Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Należycie dobrane zabezpieczenia budynku

  • Posted on: 3 July 2022
  • By: addmean
płoty sporządzone z paneli, czy też siatki są atrakcyjne i stanowią stosowne rozwiązanie, zwłaszcza na działkach o sporej przestrzeni i przy bocznych liniach posesji.


Ogrodzenia powinny służyć przez długie lata i być bezproblemowe w konserwacji. Właściwie dobrane, ubezpiecza posesję, harmonijnie koresponduje z architekturą parceli, jest estetyczne i funkcjonalne.


Stoisko targowe
Source: targorent.pl


Siatka rozpięta między słupkami, albo ujęta w ramy mocowane do słupków jest popularnym sposobem ogrodzenia obszaru -> kliknij. Pasuje zarówno do połaci miejskiej, jak do terenów podmiejskich i rolnych. Jest neutralna estetycznie, nie dominuje nad architekturą, a dyskretnie ją okala. To łatwe wyjście efektywnie chroni posesję, jest przy tym stosunkowo tanie. Kolejnym plusem jest to, że można takie ogrodzenie sporządzić osobiście.
Przeważnie spotykane jest ogrodzenie siatkowe wyplatane z drutów, jakich ogniwa nie są ze sobą złączone na stałe. O trwałości ogrodzenia, oprócz solidnych fundamentów zdecydują porządnie dobrane balaski. Na płot z siatki niezbędne są słupki początkowe, którymi ogrodzenie się rozpoczyna, lub zamyka. Są to słupki narożne podtrzymywane przez jeden detal podporowy, umieszczony równolegle do granicy terenu. Siatka spawana może służyć ubezpieczeniu obszaru i jednocześnie sprawować zadania ozdobne.


Ogrodzenia siatkowe mogą być plecione i zgrzewane, występują przeważnie w dwóch gatunkach powłok, przewód ocynkowany, czy też osłonka z PCV (ekurtyny zasłony drzwiowe) - jeśli interesują Cię szczegóły techniczne wejdź na:Mówimy tak ogrodzeniom siatkowym. Siatka stworzona z drutu ocynkowanego cechuje się większą odpornością. Jeśli pragniemy ubarwić ogrodzenie, możemy ją pomalować, lub nabyć siatkę powlekaną.