Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Jak wytresować psa?

  • Posted on: 29 May 2021
  • By: addmean
Cześć osób pragnie mieć ostrego psa, który będzie pilnował budynku i dobytku.


Większa część jednakże marzy o psisku kompanie, jakiego możemy bez lęków wypuścić ze smyczy w parku pełnym drugich zwierzaków jak też ludzi, o psie, z jakim możemy się bawić, bo w każdym z nas jest troszkę dziecka oraz w końcu psie bystrym, jaki będzie słuchać nas bez względu na sytuację.


agroturystyka
Author: Beau Considine
Source: http://www.flickr.com


Tak samo jak ludzie pieski będą mieć rozmaite charaktery.

Chcesz ciągnąć dalej wciągającą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić - kontynuuj poszukiwania (http://legovisko.pl/legowisko-dla-buldoga-francuskiego) na następnej witrynie.

Charakter psa zależy w największym stopniu od dwóch elementów: wychowania oraz rasy. Na naukę przenigdy nie jest za WCześnie. Obroża elektryczna dla psa jest niezwykle pomocna w czasie szkolenia pieska.


pieniądze
Author: CALVADO.pl
Na początek przyucz pieska reagować na własne imię jak też aby przybywał, gdy wołasz go. Zawsze kiedy chcesz go przywołać do siebie wykrzyknij donośnie jego imię jak też zagwiżdż albo cmoknij. Jeśli pies nie chce do ciebie przyjść kucnij oraz wyciągnij w jego kierunku ręce.

Przypadł Ci do gustu nasz tekst? Więc czytaj to sterylizator laboratoryjny, na co masz chęć na nowej witrynie, którą z radością dla Ciebie opracowaliśmy.

Udawaj, iż masz coś w dłoniach, a to z pewnością zwabi psa. Gdy przyjdzie do ciebie pogłaskaj go. Pod żadnym pozorem go nie goń. Piesek zrozumie to jako zaproszenie do gry „w berka”. Gdy wołanie nie pomaga można spróbować również obrócić się po czym oddalić się. Większość niedużych zwierząt lęka się utracić pana z oczu i niechybnie za nim szybko pobiegnie. Z początku nie puszczaj go w miejscach, w których jest mnóstwo innych zwierząt oraz ludzi. Łatwiej będzie ci nauczyć go, gdy nic nie będzie rozpraszało jego uwagi.


Pamiętaj - zanim zaczniesz spuszczać czworonoga, wpierw nauczyć go chodzić na smyczy. Jeżeli potrzebujesz ukarać go pokaż mu, że jesteś na niego zły, przykładowo okrzycz go. Czworonóg nie rozumie co wykrzykujesz, ale wyczuwa uczucia takie jak gniew.