Error message

  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 1998 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in theme_table() (line 2061 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/theme.inc).
  • Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/friendsoffuzzies.com/includes/menu.inc).

Każdy, kto posiada w domu psa, pragnie jak najlepiej troszczyć się o ukochanego pupila - żywić go odpowiednio i pielęgnować jego piękną i błyszczącą sierść

  • Posted on: 29 November 2022
  • By: addmean
psina to najlepszy towarzysz człowieka. Jest przywiązany i pomocny. Kiedy mamy w mieszkaniu psa, od razu jest wesoło. Zwłaszcza jeżeli nasz pupil jest jeszcze malutki - stale chce się bawić.


Jeśli w mieszkaniu mamy yorka to szczególnie musimy zastanowić się, jak prawidłowo podejść do kwestii jego karmienia i pielęgnacji. Musimy zaznajomić się z tym, jak odpowiednio o niego troszczyć się.


wiata
Author: ABRE EVOLUTION
Source: http://www.flickr.com/photos/arbre_evolution/3837878801/
grzebień dla yorka
Author: Chafer Machinery
Source: http://www.flickr.com


Jeżeli pragniemy dać naszemu pupilowi wszystkie składniki odżywcze musimy kupić dobrą karmę. Karma Bosch nierzadko polecana jest przez weterynarzy. Jej zaletą jest to, że jest dostępnych wiele różnych jej wariantów. Dzięki temu mamy możliwość nią żywić już malutkiego szczeniaczka, ale także dorosłego psa. Mamy możliwość wypróbować również wariant Bio oraz Extra Energy. Zauważymy wtedy jak zadowolony jest nasz pupil, gdyż będzie właściwie odżywiony i damy mu wszystkie potrzebne elementy do dobrego wzrostu. Jeżeli chodzi natomiast o pielęgnację dłuższych włosów naszego ulubieńca, to powinniśmy kupić specjalny grzebień dla yorka - sprawdź dodatkowe informacje. Powinien być metalowy i wykonany z najwyższej klasy materiału. Do czesania nie powinniśmy używać grzebieni dla ludzi, ponieważ uszkadzają one delikatne włosy oraz skórę yorka.


Dzięki delikatnemu czesaniu mamy możliwość dostrzec czy na włosach psiaka nie powstały plątaniny z sierści, które trzeba delikatnie rozdzielić.


Pamiętajmy, że za dozgonną miłość naszego pupila, musimy zrewanżować się mu troskliwą pielęgnacją.