Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Parę razy obok domu natknąłeś się na duże owady i troszkę Cię to niepokoi

  • Posted on: 17 November 2021
  • By: addmean
Niestety, masz powody do strachu, gdyż te owady mogą stwarzać ogromne niebezpieczeństwo, głównie dla tych, którzy są uczuleni na ich jad.
szerszenie
Author: Raven Fotoamator
Source: http://www.flickr.com


propozycja handlowa


Twoje przerażenie jeszcze więcej wzrosło, gdy spostrzegłeś na poddaszu Twojego budynku coś, co przypomina papierową bryłę nieokreślonego kształtu - teraz jesteś pewien, iż są to szerszenie. Ukąszenie tych owadów może być nawet śmiertelne, więc jeżeli posiadasz obawy, sam najlepiej nic nie rób. Do likwidacji gniazda wezwij straż pożarną, oni najlepiej się tym zajmą. Naturalnie osobiście też jest możliwe sobie z nimi dać radę. Jeśli wiesz, w którym miejscu szerszenie mają gniazdo, to już połowa sukcesu. Możesz nabyć specjalny środek owadobójczy i nim zaczniesz pryskać, włóż na siebie kilka warstw ubrań i grube rękawice. Tak odziany możesz dopiero wtedy zabierać się do pracy. Taki oprysk trwa parę sekund, a dzięki niemu zginą szerszenie znajdujące się poza gniazdem, później te w środku. Oprysk za jakiś czas powtórz jeszcze raz i dopiero wówczas możesz zabrać się do likwidowania gniazda. Pamiętaj wyłącznie, by nic się z niego już nie wydostało. Osłabione opryskami szerszenie nie wyrządzą Ci krzywdy, jednak jeżeli obawiasz się ich ataku, osobiście się za to nie zabieraj.

Żeby poszerzyć wiedzę na opisywany wątek obejrzyj stronę (https://www.alpaki.pl/produkty-z-wlokna-alpak/), która zawiera fascynujące informacje na ten temat - trzeba tylko kliknąć!

Właściwiej byś zadzwonił po straż, albo po wyspecjalizowaną\fachową firmę.
To, iż masz obowiązek się ich pozbyć ze swojego domu to pewne, gdyż ich obecność niesie nader duże niebezpieczeństwo. Sposób w jaki to zrobisz zależy tylko od Ciebie, istotne, by zrealizować to jak najszybciej.