Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Strzelanki na komputer

  • Posted on: 12 June 2020
  • By: addmean
Nasz sklep ma wieloletnie doświadczenie. Jest w stanie skutecznie podołać oczekiwaniom oraz wymogom nawet najbardziej wybrednych klientów. Naszym celem jest uśmiech każdego gracza. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej. Na naszej stronie www znajdziesz różnorodną ofertę gier.


dzieci grają na konsoli xbox
Author: The Bakken Museum
Source: http://www.flickr.com
Strzelaniny klasyfikuje się do gier akcji. Koncentrują się głównie na walce przy pomocy różnego rodzaju broni dystansowej. Gracz może nadzorować fabułę zarówno z perspektywy pierwszej, jak i trzeciej osoby. Do jego obowiązków należy wyeliminowanie konkurentów oraz dotarcie do zamierzonego celu.

W naszej bogatej ofercie odnajdziesz kultowe gry strzelanki. Przykładem takiej gry może być m.in Far Cry, która zawiera elementy RPB. Odznacza się tym, że jest to pierwszoosobowa strzelanka. Niesłychaną zaletą jest suwerenność poczynań. Mamy możliwość samorządnego wyboru optymalnej taktyki.

konsola ouiya
Author: Cesar Cardoso
Source: http://www.flickr.com
W naszym serwisie internetowym odnajdziesz prócz tego topowe horrory na komputer. Przykładem takiej gry może być pierwszoosobowy survival horror- Outlast. Gra sprawniekonsoliduje elementy przygodówki i gry akcji. Wcielamy się w młodego dziennikarza, który musi wyrwać się z ośrodka badawczego, opanowanego przez psychopatów. Gra polega zwłaszcza na wystrzeganiu się bezpośrednich konfrontacji z pogromcami.

Fabuła pokazany jest z perspektywy pierwszej osoby. Nie można tu zabłądzić albowiem fabuła jest liniowa. Gra jest interesująca.