Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Niezwykle ważna decyzja - bo przecież dom kupujemy na lata

  • Posted on: 28 September 2022
  • By: addmean
Mimo że koszty zakupu mieszkań do niskich nie należą, a uzyskanie zdolności kredytowej od dawna przysparza problemów, to bez przerwy są chętni na zakup mieszkania. Mogą oni wybierać pośród mieszkań nowych, sprzedawanych przez firmy deweloperskie, i lokali z rynku wtórnego, sprzedawanych przez indywidualnych klientów. Każdy z tych rodzajów mieszkań posiada swoje plusy i minusy.


Dom czy mieszkanie za milion
Author: Prestige PR
Source: Prestige PR
Mieszkania, które sprzedaje deweloper Wrocław (wejdź tutaj) są świeżo wybudowane, do całkowitego wyposażenia.

Jeżeli masz chęć przeczytać więcej informacji na omawiany w tym wpisie temat, to zobacz w tym miejscu śmiało uzupełniające informacje (http://www.foliebrann.pl/akcesoria-brann/).

Jeśli się ma odpowiednie środki, to jest to świetny wybór, bo takie mieszkanie można wykończyć i umeblować dokładnie tak jak się chce. Poza tym mieszkanie kupuje się nowe, więc powinno dobrze służyć przez wiele kolejnych lat. Jeśli ktoś zamierzałby zacząć mieszkać od razu po kupnie, bez konieczności robienia większych remontów, to zdecydowanie lepiej będzie mu kupić mieszkanie od prywatnej osoby. Oczywiście pośród nich trafiają się także takie, w jakich trzeba zrobić wszystko, ale dużo też jest ofert, gdzie mogą być jedynie do lekkiego odświeżenia i przemalowania ściany w pokojach.

Ogromnie ważną decyzją, którą trzeba podjąć przy wyborze mieszkania, jest osiedle, na którym będzie się ono znajdować. Funkcjonowanie w nawet najwspanialszym domu może się okazać niezwykle kłopotliwe, jeśli dojazd okaże się fatalny i zabraknie elementarnych rzeczy, takich jak przedszkola, żłobki, szkoły czy przychodnie lekarskie. Na przykład w przypadku Wrocławia wiele osób wybiera położoną w południowej części miasta dzielnicę nazywaną Krzyki. W ogłoszeniach bez przerwy można zobaczyć nowe mieszkania Wrocław Krzyki (zapoznaj się z ofertą), i przeważnie się one cieszą dużą popularnością. Dzielnica ta ma bardzo dobre połączenie komunikacyjne z resztą Wrocławia, gdyż jeździ tam kilkanaście linii tramwajowych i autobusowych.

Poza tym zlokalizowane jest na jej obszarze praktycznie wszystko to, co będzie potrzebne do wygodnego mieszkania, czyli przedszkola, szkoły i przychodnie. Także firmy budowlane odkryły przed paroma laty potencjał tej dzielnicy, i dzisiaj powstaje tam dużo nowych inwestycji, które w niedalekiej przyszłości powinny dać nowe nieruchomości mieszkalne dla wszystkich chętnych.