Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Proste programy do rozliczania formularza PIT

  • Posted on: 21 October 2021
  • By: addmean
Rozliczenie podatkowe wielu ludziom spędza sen z powiek – jakie dane należy wpisać i gdzie je uwzględnić? W rezultacie decydujemy się na usługi biura rachunkowego, by mieć pewność, że dokument nie będzie posiadał żadnych błędów. Są jednak o wiele łatwiejsze sposoby.
Gdzie poszukiwać pomocy?Wielu ludzi rozliczając PIT 36, czy inne PIT-y 2016, przeważnie zastanawia się, jakie dane - hiperłącze - należy wpisać i które rubryki powinno się wypełnić, by w formularzu znalazły się wszystkie niezbędne informacje i by w przyszłości nie było konieczności dokonywania żadnych poprawek. Należy także pamiętać, że od czasu do czasu przepisy prawa podatkowego ulegają zmianie, a nie każdy tak uważnie te modyfikacje śledzi. Jednym z najłatwiejszych i najczęściej stosowanych rozwiązań jest zatem skorzystanie z pomocy księgowego. Jeżeli jednak nasza firma nie zatrudnia osoby, która mogłaby się zająć takim zadaniem, możemy wybrać się do biura rachunkowego, gdzie za niedużą opłatą pracownicy wypełnią deklarację podatkową. Nie wszyscy natomiast mają czas, aby poszukać specjalistów – nierzadko godziny pracy układają się tak, że biura rachunkowe są już nieczynne. wówczas warto szukać rozwiązania w internecie, gdzie dostępne są bezpłatne programy umożliwiające wypełnienie deklaracji łatwo i bez problemów. Szczegóły znajdziesz pod linkiem .

Rozliczenie podatku
Source: pixabay.com
PIT-y 2016 bez tajemnic

Udostępniane w internecie programy do podliczania sprawozdań podatkowych to na pewno niemałe udogodnienie dla wszystkich osób, które chciałyby samodzielnie wypełnić deklarację, jednakże nie są pewni czy potrafią. Z reguły aplikacje tego rodzaju można zainstalować na swoim komputerze domowym, czy też skorzystać z nich online. Dlaczego warto postawić na tego typu rozwiązanie? W pierwszej kolejności ze względu na wygodę użytkownika.

Wszystkie najważniejsze fakty zawiera nasza strona internetowa (http://lombardtargowek.pl/komis/). Sprawdź, czy będzie dla Ciebie użyteczna, a poszukując odmiennych danych na pewno trafisz jeszcze na coś interesującego.

Programy te pozwalają rozliczyć nie tylko najczęściej używane formularze, jak np. PIT 36, ale także te wypełniane przez węższą grupę podatników. Zwróćmy natomiast uwagę, czy dana aplikacja gwarantuje bezpieczeństwo naszych danych, co jest bardzo ważne. Dużą zaletą sięgania po programy do rozliczania deklaracji podatkowych jest także możliwość wydrukowania gotowego formularza, jak również – wysłania go wykorzystując internet do konkretnego urzędu skarbowego.