Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Pasja to cel naszego życia, to coś najważniejszego dla wielu z nas. Życie z pasją jest bardziej interesujące, jest bardziej bogate i łatwiej odnaleźć w nim sens

  • Posted on: 3 October 2021
  • By: addmean
Pasja to coś, dlaczego warto żyć, to sens i cel życia. Wielu ludzi jest z tego powodu bardziej zadowolonych z życia, właśnie z posiadania pasji. Dzięki pasji bowiem mamy coś dodatkowego i wartościowego poza pracą i innymi obowiązkami, mamy coś, czemu możemy się oddać i w czym możemy się doskonalić. Ilu ludzi, tyle różnych pasji, nie da się raczej tego sklasyfikować w grupach, bo to raczej byłoby trochę bez sensu. Każda pasja jest bowiem wyjątkowa.

odzież militarna
Source: http://www.sxc.hu/
Są ich tysiące, ktoś może interesowć się wojskowością i zbierać różne pamiątki wojenne, może też zbierać aktualną wojskową odzież, różny sprzęt, kominiarki, kamizelki taktyczne, rożne bronie. Może to być ktoś zarażony pasją przez ojca, dziadka czy starszego brata. Być może to osoba, która sama, bez pośredników, odnalazła w sobie tą pasję. Może to być człowiek interesujący się od zawsze samochodami, udoskonalający swojego zabytkowego cadillaca już kilka lat.

Może jednak będzie to meloman który nie umie żyć bez muzyki, który ma mnóstwo płyt, w tym także pokaźną kolekcję płyt winylowych. Dla niego jednak te płyty są bezcenne. Pasja to też upór i wyrzeczenia. Nie można bowiem mieć swojej pasji bez ponoszenia kosztów, czy to będą straty finansowe czy odbiją się one w życiu rodzinnym, zawsze się okaże, że pasja choć daje, to także zabiera. No ale zgodnie z tym, co mówią pasjonaci mimo wszystko, pomimo wielu trudności warto żyć dla rozwijania swojego największego zainteresowania. Pięknem pasji jest też fakt, że pozostawia po nas ślad w postaci naszych zbiorów, zostawia po nas opowieści różnych ludzi, którzy wspominają, z jakim zapałem kolekcjonowaliśmy nasze zbiory.

odzież wojskowa
Author: 176th Wing Alaska Air National Guard
Source: http://www.flickr.com
Być człowiekiem z pasją to przede wszystkim opowiadać pewną historię, jak człowiek potrafi przeżyć swoje życie. Nie jest to tylko wstawanie, jedzenie i pracowanie, a na końcu spanie, to życie dzięki pasji jest bogatsze, bardziej wciągające.

Wielu uważa też, że pasja nadaje sens naszemu życiu i pcha je do przodu. Nie każdy ma pasję, ale czasami pojawia się ona nagle, więc nie trzeba jej szukać. A jeśli żadna pasja nie chce zostać naszą pasją nie róbmy tego na siłę, wsłuchamy się w siebie, a po pewnym czasie może sama do nas przyjdzie.