Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Interesujące propozycje sportowe na aktywny weekend

  • Posted on: 29 April 2021
  • By: addmean
Polacy spędzają spore ilości swojego wolnego czasu w aktywny sposób. Wystarczy popatrzeć jak dużym zainteresowaniem cieszą się choćby wyścigi biegowe w naszym kraju.


Rośnie liczba ludzi, którzy codziennie pojawiają się na siłowni.
Rośnie zaciekawienie także odrobinę bardziej niszowymi aktywnościami jak chociażby łucznictwo albo też strzelectwo (sprawdź ofertę). Te ostatnie jest szczególnie popularne wśród imprez integracyjnych, w trakcie których zespoły z pracy mogą wypróbować swoje umiejętności na strzelnicy. Jeśli chodzi natomiast o sport jakim jest łucznictwo, to można je także praktykować poza profesjonalną strzelnicą (łuki drewniane). Sprawa wygląda tak ze względu na całkiem łatwą możliwość zakupu sprzętu. Dla przykładu łuki drewniane można bez problemu kupić w Internecie bądź też sklepach sprzedających różnego rodzaju militaria. Warto jednakże przed kupnem pójść na strzelnicę a następnie zapytać o fundamentalne kwestie wykwalifikowanego specjalistę. Zostaniemy odpowiednio przeszkoleni zarówno pod kątem kwestii technicznych strzelania jak i samego sprzętu.


drewno
Author: Konrad Gruza
Source: http://www.flickr.com


Z roku na rok tworzy się coraz więcej grup, jakie zajmują się różnego rodzaju inscenizacjami z zamierzchłych epok. Okres średniowiecza jest w tym kręgu całkiem popularne.

Sądzisz, że potrzebny będzie Ci kompleksowy raport na ten trudny temat? Śpieszymy z pomocą - rzetelne wiadomości znajdziesz na naszej następnej stronie.

Obok zbroi, szabli to w istocie łuki drewniane są obowiązkowym elementem ekwipunku średniowiecznego wojownika. Prawie w każdej większej miejscowości mamy możliwość napotkać na taką ekipę zapaleńców, jacy często spotykają się żeby inscenizować potyczki wojenne czy też codzienne życie z tamtego okresu.


Można również poćwiczyć swoje umiejętności z posługiwania się mieczem albo też z strzelania z łuku. Jest to z całą pewnością kolejna możliwość na spędzenie czasu w interesujący sposób.