowić się nad zrobieniem własnego kompostownika. Kompost, który samodzielnie zrobimy będzie świetnym naturalnym nawozem dla naszej działki. Kompostowniki można kupić w stacjonarnych sklepach ogrodniczych lub w Internecie.

dla dzieci
Author: David Mulder
Source: http://www.flickr.com
Takie pojemniki są konieczne żeby wiedzieli, gdzie robi się nawóz, z którego będziemy korzystać. Kompostowniki są różnej wielkości. Oczywiście można też za pomocą paru desek zrobić sami kompostownik. Niewątpliwie musimy wiedzieć o tym, że z kompost może wydzielać się nie do końca przyjemny zapach. Dlatego warto znaleźć odpowiednie miejsce na zamontowanie tego typu rzeczy.

Jeśli chcemy żeby nasze dziecko miało ogrom zabawy na świeżym powietrzu stawiamy często zakup akcesoria do trampoliny. Dzięki trampolinie wiemy gdzie dokładnie nasza pociecha jest. Słyszymy stale dziecięce śmiechy i piski i jesteśmy pewni, że świetnie się bawi. Jednak jak wiemy trampolina nie jest najbardziej bezpieczną rozrywką. Dlatego dobrze pomyśleć o zakupie siatki zabezpieczającej. przelotki do siatki do trampoliny ma doprowadzić do tego, że dziecko nawet, jeśli za wysoko podskoczy to nie spadnie na ziemię, a po prostu spadnie na siatkę. Ta siatka - (pełna analiza) to bezpieczeństwo, tak, więc jeśli trampolina nie jest standardowo wyposażona w siatkę powinniśmy od razu ją kupić.

ogród
Author: GARDENA
Source: GARDENA
Poza tym warto jest dowiedzieć się, czy trampolina ma atesty. W innym wypadku nie warto jej kupować. Powinniśmy zapłacić droższą trampolinę i mieć pewność, że jest porządnie wykonana, bo oszczędność na bezpieczeństwie własnych dzieci nie jest dobrym pomysłem. Taka siatka to dodatkowa asekuracja, ale trzeba pamiętać, by powiedzieć dziecku by samo było uważne. I sami pamiętajmy, że jedna osoba na trampolinie to wystarczająca ilość nóg i rąk do zabawy. Jeśli mamy większość ilość dzieci wyznaczmy czas. Po paru minutach dla każdego brzdąca. Gdy parę osób będzie na trampolinie może dojść do dziwnych przepychanek i jest ogromne prawdopodobieństwo, że dzieci wyrządzą sobie krzywdę.